Gönderen Konu: acil yardım ricası- lastik ve jant hk.  (Okunma sayısı 13501 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: acil yardım ricası- lastik ve jant hk.
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2011, 01:28:55 »
hayırlı uğurlu olsun. gayet yakışıklı durmuş aracının üstünde.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Haziran 2011, 10:38:43 »
Eyvallah arkadaşlar eksik olmayın. Son olarak şu fotodaki lip hakkında ne düşünüyorsunuz. Benim arabada güzel durur mu? Nitekim fotodaki araçta marşpiyel yok bende ise var. Bu sebeple araba perşembe pazarına döner mi ne dersiniz?

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Haziran 2011, 10:41:44 »
hayırlı uğurlu olsun.darısı başıma inş...bi hafta önce bağlarbaşının arka sokaklarında gördüm sizin oğlanı rampa aşşağı sol tarafta uslu uslu yatıyordu.eski jantları vardı üstünde..gerçektn cok yakısmıs maşallah.tekrar hayırlı olsun.
Bir daha geçerken arayın aşağı inelim, tanışalım arkadaşlar. NotHafta içi 18:30 - 00:00, Hafta sonu belli olmuyor.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Haziran 2011, 10:45:01 »
Bir daha geçerken arayın aşağı inelim, tanışalım arkadaşlar. NotHafta içi 18:30 - 00:00, Hafta sonu belli olmuyor.
dedik de telefonu vermedik.   sıfırbeşyüzotuzüçyüzyirmialtıyetmişyedionbir
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2011, 10:51:21 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Haziran 2011, 16:32:48 »
gerçektn cok iyi olurdu aracınızla dediğim gibi gülistan cay bahcesinde tanıstık 1 yıl önce ama inş sizinlede tanısmak isterim...tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #19 : 23 Haziran 2011, 22:31:36 »
Aracın rengi, Dodik plastikleri ve marşbiel ile ATS ler uyumlu oldu güle güle kullan önede kısa tip karlık taktığında eksiksiz ve bir okadar orjinal olacak. Zaten araca maşallah demekten başka bişey söylemek ayıp olur.. Kara duman lekesine çare bulursan sende haber et :D :D

Not :  Depo Kapağıda orj taksan oda güzel olucak.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Haziran 2011, 00:33:47 »
Jantlar süper oldu maaşallah karlıkta çok yakışacaktır. Aksesuarları siyah yapıyorsan Erşan abinin dediği gbi depo kapağıda değişmeli :tamamdir :sevgi: :sevgi: Kazasız belasız sürüşlr :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2011, 10:21:24 »
Aracın rengi, Dodik plastikleri ve marşbiel ile ATS ler uyumlu oldu güle güle kullan önede kısa tip karlık taktığında eksiksiz ve bir okadar orjinal olacak. Zaten araca maşallah demekten başka bişey söylemek ayıp olur.. Kara duman lekesine çare bulursan sende haber et :D :D

Not :  Depo Kapağıda orj taksan oda güzel olucak.
valla karaduman için kendimce çözümüm: Önce iyi bir yıkama, arka tarafı sürekli kuru tutma - özellikle sabah saatlerinde  bezle kurulama-  devirli kullanma bu kadar:) Ya bir de abartılı olmayan xenon far taksam mı arabaya, abartılı olur mu? Ne diyorsunuz.

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Haziran 2011, 10:40:20 »
Jantlar süper oldu maaşallah karlıkta çok yakışacaktır. Aksesuarları siyah yapıyorsan Erşan abinin dediği gbi depo kapağıda değişmeli :tamamdir :sevgi: :sevgi: Kazasız belasız sürüşlr :tavkiss:
Ya ercihan depo kapağı konusunda haklı olabilirsin ama aracı aldığım yavuz abi o kapağı almanyadan getirtmiş, orijinal kapak olduğunu söyledi. Kalsın diyorum ne bileyim. Ondan ziyade ben fitiller hk. fikir alacağım.Benim fitillerin üzerinde çıtalar var ama ben onların üzerindeki çıtaları istemiyorum/beğenmiyorum açıkçası. Sorum şu: aracı aldığım kişi camları elektrikli yapmış, fitillerini değiştirsem sorun olur mu (elektrikli cam bakımından). Not: Soru çok mu saçma oldu bana mı öyle geldi ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #23 : 25 Haziran 2011, 12:02:26 »
 >:D >:D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Haziran 2011, 12:40:49 »
o kapak sonradan yapılan depo kapağı aksesuar olarak üretilmiş ;)

o çıtalarıda iptal ederiz bendede vardı bende iptal ettim taktiklerini biliyorum benim finallerden sonra gel bizim garaja çekelim hem fitilleri yenileriz hemde çıtaları iptal ederiz ;)

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2011, 23:52:07 »
Ercihan aslında ayarlayabilirsek çok da güzel olur. Sen hele sınavlarını hallet. Zaten kafamda cevap bekleyen birçok soru var. Ayrıca tavsiye ve görüşlere ihtiyacım olan konular da... Mesela bizim araçların yolcu+yük taşıma sınırı kaç kilo (İstihab haddi). Benim arabada hızlı bir şekilde nerdeyse tam u dönüşü yaptım ve araçta tahminen 350 kilo ve üzerinde 14 inç lastik vardı ve sağ dodik sürttü, buraya kadar normal. Geçen hafta yeni lastik ve 13 inç jantlarla bu sefer 180-190 kilo ile hafif yokuş aşağı  inerken  (virajda yavaşlanması gereken hızdan biraz fazla bir hızla) sola tatlı sert bir dönüş yaptım ve yine sağ dodikten sürttü. Şimdi bu durum normal mi? artık arabayı park ettikten sonra hep bir karşıdan bakar oldum. Acaba aracın sağı biraz daha mı düşük/ aşağıda diye. Ne diyorsunuz mümkün mü böyle birşey?

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Haziran 2011, 00:04:30 »
valla karaduman için kendimce çözümüm: Önce iyi bir yıkama, arka tarafı sürekli kuru tutma - özellikle sabah saatlerinde  bezle kurulama-  devirli kullanma bu kadar:) Ya bir de abartılı olmayan xenon far taksam mı arabaya, abartılı olur mu? Ne diyorsunuz.
xenon far hakkında bişey demediniz. Oturduğum apartmanın alt katında elektrikçi var yani komşum. O, xenon farı önerdi. Karşıdakini kör etmeyelim dedim, o kadar abartılı olmayacak dedi. Far ayarıyla uğraşmaya da gerek kalmayacak. Şimdi benim için bir maliyet çıkaracak. Ama henüz kabul etmedim. Ne diyorsunuz mk 1 ciler? Hala fikrinizi bekliyorum.

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2011, 00:21:38 »
bende xenon takmayı düşünüyorum yada philips ampül :D
sınavlar bitecek az kaldı bitsin görüşelim direk birbirimizin mk1lerini toplarız o zaman  :P