Gönderen Konu: "Volkswagen POLO Coupe"  (Okunma sayısı 85534 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: "Volkswagen POLO Coupe"
« Yanıtla #238 : 11 Ekim 2011, 20:40:17 »
yakında site otoparkı müze olacak  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 11 Ekim 2011, 20:54:00 »
ben arada gidiyorum arada yıl ortalamasını yukseltiyorum :P :P
GTD

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #240 : 11 Ekim 2011, 21:48:33 »
arabayı izmir urladan mı aldınız eski sahibi babamın arkadaşıydı o zaman baya temiz oldugunu biliyorum hayırlısı olsun  ;)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #241 : 11 Ekim 2011, 21:54:02 »
jantlar fenaa  ;)
H.G WORKS

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #242 : 12 Ekim 2011, 00:53:19 »
Valla diyet araclarimi ceksem iyi olur iste ozaman garaj ustu senlenir :P

Evet azam yeni kasa polosuyla gelip model ortalamasini yukseltiyo  :D

İzmirden alindi ve bir arkadasimiz almis bu duruma getirmis simdide sevdigim biri aldi yane bunyemizde ve model gamini zenginlestiriyo valla youngtimet turkiyeyi kuracam gibi geliyo birde dukkani actikmi tadindan yenmez.... :tamamdir

Jantlar opel gt dir ve arka jantlar 7j dir resimlerde bilmemde canlisini gormenize siddetle tavsiye ederim birde buna motor yuklicez ozaman yolda kardilasirssniz bulasmayin  >:D gerci yol yaparmi bilmem daha cok show anacli kenfini gosterecekk.
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #243 : 12 Ekim 2011, 10:40:57 »
Burak abi bi daha ki VAG Meeting'e bu çeteyle gelmeni şiddetle tavsiye ederim  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #244 : 12 Ekim 2011, 14:05:46 »
Burak abi bi daha ki VAG Meeting'e bu çeteyle gelmeni şiddetle tavsiye ederim  :D
Bulusmamiz su sogutmali denilen yerde benim havasogutmalilarinin ne isivar kiiiiii burda vag disinda bircok arac var...

Kendi bulusmamizi duzenlerim herturlu marka ayirmaksizin (apachi style haric) biraz farkli dudunce ve isler iceridindeyim . Amacimada ulasabilirim umarim . German style sinifinda VW (tum aile) , Opel , Ford , Benz , BMW ve alman uretim araclar . Diyer yandan uzak dogulu JDM sinifinda tum eski kasa japonlarini biraraya getirilmis seckin bir aile yaratmak . Diyer avrupa ulkeleri ve hatta dunya uzerindeki markalarda kapsayacak ama tabiyi yeni model degil daha cok eski model araclar uzerinde yogunlasmis bir topluluk olacak . En zor is bunun temelini olusturmak ve insanlara bunu algilamasini saglamak cunku kit insanimiz malesef cok... Yillardir bir alt yapi uzerinde calismaktayim ve bir cok marka ve modeli toparlayabildik . Yillar gecti ama halen isin basindayim bunun sebebide ilkemdeki anlayissiz kisilikler.! Yilmoyorum azimle tasi delmeyi calisiyorum :p neyse bukadari yeter konuyu dagitmayayim , bu konu ileilgili ayri konu acacam yakinda ;)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #245 : 12 Ekim 2011, 14:52:33 »
yukleme yapılınca o tup sokulecek dımı  ;)  golften sonra pre almayı dusunuyorum burak abıcım snn basını cok agrıtıcam  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #246 : 12 Ekim 2011, 18:56:59 »
Ben kıtım abi kabul ediyorum ben JDM'yle yan yana durmam  :D

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #247 : 12 Ekim 2011, 23:12:08 »
Serhat onumuzdeki gunlerde sokuluyo LPG...

Gokhancim hade lenn ordan seni zincirle apachi jdm bi makinenin onune baglarim bak yanina diil onune  >:D o gereken gucu sana arkadan saglar  ;D
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #248 : 13 Ekim 2011, 00:40:39 »
Serhat onumuzdeki gunlerde sokuluyo LPG...

Gokhancim hade lenn ordan seni zincirle apachi jdm bi makinenin onune baglarim bak yanina diil onune  >:D o gereken gucu sana arkadan saglar  ;D
Bilecik değilde sana yakın bi yere kazansayddım Üni.'yi bu kadar kolay konuşamazdın abi  ;D Şaka bi yana Burak abi bırak bu JDM sevdası nedir ya her daim OLD SCHOOL VW  :tamamdir

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #249 : 13 Ekim 2011, 00:48:15 »
Oyle deme gokhan JDM dediysek yeni oyincakciklardan bahsetmiyorum . Kasttim old-school olanlari , onlarda yok denilecek kadar az... İlk arabam CRX'ti desem ;) ordan geliyo sevdam ???
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #250 : 13 Ekim 2011, 01:14:40 »
crx baskadır cocukluk sevdamdı :) bır zamanlar abi birde bu school lu arastırmıs bır arkadasım soyledı skoll tam yzılısını bılmıyorum ama k ıleymıs eskıye ozentı old skoll tarzında bısı demek duzelse aslında stıckerler bıle oyle

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 13 Ekim 2011, 01:59:03 »
CRX'imide 17 yasindayken sene 99'da motor modifiyesi yapmistik onno ustamizla beraber :) iyi kacardi rahmetli... :o

Old-school dogrusu ama o senin dedigin gibi yazilmisi yeni nesil katledilmis sokak dili ile...... Dogru yoldan sasma ;)
"Hurdalarin Efendisi"