Gönderen Konu: yeni bir golf yeni bir serçe ilanlar değiştirildi ?  (Okunma sayısı 20703 defa)

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1977 golf 1 Vs 1991 serçe
« Yanıtla #42 : 13 Şubat 2012, 19:37:44 »
bende üniversite öğrencisiyim antalyada okuyorum golf bitince antalyaya getirecem bakalım ne kadar tutacak  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 14 Şubat 2012, 00:20:03 »
birde geçen şöyle birşey düşündüm.mk1 ş.içi 20krş kadar yakıyor (antalya'da) bugün tutup 1.3 veya 1.4 motorlu ufak bir araba alsanız bile ş.içi 8-9litreden aşşağısını göremeyeceksiniz.buda demek oluyorki 40krş yakacaksınız.2katı bir açıdan bakarsak.diğer açıdan bakarsam ben benzinciye ne zaman gittiysem ve ne aldıysam bir o kadarını daha almak zorundaydım aynı yolu yapmak için.aldığım gün gittik 100tl aldım antalyaya yola çıktım 120tl aldım yola çıkmadan istanbulda 40tl almıştım,antalyada 60tl aldım...arabayı alalı 2 ay olmadı bu dediğim yolu 1aydan biraz fazla zamanda yaptım.topluyorum 320tl mazot almışım 1ay 10günde.bu şu demek aynı yolu başka bir arabayla yapsam 320daha çıkacaktı cebimden.şimdi bu arabaya 2-3ayda 50tl masraf etmişim çokmu arkadaşlar?hesap ortada bence.neden benzinli arabayla kıyasladın diye soran olabilir cevabı şu:o modelde o fiyatta başka pek bir dizel araba yok arkadaşlar.çoğu üretici diesel motor üretmeye taa 90lardan sonra başladı,üretilenlerde genelde gücüne göre büyük hacimli olduğundan pekde az yakmıyor.şimdi düşünüyorum mk1'i değiştirsem ne alabilirim diye aslında hiçbirşey gelmiyor aklıma 10-12milyara alabileceğim hiçbir arabada o kadar az yakamaz.değiştirmeyide düşünmüyorum,yol tutuşu olsun,gücü olsun boyutu olsun bence ideal.bende üniversite öğrencisiyim arabayıda biriktirdiğim 1senelik burs parasıyla aldım neredeyse.böyle düşününce bundan daha güzel bir otomobil olamaz.vw kalitesi ve tasarımını saymadım bile.

katılıyorum...
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 14 Şubat 2012, 00:20:47 »
Maverick = 30bin click - hergün 2-3 telefon - Bakmaya gelen sayısı 2, neden 2 kişi geldi Sebeb telefonda pazarlık yapanlara araç size satılık değil dendi. gelenlerden 1 i aldı gitti.
Beyaz güvercin = 8bin click - hergün 1-2 telefon - bakmaya gelen sayısı 1, neden 1 kişi geldi telefonda pazarlık yapanlara araç size satılık değil dendi.. gelen 1 kişide aldı gitti.

Demek istediğim kimse kalkıp arabaya bakmaya gitmiyor hele bakılacak araç 100km ötede ise herşey telefonda halledilmeye çalışılıyor. Adam 5 bin fiyat koysa 3 bin e kopar bu araç mantığı ile telefonda can sıkıyorlar.. Aracın fiyatını istediğin kadar düşür genede fiyatı öldürmeye çalışıyorlar o yüzden gerçek alıcı sayısı çok az ve alıcı adam telefonda gerekli bilgiyi aldımı atlıyor otobüse geliyor bakıyor beğeniyor alıyor..

30 yaşında klasik bir araç için 2000 küsür model araç muamelesi yapacak alıcı ne gelsin ne sorsun nede alsın zaten bu araçları bukadar basit..

katılıyorumm....
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 21 Şubat 2012, 14:12:08 »
Dr. Erşan noktayı koymuş harbiden "golf 1" hakkında google 3 milyar sonuç bulurken " fiat 124 " hakkında 4 milyon 350 bin bulmuş.

« Son Düzenleme: 21 Şubat 2012, 14:12:38 Gönderen: halilom »

Çevrimdışı theblade

• Profili Görüntüle
Ynt: yeni bir golf yeni bir serçe ilanlar değiştirildi ?
« Yanıtla #46 : 22 Şubat 2012, 22:08:00 »
güncel
peugeot 206,golf mk2

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #47 : 23 Şubat 2012, 07:15:28 »
ilandaki golfün iyi olmadığını söylerseniz içimi rahatlatırsınız :) iyi akşamlar

fotolar fiyatına göre iyi. ama iyi durumda bir araba da neden 3300 tl? 2 ihtimal var. ya sıkıntıları var ondan dolayı ucuz. ya da satıcısı piyasayı bilmiyor. iyi arabayı ucuza satıyor. bence birincisi daha muhtemel. ama sürpriz de çıkabilir.

seni üzecek bir şey söyleyeceğim ama fotoğraflara bakarak beğendiğimi söyleyebilirim.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 23 Şubat 2012, 08:35:30 »
bosver serceyi teneke gibi araba.bir volkswagen ile bir olurmu.ama suda var golf'un piyasasi daha yuksek oldugundan ayni paraya alacagin golf'un durumu serceden daha kotu olacaktir.eger arabanin bakimina ayda 100tl ayirabilirsen golf'u al derim.biraz motora masraf yaparsin en fazla sonra pasa pasa binersin.golf'un virajlara girisi bile yeter bence.bugun benim diyen arabalarin cogundan iyi bir yol tutusu var.araba eger senin icin sadece bir alet degilse golf al,yoksa serce bence.sahsen ben cok defa kendimi camdan kapinin onundeki golf'u izlerken buldum.sercede bu olmaz iste.

Çevrimdışı theblade

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 24 Şubat 2012, 18:25:26 »
haklısın usta işte 4 aya yakndr bekliyorum tek kapı aradığım gibi golf çıkmadı o yüzden biraz dha sabretcm artk
peugeot 206,golf mk2

Çevrimdışı theblade

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 24 Şubat 2012, 18:30:27 »
sıradan benzinli bi golfe 6750 istemelerini anlayamıyorum direniş başlatıcam :)
peugeot 206,golf mk2

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 24 Şubat 2012, 22:12:57 »
sen dizel bak napacan benzinliyi  ;) benzin olmus 4.40 lpg desen ayar tutturuna dek ugrasmasi var.motorsiklet gibi yakiyor vallahi dizel

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #52 : 24 Şubat 2012, 23:30:19 »
Dizelden korkmayın az yakıtlı dayanıklı makina..  Yaptığın Km ile yapacağın bakım masrafı seni herzaman kar ettirir tek dez avantajı sesidir. Uzun yolda insanı yoruyor yoksa ben hayatta satmazdım dizelimi..  Benzin ve LPG olayındada 1500cc üzeri şart ve karb mutlaka 2E serisi olmalı eğer bu kriterlere uymuyorsa ne performans bekleyin ne ayar LPG li mk1 de.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mustafayns

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 24 Şubat 2012, 23:46:49 »
 :halazn:
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2012, 00:47:10 Gönderen: mustafayns »

Çevrimdışı theblade

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 25 Şubat 2012, 09:45:33 »
bende dizel bakıyorum sadece lpgli artı bi özelliği olmayan golfü 6750 ye satmalarından şikayetçiyim arabaya hiç masraf etmeden üstüne bir bir buçuk milyar koyup satıyolar yaklaşık 6 aydır golf bakıyorum gördüklerim bunlar ne yazıkki ama bu site sayesinde bilinçleniyo herkes  :tamamdir
peugeot 206,golf mk2

Çevrimdışı profoto07

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 1.9 tdi variant
« Yanıtla #55 : 25 Şubat 2012, 22:22:41 »
arkadaşlar benim golfün motoru aldığımda yarıydı 50bin km yol yaptım daha hiç yolda kalmadım halada biniyorum 10 gün önce jetta1 aldım mazda 626 la başa baş takas ettim jetta dizel aracı mersinden aldım antalyaya geldim bakıma aldık usta şanzımanı akisleri eliyle söktü şanzımanda gram yağ yoktu şanzımanı tutan 2 vıda vardı baskı dağılmış vaziyette bu araba 600km yol gitti sorarım size baska hangi araba bu şartlarda yola gidebilir vw den şaşmayın arkadaşlar ölüsü bile her yola gider şimdi 79 golfüm ve 84 jetta1 im var ve çok memnunum