vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf II => Konuyu başlatan: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:07:16

Başlık: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:07:16
Arkadaşlar golf atıp toplamayı düşünüyorum  full modifiye yapmayı ama hangi golf ü yapıcağımı bilemiyorum GOLF 2  Mİ GOLF 3 MÜ yapim bana bu konuda yardımcı olurmusunz ben GOLF 2 diye düşünüyorum ama GOLF 3 özellik bakımından daha iyi kararsız kaldım lütfen yardımcı olurmusunuz..?  ???  :-\

YARDIMCI OLURSANIZ BİR GOLF DAHA HAYATA DÖNÜCEK... :tamamdir

(yönetim bunuda silmeyin lütfen 3 etti ama ayıp ediyorsunuz ben burda bilgi almaya çalışıyorum yaptığınız ayıp saygılarımla.)
Başlık: Ynt: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
Gönderen: corrado - 09 Ağustos 2007, 12:15:54
cevabı sende aslında.
biraz bütçe ve senin tercihlerinle alakalı.
full mofifiyeden kastın nedir.nasıl anlatsam.
eğer başka bir aracın var ve alacağın araca uzun bir vakit ve nakit ayırabiliyorson golf 1 öncelikli tercih olmalı;olmadı golf 2
ama ufak bi jant dış modifiye içine pedaldı bir iki aksesuardı dersen golf 3
baştada dediğim gibi tamamen senin imkan ve tercihlerinle alakalı.
Gönderen: mcsahan - 09 Ağustos 2007, 12:20:24
mk2 ile oynaması keyifli olabilir ama, 3 kasa parça konusunda daha avantajlı olduğu kesin. inşallah bütçene uygun birşeyler bulursun
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:23:01
arabayı yapmak için acelem yok aslında bütçede var ama bilemiyorum kararsız kaldım golf 3 yapılı pek yok  ve özellik bakımından golf 2 den fazla.Modifiyeye gelince gti alamazsam motor atıcam ya 1,8 T audi quattro motoru yada golf 3 gti motoru oda olmadı eğer golf 3 alırsam audi nin 2.8 V6 motorunu koyucam kaporta da bayağı değişikler olcak içiyle pek oynamam sadece koltuk ve göstergeler ile bady-kit full modifiye işte ama kararsızım hangisini alıpta yapsam golf 1 yapmam kolay kolay

bilgin için sağol :tamamdir
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:38:19
ARKADAŞLAR CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:45:58
ustam filan herşey var merak etme ne 30,000 YTL si ne yaptın ya hiç uğraşmam yeni bitane golf 4 gti alırım cebime paramda kalır kalanlada süslerim  arabayı
Gönderen: Ouzoo - 09 Ağustos 2007, 12:50:14
30,000 ytl ye o motor ve bahsettiğin uçuk modifiyeyi  birlikte bitirirsen yine iyisin:)
2.5 v6 motor bulmakta kolay olmaz zaten..
Ki çıkacak ekstralar ve sonrasındaki randıman alıp alamayacağın ihtimalide cabası..
uğraş gerektirir motor işi.
kaporta bi şekilde olur illaki.
bence gerek yok böyle bir harcama yapmana bütçene uygunsa eğer kap bi mk4 gti yeterde artar bile
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 12:57:55
beim hayalim mk 2 de kararsız kaldım mk 3 le arasında  :( alim size haber vercem resimleri filan yeni bir golf doğucak ama mk 2 mi mk 3 onu söyleyin bana yeter da :tamamdir
Gönderen: Ouzoo - 09 Ağustos 2007, 13:03:06
o sana kalmış artık.mk2 gtilar çok güzel şekil alabiliyor.aynı şekilde mk3te .
ama bana sorarsan ben mk2 gti derim
Gönderen: mcsahan - 09 Ağustos 2007, 13:03:58
konuyu mk2 de açtığına göre sninde kalbinden mk2 geçmiş. hayırlısı olsun
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 13:08:36
sağolun teşekkür ederim
 :tamamdir
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 13:28:22
başka görüşleri olan varsa söylesin
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 13:40:58
(http://)C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\16.jpg()C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\a16.jpg(http://)C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\b16.jpg()C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\c16.jpg()

Ben gümrükten bu arabayı alıcaktım ama o gün acil hastane ye gittik o yüzden alamadım  :-[
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 13:42:10
kusura bakmayın resim çıkmadı yapamadım da
 89 model mk 2 kısmet işte neyse

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
Gönderen: corrado - 09 Ağustos 2007, 16:16:38
car volf
yanlış anlama kardeş ama bu kadar çok cevap beklersen senin mesajlar çok silinir.
Gönderen: car wolf - 09 Ağustos 2007, 17:26:04
olsun ama ben fikir istiyorum sadece
Gönderen: G60 - 09 Ağustos 2007, 23:59:14
Mesajlarını kim sildi bilmiyorum ancak
hem ardarda mesajlar yüzünden hemde anasayfada da ve kurallarda yazdığı gibi,

Mesajın yada konu başlığının tümü BÜYÜK harfle yazılmış ve Türkçe'nin hiç bir kuralına uymayan mesajlar uyarılmaksızın silinir. Lütfen Forum Kurallarımızı okuyun.

Konu başlığını küçültüp, büyük mesajlarınıda gerekli şekilde küçültürsen sevinirim. ;)

Alıp MK-II Gti, saçma sapan fiberlerle body kit diye uğraşırsan burda herkeste güler sana. ;)
Gönderen: Firestarter - 13 Ağustos 2007, 00:14:02
Benim içimden mk 1 demek geçiyor tabiki ama sen 2 ve 3 arasında tercih istemişsin. Bana kalırsa çoğunluğun dediği gibi mk 2 derim ama mk 1' ler yerinde duramıyor haberin olsun. Sitedeki arkadaşlar da  iyi bilirler ne demek istediğimi  ;)
Gönderen: Dr_EmrE - 13 Ağustos 2007, 04:48:18
İyi kaçiolar  :tamamdir
Gönderen: golf-line2 - 13 Ağustos 2007, 15:58:24
arkadasım tam istediğin gibi bi arac var ikitellide fabrikadan cıktığı günki gibi duruyor istersen bi yerde bulusup gidebilir 16w mk2 sim siyah bi arac görünce anlayacaksın nasıl bi arac olduğunu anlatamam yani türkiye tek bence bu arac tel nom 05356040136 istersen aracın sahibininde nosunu werebilirim 05335027516
Gönderen: car wolf - 13 Ağustos 2007, 17:29:43
sağol teşekkür ederim araç kaç model ve ne kadar..? onu söyleye bilirmisin
Gönderen: golf-line2 - 13 Ağustos 2007, 23:17:49
91 model aracın fiyatı biraz ucuk ama görünce 2006 model arabadan daha i diceksin 13000ytl istior belki pzarlık yapabiliriz ben sanayide dolasıodum simsiyah bi makine gördüm we yanına koştum hemen adamda benden deli cıktı bi dedi bindim bir gidiyor aklın hayalin durur ya anlatamam yasanak lazım ne dersem yalan olur inandırıcı gelmez sadece görmek we kullanmak lazım 130la giderken adam gazı bi köklüyor tekelrer bosa dönüyor yok böle bişe ya ben suan trabzondayım 1 2haftaya gelicem inş. birlikte gider bakarız sen ist nerdesin?
Gönderen: car wolf - 14 Ağustos 2007, 10:02:30
kartal/esentepe deyim ama fiyatı pahalı  :( :o
Gönderen: G60 - 14 Ağustos 2007, 12:40:02
Mesajın yada konu başlığının tümü BÜYÜK harfle yazılmış ve Türkçe'nin hiç bir kuralına uymayan mesajlar uyarılmaksızın silinir. Lütfen Forum Kurallarımızı okuyun.

Konu başlığını küçültüp, büyük mesajlarınıda gerekli şekilde küçültürsen sevinirim. ;)

Gönderen: golf-line2 - 14 Ağustos 2007, 22:40:50
fiyat pahalı ama aracı görünce anlayacaksın tabi görmek istersen
Gönderen: warlock - 14 Ağustos 2007, 23:53:55
91 model aracın fiyatı biraz ucuk ama görünce 2006 model arabadan daha i diceksin 13000ytl istior belki pzarlık yapabiliriz ben sanayide dolasıodum simsiyah bi makine gördüm we yanına koştum hemen adamda benden deli cıktı bi dedi bindim bir gidiyor aklın hayalin durur ya anlatamam yasanak lazım ne dersem yalan olur inandırıcı gelmez sadece görmek we kullanmak lazım 130la giderken adam gazı bi köklüyor tekelrer bosa dönüyor yok böle bişe ya ben suan trabzondayım 1 2haftaya gelicem inş. birlikte gider bakarız sen ist nerdesin?

GTI makinada gazı köklemek demek rokete binmek gibi bişeydir..  :)  Resmen delirir alet siz hiç 5. viteste 110km hız ile giderken 2 ye alıp gazı döşemeye dayayıp arabanın hala deliler gibi hızlandığını gördünüzmü... Ben bunu hata ile yaptım 4 atıcama 2 ye attım birbirinin egzost kokusunu emerek giden 6 kamyonu sollarken.. :)
Gönderen: golf-line2 - 15 Ağustos 2007, 00:23:21
yalan yok gtı hic binmemiştin benzilidir diede hic hoslanmıyordum ama bindikten sonra gtı nın nekadar güzel bi arac olduğunu anladım şimdi ise hayalim gti param olsada keske o gtı yı alabilsem okadar güzel bi arac yani asık oldum resmen fabrikadan cıktığı günki gibi ya suanki sahibi 3 sene aramıs bu aracı yani böyle temiz bi aracı ilk  sahibide 65 yasında bi yaslı amcaymıs aracın bi garajı warmıs ewinden daha güzel yani anlatamam ya görmek lazım zaten bulusma olursa o abide gelecek ozman herkes hasta olacak makinaya
Gönderen: car wolf - 16 Ağustos 2007, 14:16:24
arkadaşlar 81 model golf 1 buldum çok temiz gti mış ama sahibi karbıratörlü motor koymuş gti dan hada iyi diyor kırmızı renk araç sizce alimi  ??? 3,000 YTL fiyat istiyor sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası (http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4627817) aracı göre bilirsiniz
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 14:22:44
Kardeşim 3.000 ytl çok uygun bu araca BENCE al derim ama diğer abilerimizinde fikrini almanda fayda var.
Gönderen: car wolf - 16 Ağustos 2007, 14:27:28
araç temiz duruyor gti diye aradım ama karbıratörlü motor koymuş araca gördüysende araç güzel  bence ama dediğin gibi bakalım ne dicekler... ???
Gönderen: warlock - 16 Ağustos 2007, 14:57:50
Resimlerde herşey çok güzel duruyor... Bide bizim trde satış sitelerinde ayrıntı istenmiyor... Çürük varmı yda yürüyende sorun varmı yazılmıyor varsa bile aldıktan sonra azın yanıyor aman ha dikkatli ol derim güzelce incelettir aracı... Bu arkadaş GTI iden iyi derken neyi kastediyor yakıtımı yoksa performansımı eğer her ikisinide diyosa o hiç gti kullanmamış derim...  Düzgün bir Golf1 için bu fiyat bence az aracı güzelce incele derim tekrardan...
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 14:59:40
Benm arabada 1.8 GTİ LPG ilk çıktığında enjeksiyon sisteme uygun LPG yoktu araba randıman vermeyince babamda karbüratörlüye çevirmişti ve hala öyle duruyor aracın enjektör kapakları duruyor fakan beynini satmış :( 1.8 Karbüratör olsun ne olucak Weber çift boğazlı karbüratör tak bak yoluna ;) dahada yapılıcak bir sürü şey vardır benim bilmediğim ve öğreneceğim
Gönderen: car wolf - 16 Ağustos 2007, 15:14:02
performansı diyor gti okadar iyi değilmiş ama karbıratrlü daha iyimiş  öyle dedi bu gün aradım konuştum 3,000 YTL dedi gel konuşuruz diyor resimde temiz duruyor ama tabi bakmak lazım , kardeş karbıratörlüler nasıl gidiyor ??? arada fazla fark varmı gti ile ?GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN SAĞOLUN TEŞEKKÜRLER... :tamamdir
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 15:19:36
Şimdi bizim araba GTİ iken ben sadece gaza basıp gitmeyi biliyordum biz bu arabayı 7 sene önce sattık ben bunu toplamak için geri aldım sadece motoru için fakat şuan bnm arabam MAŞŞALLAH çok iyi gidiyor hem bir lastiği 165 ikisi 185 biri 195 olmasına rağmen ki düşün toplandıktan sonra nasıl gidicek haaa birde LPG deyken bastım karbüratörünü temizledikten sonra benzinde kullanıcam o zaman nasıl gittiğni sölerim sana ;) ama GTİ mı Karbüratör mü dersen şöyle bir düşün GTİ dendiği zaman kafanda ne uyanıyor birde karbüratör dendiği zaman ne uyanıyor o zaman sen bile mantıksal olarak çözebilirsin hangisi iyi
Gönderen: escocem - 16 Ağustos 2007, 15:45:23
araç güzel fakat karb ne takmışlar acaba enjeksiyondan daha iyi gidiyor...fiyatı gayet iyi bence...
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 15:47:49
Bu bir gerçektirki hiç kmse sattığı mala kötü demez adamda off çok iyi gidiyor demiştir, yani birde 81 model arabanın nesine bakıcaksın motor durumu yürüyeni güzel ise çürüğü çarığı çok yoksa neden alınmasın. Sonuçta bu aracı toplamıcakmısın eeee sana gerekli olan motoru ve yürüyeni
Gönderen: escocem - 16 Ağustos 2007, 15:50:29
karbüratörlü aracın lpg ile nsl gittiğini ibocum anlatsın ben övmüş gibi olmayayım ;D
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 15:51:51
Bende farkındayım olayın bnmde arabam GTi den karbüratöre dönme ve şuan LPG ile kullanıorum karbüratörü ya değiştireceğim yada güzelce temizleyip benzinle gazlıcam ;)
Gönderen: escocem - 16 Ağustos 2007, 16:17:02
doğan piç motor tabir olan motorun yada slx karbüratörü takın karb takacaksanız şiddetle tavsiye ederim :)
Gönderen: janher - 16 Ağustos 2007, 16:26:00
Ben Solex ve Weber duydum iyi olarak ilk defa doğan karbüratörü senden duyuyorum
Gönderen: escocem - 16 Ağustos 2007, 19:20:27
onlarda weber zaten ;)çift boğaz ayrıca 44lük slx enjeksiyonlu kdr gidiyor aracın..
Gönderen: warlock - 16 Ağustos 2007, 23:59:50
Üzücü olaylar... Neoldu G.T.I bianda G.I.T mi oldu... 
Gönderen: escocem - 17 Ağustos 2007, 01:28:02
arabada performans eksilmesi olmadıktan sonra gti olmuş git olmuş fark eden ndr onu anlamıyorum su kısaltmalara bu kdr takılmayın önemli olan performans bazılarına görede yakıt...takarım 1.6 ya egzantriği getrack şanzımanı 13 jant lastiği kendi aracımı bile gecerim..her şey o kısaltmalardan ibare değil ;)
Gönderen: Firestarter - 17 Ağustos 2007, 09:18:07
Cem haklı. Karbüratör takılıyken, lpg'li halde gayet iyi gidiyordu aracı. Benim araçta tek boğazlı, bmw karbüratörü var Solex'in. Performansından memnunum ancak karbüratör'de sıkıntılar var,aşınmış artık. O yüzden yakın zamanda değiştireceğim. Eğer takacağınız karb.orj. vw yada gerçekten iyi bir karb. ise, tek boğaz bile olsa performans açısından sizi tatmin edecektir  :tamamdir
Gönderen: car wolf - 17 Ağustos 2007, 09:52:37
aracım sahibi doğan karbıratörü takmış arabaya  :t
Gönderen: escocem - 17 Ağustos 2007, 11:18:10
aracım sahibi doğan karbıratörü takmış arabaya  :t
arkadaşım doğan karb. dediğin alet 200 hp aracı besliyor oynanmadan memeler ile...benim tavsiye ettiklerimden biri iseki muhtemelen öyle sevinmelisin... ;)
Gönderen: AhMeTH61 - 19 Eylül 2007, 18:14:59
ben olsam gözm kapalı mk2 derdim:D