Gönderen Konu: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?  (Okunma sayısı 18792 defa)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
Ynt: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
« Yanıtla #14 : 09 Ağustos 2007, 16:16:38 »
car volf
yanlış anlama kardeş ama bu kadar çok cevap beklersen senin mesajlar çok silinir.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Ağustos 2007, 17:26:04 »
olsun ama ben fikir istiyorum sadece
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #16 : 09 Ağustos 2007, 23:59:14 »
Mesajlarını kim sildi bilmiyorum ancak
hem ardarda mesajlar yüzünden hemde anasayfada da ve kurallarda yazdığı gibi,

Mesajın yada konu başlığının tümü BÜYÜK harfle yazılmış ve Türkçe'nin hiç bir kuralına uymayan mesajlar uyarılmaksızın silinir. Lütfen Forum Kurallarımızı okuyun.

Konu başlığını küçültüp, büyük mesajlarınıda gerekli şekilde küçültürsen sevinirim. ;)

Alıp MK-II Gti, saçma sapan fiberlerle body kit diye uğraşırsan burda herkeste güler sana. ;)
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2007, 15:30:22 Gönderen: G60 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2007, 00:14:02 »
Benim içimden mk 1 demek geçiyor tabiki ama sen 2 ve 3 arasında tercih istemişsin. Bana kalırsa çoğunluğun dediği gibi mk 2 derim ama mk 1' ler yerinde duramıyor haberin olsun. Sitedeki arkadaşlar da  iyi bilirler ne demek istediğimi  ;)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Ağustos 2007, 04:48:18 »
İyi kaçiolar  :tamamdir

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ağustos 2007, 15:58:24 »
arkadasım tam istediğin gibi bi arac var ikitellide fabrikadan cıktığı günki gibi duruyor istersen bi yerde bulusup gidebilir 16w mk2 sim siyah bi arac görünce anlayacaksın nasıl bi arac olduğunu anlatamam yani türkiye tek bence bu arac tel nom 05356040136 istersen aracın sahibininde nosunu werebilirim 05335027516

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Ağustos 2007, 17:29:43 »
sağol teşekkür ederim araç kaç model ve ne kadar..? onu söyleye bilirmisin

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Ağustos 2007, 23:17:49 »
91 model aracın fiyatı biraz ucuk ama görünce 2006 model arabadan daha i diceksin 13000ytl istior belki pzarlık yapabiliriz ben sanayide dolasıodum simsiyah bi makine gördüm we yanına koştum hemen adamda benden deli cıktı bi dedi bindim bir gidiyor aklın hayalin durur ya anlatamam yasanak lazım ne dersem yalan olur inandırıcı gelmez sadece görmek we kullanmak lazım 130la giderken adam gazı bi köklüyor tekelrer bosa dönüyor yok böle bişe ya ben suan trabzondayım 1 2haftaya gelicem inş. birlikte gider bakarız sen ist nerdesin?

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 14 Ağustos 2007, 10:02:30 »
kartal/esentepe deyim ama fiyatı pahalı  :( :o

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #23 : 14 Ağustos 2007, 12:40:02 »
Mesajın yada konu başlığının tümü BÜYÜK harfle yazılmış ve Türkçe'nin hiç bir kuralına uymayan mesajlar uyarılmaksızın silinir. Lütfen Forum Kurallarımızı okuyun.

Konu başlığını küçültüp, büyük mesajlarınıda gerekli şekilde küçültürsen sevinirim. ;)

Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 14 Ağustos 2007, 22:40:50 »
fiyat pahalı ama aracı görünce anlayacaksın tabi görmek istersen

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #25 : 14 Ağustos 2007, 23:53:55 »
91 model aracın fiyatı biraz ucuk ama görünce 2006 model arabadan daha i diceksin 13000ytl istior belki pzarlık yapabiliriz ben sanayide dolasıodum simsiyah bi makine gördüm we yanına koştum hemen adamda benden deli cıktı bi dedi bindim bir gidiyor aklın hayalin durur ya anlatamam yasanak lazım ne dersem yalan olur inandırıcı gelmez sadece görmek we kullanmak lazım 130la giderken adam gazı bi köklüyor tekelrer bosa dönüyor yok böle bişe ya ben suan trabzondayım 1 2haftaya gelicem inş. birlikte gider bakarız sen ist nerdesin?

GTI makinada gazı köklemek demek rokete binmek gibi bişeydir..  :)  Resmen delirir alet siz hiç 5. viteste 110km hız ile giderken 2 ye alıp gazı döşemeye dayayıp arabanın hala deliler gibi hızlandığını gördünüzmü... Ben bunu hata ile yaptım 4 atıcama 2 ye attım birbirinin egzost kokusunu emerek giden 6 kamyonu sollarken.. :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 15 Ağustos 2007, 00:23:21 »
yalan yok gtı hic binmemiştin benzilidir diede hic hoslanmıyordum ama bindikten sonra gtı nın nekadar güzel bi arac olduğunu anladım şimdi ise hayalim gti param olsada keske o gtı yı alabilsem okadar güzel bi arac yani asık oldum resmen fabrikadan cıktığı günki gibi ya suanki sahibi 3 sene aramıs bu aracı yani böyle temiz bi aracı ilk  sahibide 65 yasında bi yaslı amcaymıs aracın bi garajı warmıs ewinden daha güzel yani anlatamam ya görmek lazım zaten bulusma olursa o abide gelecek ozman herkes hasta olacak makinaya

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 16 Ağustos 2007, 14:16:24 »
arkadaşlar 81 model golf 1 buldum çok temiz gti mış ama sahibi karbıratörlü motor koymuş gti dan hada iyi diyor kırmızı renk araç sizce alimi  ??? 3,000 YTL fiyat istiyor sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası aracı göre bilirsiniz