Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması ne dersiniz ? ( ÜMRANİYE MESİRE ALANI )  (Okunma sayısı 79957 defa)

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
Mk1 aşkına bide bide bide Allah ne verdiyse :)  :sevgi: :sevgi:

Yarın sabah ilk güneş ışıkları ile beraber Mk1 in marşına basıla besmele çeklip yola çıkılaaaa  :D

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
yarın sabah 9.30 da ben 1. köprü gişelri geçtilkten sonra sağda sizi bekliyorum telefonum 0534 956 24 30
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2011, 10:55:55 Gönderen: mukad »

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
tamam kardeşim avrupa yakası buluşacak olanlar
09,00 da cevizlibağ honda cem in önünde buluşulacaktır.
yarın sabah 9.30 da ben 1. köprü gişelri geçtilkten sonra sağda sizi bekliyorum telefonum 0534 956 24 30

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
hava bugunkı gibi olursa super olur

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
inşallahta  böyle olur :)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
yarın daha ıyı görünüyor umarım öle olur yaaa
hava bugunkı gibi olursa super olur

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
sticker falan yapsakmı acaba ? kaputlarımızın yada camlarımızın üzerine vw arması veya ne bilim buluşmayla alakalı bişey ?

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
iyi olur ama nasıl ?
sticker falan yapsakmı acaba ? kaputlarımızın yada camlarımızın üzerine vw arması veya ne bilim buluşmayla alakalı bişey ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
eyüpe söylemek lazım metalcil yani ... oda gelirse  gelirken getirir .. konvoyda  takarız millet farkımızı anlar :) kaputlara kocaman VWTR yazar :D bide arka cama :)

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
Ufak bayraklar ayarlasaydık mukemmel olurdu soyle takardık onlere .. :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
arkadaşalar şimdi benim görevim mangalı kömürü çalı çırpıyı getirmek . ercihan abiyi alıp gelmek dışında herhangi başka birsey varsa haber edin eksik birşey kalmasın . 2 araba geliyorum aksilik olmazsa . fotograf makineside ayarldım.varmı başka birşey . birde erci abi kacta senın orda olucam

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
Arkadaşlar, yarın elimde olmayan nedenlerden dolayı tüm gün iş yerindeyim :( Malesef buluşmaya gelemiyorum. Artık bir sonrakine inşallah. Stickerlar için kusura bakmayın. Bir sonraki buluşmada telafi ederiz inşallah. Elimdeki stickerlarıda hafta içi dağıtmaya başlayacağım. İçlerine extra olarak VW PERFORMANCE stickerı ekleyeceğim. Umarım iyi vakit geçirirsiniz. Bir sonraki buluşmada ilk 11 de yerimiz olur inşallah.

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
yok kardeşim saolasın.
arkadaşalar şimdi benim görevim mangalı kömürü çalı çırpıyı getirmek . ercihan abiyi alıp gelmek dışında herhangi başka birsey varsa haber edin eksik birşey kalmasın . 2 araba geliyorum aksilik olmazsa . fotograf makineside ayarldım.varmı başka birşey . birde erci abi kacta senın orda olucam

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
nasip gelebilsen iyiydi ama kısmet
Arkadaşlar, yarın elimde olmayan nedenlerden dolayı tüm gün iş yerindeyim :( Malesef buluşmaya gelemiyorum. Artık bir sonrakine inşallah. Stickerlar için kusura bakmayın. Bir sonraki buluşmada telafi ederiz inşallah. Elimdeki stickerlarıda hafta içi dağıtmaya başlayacağım. İçlerine extra olarak VW PERFORMANCE stickerı ekleyeceğim. Umarım iyi vakit geçirirsiniz. Bir sonraki buluşmada ilk 11 de yerimiz olur inşallah.