Gönderen Konu: Sizce GLD mi Yoksa GLS mi ?  (Okunma sayısı 7006 defa)

Çevrimdışı reaper

• Hiçbirşeyi Koyamamki Mk1 yerine !!
    • Profili Görüntüle
Sizce GLD mi Yoksa GLS mi ?
« : 20 Temmuz 2011, 10:24:05 »
Bu yaz sonuna bir mk1 almayı düşünüyoruz.İki Aracında artıları ve eksileri hakkında bilgi verirseniz sevinirim :)

Ynt: Sizce GLD mi Yoksa GLS mi ?
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2011, 10:55:00 »
Bildiğim kadarıyla GLD ye ait teknik özellikler motor performansı olarak GLS den daha iyi fazla irdilememek lazım önemli olan golf sahibi olmak... :D İnş. içinize sinen bir araç bulursunuz ...

« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2011, 10:56:19 »
Site içersinde golf 1 teknik özellikler başlıklı konu altında arkadaşların paylaşımları var ordanda görebilirsiniz teknik verileri ...

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2011, 11:15:06 »
bence görseli hoş hangisini bulursanız almanız gld sini kullanıyorum yakıtta çok tasarruflu olmuyor sıkıştırınca ama gitmemde demiyor tabi bir benzin kadar olmaz ama

Çevrimdışı reaper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2011, 11:18:05 »
önemli olan golf sahibi olmak... :D .
Aynen Öyle :D Bilgiler İçin Teşekkürler Fakat Teknik verilerde dizeli hakkında bilgi vermemiş sanırım yada ben göremedim dizel olmasını isterim motor seside çok hoş gırgırgır gır gideriz  ;D ;D :D

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2011, 11:47:15 »
ben benim dizelin eksoz sesine bayılıyorum üstünde sıfır susturucuları var ama çok yinede basınca tatminkar bir sesi var ayrıca arkadan gelip gereksiz yere biri sıkıştırdığında arkandan savmak için ara gaz vermek yeterli dumandan yavaşlamak zorunda kalıyor :D
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2011, 11:48:14 Gönderen: 90khan »

Çevrimdışı Mertt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2011, 13:10:53 »
ben benim dizelin eksoz sesine bayılıyorum üstünde sıfır susturucuları var ama çok yinede basınca tatminkar bir sesi var ayrıca arkadan gelip gereksiz yere biri sıkıştırdığında arkandan savmak için ara gaz vermek yeterli dumandan yavaşlamak zorunda kalıyor :D
  ;D ;D ;D ;D çok güldüm buna bak hoşuma gitti bu  ;D ;D Bende de Gld var uygularım bende bunu  ;D

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2011, 14:53:34 »
bir keresinde 10 numara yağ koydum arkadan bitane ısuzu kamyonet sıkıştırıp duruyordu zorladı zorladı çekilebileceğim hiç bir yer yok bende unuttum duman olayını vitesi düşürdüm bir yüklendm 5 sn sonra aynaya baktım adam yok arkamda :)

Çevrimdışı Mertt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2011, 16:52:03 »
Ya ben sürekli uzun yola gidiyorum, en azından neredeyse her hafta sonu bursa tarafına giderim, arabayı zaptetmek zor oluyor  :D Düşük beygirine ve ya düz dizel olmasına bakmadan çok iyi ve seri gidiyor  :D :D Bir de benim arabada bir şey var nedir bilmiyorum belirli viteste ayağım gazda sabit giderken (devir saatli olmadığı için göremiyorum) belirli bir devirden sonra atarlanıp coşuyor  :D :D :D Uzun yolda 100 - 110 gitmeye çalışırken 110 dan sonra bir atarlanıyor  kendi kendine bakmışım 130 -140 larda geziyor  :D :D :D

Yalnız on numara yağlı hali düşünemiyorum  ;D ;D arkadakinin önünde bir anda bir bulut  ;D ;D ;D ;D adam da korkar bulutun içinden ne çıkacak diye  ;D ;D ;D

Çevrimdışı reaper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2011, 19:14:43 »
 ;D ;D

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2011, 19:17:32 »
hakketmişti ama ısuzu sürücüsü :) bahsettiğiniz olay bende de mevcut 110dan sonra araba ciddi bir ivmelenme gösteriyor aynı zorluğu bende yaşıyorum bende ayda bir niğde ankara arası gidiyorum ve geçen gelişimde yol arkadaşlarım 2008 passat ve astra classic ti peş peşe geldik 140-160 arası bir hızla sürekli gittim ve ben  arabanın yoldaki kararlılığından memnunum aynı yolu bu gelişimden 3 gün önce 2001 astra ile yapmıştım onu yolda tutamazken golf le çok rahattım

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2011, 20:10:09 »
gld dıesel oluyor gls benzınlı bende gld var 3 sahıbıyım aracın kullanma kıtapcıklarından tut anahtarları bıle duruyor alırken oynanmamıs olanı almaya calıs yoksa uzer senı  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2011, 20:41:30 »
Benim Dizelden DUman çıkmıyo ya acaba benzinliyemi dönüyodur nedir  ;D ;D ;D ;D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2011, 20:44:49 »
erşan abi bendede normalde çıkmıyor kibar kullanımda ama biraz fazla basarsam gaz pedalına gittiğim hıza göre anında duman atmaya başlıyor bu ara pompa ve enjektörlere baktırmayı düşünüyorum bir taraftan aslında gerekir mi ki?