Gönderen Konu: "Volkswagen POLO Coupe"  (Okunma sayısı 85024 defa)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Ynt: "Volkswagen POLO Coupe"
« Yanıtla #266 : 13 Kasım 2011, 02:49:20 »
...işte bizde milletin içine ettiği şeyleri temizliyoz onarıyoz ak.  >:(
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #267 : 13 Kasım 2011, 13:40:49 »
emniyet kemerinin tokasıda ters duruyo bi el atarsın  ;)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #268 : 13 Kasım 2011, 17:27:13 »
Ya onu insan nasil becerebilir anlamis diilm... Denedim duzeltmeye daha evel ama okadar sikki ki toka araligi kemeri dondurmek imkansiz  :o
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #269 : 15 Kasım 2011, 17:07:51 »
Şansa bak gökte ararken yerde buldum  >:D

Vay bee bizim atolyede kıytıdan köşeden neler çıkabiliyomuş valla dahada deşecem bakalım ne cevherler çıkacak tabii peder yapmış stoğu zamanında  ^-^
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #270 : 15 Kasım 2011, 21:11:53 »
TR'de şu orj. racimex göstergelerden bulabilirmiyiz...? bana 2 ad. yağ hararet ve yağ basınç göstergesi gerekecek.  ???
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #271 : 18 Kasım 2011, 18:57:49 »
Hallsensörü arızası yüzünden sıkıntılı günler geçirmiştim ve ateşleme ile ilgili herşeyi değiştirmek zorunda kalmıştım . Ama sorun devam ettiğinden birde hallsensörümüzü değiştirelim dedik . Benim distribitör eski tip olduğundan hallsensörüde eski tipteydi ve hiç değişmemiş maaşallah , hoş gerçi üzerinde fabrikasyon bobin trafosu ve bujikabloları vardı  ;D
Neyse bende yeni tip hallsensöre geçiş yaptım . 2000 modele kadar pololar hallsensöründen ağrıza yapıyomuş yane tipik hastalığı imiş... yoğun yazışmalar ve araç üzerindeki uğraşılar sonra nihayet işimi tamamlamış sayılırım birtek bu gece motor üstüne takılması gerekecek  :tamamdir
Sırf bir problem vardı , benim dist. eski tip olduğundan yenilenmiş hallsensör parçası uymuyordu göbeğe ve bende dist.i modifiye etmeyi kararvermiştim . Göbekten 3mm tornalandı ve böylelikle yeni parçam uydu yerine...

Aynı zamanda alternatörümüde komple dağıtmıştım , temizlemiştim ve toplamıştım birtek boyanması kaldı ama onuda daha sonraya attım diyer motor parçaları boyanacağı zamanı bekleyecek  ^-^

"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #272 : 18 Kasım 2011, 19:07:32 »
Sağ kapı pandizotunda durumu içler acısıydı ve bende bugün onarımına başladım . Biliyom biraz zaman gerekteren bi uğraşıya bulaştım ama nolsun bana hiçbirşey zor gelmez vız gelir... :tavazn:
Güçlü bir tahta tutkalı , uhu ve bali kullanarak bu işe başladım tabii birde maskeleme bandıda var ;D Onarılması gereken yüzeyi yapıştırıcıyla buladıktan sonra üstünü bantlıyorum sonra tahta parçasını üstüne sabitliyorum böylelikle daha sıkı ve olması gereken forumda kalıyo . Ama tahtanın baskı yapamadığı bölgelerede ağırlık koyarak üzerinde baskı olmasını sağlıyorum . Ağırlık ararken bişey bulamadım poşetin içinde diffrensiyal var ve baya ağır kendileri  >:D

Neyse photolar konuşuyor diyip sizlere paylaşıyorum ;)

"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #273 : 19 Kasım 2011, 00:35:23 »
pandizotların hali cidden içler acısıymış ama abi adam hiperaktif :D abi senden daha çok şey öğrenicez :)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #274 : 19 Kasım 2011, 00:37:22 »
eline sağlık güzel çalışma
H.G WORKS

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #275 : 19 Kasım 2011, 00:54:31 »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #276 : 19 Kasım 2011, 00:58:49 »
Bende resimlere şuan baktım polo nun bu kasasını bende yeni görüyorum gerçekten çok güzel hale gelir bu araç güzel gözüküyor Maşallah :tamamdir
ADK

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #277 : 19 Kasım 2011, 01:11:44 »
Sağolun arkadaşlar bide özel garajım olsa neler yapacam dahada bu bişii dil...  >:( yavaştan yapıyoz işte bişeyler sonuç iyi olacağı kesin . Yavaş olsun tam olsun kaliteli olsun hesaabı ^-^
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #278 : 19 Kasım 2011, 01:15:48 »
Bir bbs gider bu araca
ADK

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #279 : 19 Kasım 2011, 01:22:49 »
valla nasılda giderde öyle çakma bbs dil... buna 6.5x15lik RM 012 lazım ofsetsiz :o  nerden bulacaz varsa haber verinde küheylanımız şenlensin jokeyine iyi baksın jokeyide iyi baksın  :-*

...aslında bu ölçülerde farklı bir jant buldum allah kısmet ederse alacam 6.5x15 . 2 takımda 14 var işte...
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2011, 01:27:03 Gönderen: air-cooled »
"Hurdalarin Efendisi"