Gönderen Konu: ? jant bbs rs  (Okunma sayısı 17048 defa)

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
Ynt: ? jant bbs rs
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2011, 15:25:58 »
en ideali 15 bbs . vr6 konusuna gelince hic bulasma sadece motorla bitmiyor bu is. hadi hersey tamam diyelim, bu seferde vr6 nın agırlıgı mk1 e cok sorun yasatıyor. gucu yola vermeye korkuyorsunuz cunku sase de esnemeler oluyor bunu cozmekde  cok kolay bir is degil. ben motoru sattım ve 1.8t ye geciyorum. 1.8t daha kolay oturuyor mk1 e ve daha sorunsuz. ben sadece tavsiyede bulundum tercih senin  kardesim :tamamdir

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Mayıs 2011, 00:14:06 »
en ideali 15 bbs . vr6 konusuna gelince hic bulasma sadece motorla bitmiyor bu is. hadi hersey tamam diyelim, bu seferde vr6 nın agırlıgı mk1 e cok sorun yasatıyor. gucu yola vermeye korkuyorsunuz cunku sase de esnemeler oluyor bunu cozmekde  cok kolay bir is degil. ben motoru sattım ve 1.8t ye geciyorum. 1.8t daha kolay oturuyor mk1 e ve daha sorunsuz. ben sadece tavsiyede bulundum tercih senin  kardesim :tamamdir

senın tavsıyen cok ıyı oldu sende de cabrıolet var bbs 15 o zaman o tamam ama vr6 benım en buyuk hayalım benım babam bu ıslerın ehlı yanı 8 yasından 46 yasına kadar sanyıdeydı asıl meslegı tornacılıktı sonra oto alıp toplayıp sattı uzun sure de bununla gecındık sımdı babam bı tane 5.25 aldı bı tanede hyundaı onları topluyor ondan sonra sıra benım arabaya gelecek konustuk sana bır soru sorucam sımdı ben kıbrısa arabamla gırıs yapıp motoru falanı fılanı orada halledebılır mıyım ? ya da oradan bır vr6 alsak ne kadara gelır bıze ? burada bı tane var o da 5200 ıstıyor motora orada ne kadar vr6 lar ? sonucta 1.8 t ıle vr6 arasında dunyalar kadar fark var vr6 ddın mı akan sular durur zaten ben hız yapan bır ınsan degılım sadece o motor o guc benım aracımda olsun yerı geldıgınde eskı fln dıye gulen z4 kullanan arkadaslara 2. vıteste cevap vermek ıcın ıstıyorum ne gerekırse babamla cozerız zaten bu konuda bılgılerını paylasmanı beklıyorum orada ne kadar vr6 ve buraya getırebılır mıyız onu ?

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Mayıs 2011, 19:28:29 »
o dedıgın vr6 osmanıyedekı ıse o faturasız bende bakıodum ızmırde bı abım var MK2 VR6T yaptı su anda arac stock 350 hp dısardan getırınce daha yuksek tutar ama  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 17 Mayıs 2011, 21:44:23 »
bir arkadasım da bir mk3 vr6 12v bir de mk4 v6 24v var. bir sorarım istersen ama burda da en az 4000 tl den  baslar (motor,sanzıman,beyin,tesisat).  kıbrıs ta motoru takarsın ama turkiyeye giris te sorun yasarmısın bilgim yok.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 17 Mayıs 2011, 21:47:49 »
o dedıgın vr6 osmanıyedekı ıse o faturasız bende bakıodum ızmırde bı abım var MK2 VR6T yaptı su anda arac stock 350 hp dısardan getırınce daha yuksek tutar ama  :)
Siyah mk2 yimi diyosun porsche jantlı falan :D

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Mayıs 2011, 23:35:52 »
tamam o zaman ıs oraya geldıgınde kıbrısa yolumuz dusebılır ama en son vr6 taktıgımda cabrıolet projem bıtecek normalde bu ayın 7 sınde komple kaporta boyam vardı fakat ıslerımın ogunlugu nedenıyle gıremedık bakalım 2 ay sonra kaporta boya yapıcaz sanırım  ısler bı bıtsın de . kaporta boyadan sonra ıcını ıstedıgım sekılde yapıcam orjınallıgını bozmadan orjınalın aynısını yapıcam sonrada bı vr 6 ve garaja cekıcem kısmet ondan sonrakı hayalımde o garaja cekıldıgınde ısı komple bıttıgınde bır porche carrera targa alıcam 86 model onu toplıcam az kaldı yolun yarısı bıttı ama oncelık mk1 ın o benı su ana kadar en ozgur hıssettıren alet

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #20 : 18 Mayıs 2011, 18:27:59 »
özellikle üst uç motor swaplamalarda motor modifikasyonlarını kaporta ile birlikte yapmakta fayda var. o güçte bir motor o kadar tork ani hızlanmada kulakları kırıp motoru içeride çevirir. mutlaka motor yatağını modifiye etmek lazım. taşıyıcıları güçlendirmek lazım. aktarma (ki elindeki şanzıman yetmeyecektir o motoruna) fren tertibatı vs her şey elden geçirmek lazım. çıkar motoru tak motoru bitmeyecek işin. Kıbrıs'tan döndükten sonra mevcut motorunu nasıl işleteceksin? fatura yok gümrük yok. muayenesi bitince nasıl muayene yaptıracaksın? hepsini göz önünde bulundurman uzun vadeli düşünmende fayda var. tamam vr6 çok keyif verecek bir araç olacaktır da işin mekanik kısmını uğüraşıp halletsen bile bürokratik aşamada çok büyük sıkıntı çekersin kanımca.

dediklerim yanlış anlaşılmasın. paran varsa her şey mümkün. faturalı vr6 yı getirirsin her türlü mekanik çevrimini yaptırırsın. projeni yaptırır işletirsin sorun yaşamazsın. ama bir kaç günlük Kıbrıs çıkartmasıyla olacak iş değil bence.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2011, 18:32:18 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Mayıs 2011, 00:41:24 »
özellikle üst uç motor swaplamalarda motor modifikasyonlarını kaporta ile birlikte yapmakta fayda var. o güçte bir motor o kadar tork ani hızlanmada kulakları kırıp motoru içeride çevirir. mutlaka motor yatağını modifiye etmek lazım. taşıyıcıları güçlendirmek lazım. aktarma (ki elindeki şanzıman yetmeyecektir o motoruna) fren tertibatı vs her şey elden geçirmek lazım. çıkar motoru tak motoru bitmeyecek işin. Kıbrıs'tan döndükten sonra mevcut motorunu nasıl işleteceksin? fatura yok gümrük yok. muayenesi bitince nasıl muayene yaptıracaksın? hepsini göz önünde bulundurman uzun vadeli düşünmende fayda var. tamam vr6 çok keyif verecek bir araç olacaktır da işin mekanik kısmını uğüraşıp halletsen bile bürokratik aşamada çok büyük sıkıntı çekersin kanımca.

dediklerim yanlış anlaşılmasın. paran varsa her şey mümkün. faturalı vr6 yı getirirsin her türlü mekanik çevrimini yaptırırsın. projeni yaptırır işletirsin sorun yaşamazsın. ama bir kaç günlük Kıbrıs çıkartmasıyla olacak iş değil bence.

bılgılerın ıcın sagol arkadasım bu soyledıklerının hepsını bende dusundum ve zaten senın dedıgın mantıkta yol alıyorum bızım ısımız araba toplayıp satmaktı zamanında babam bu ısle ugrasıyordu bızde cıraktık bırseyler ogrendık vr6 taktıgında ne gıbı degısımlerın olması gerektıgı vs. ama dedıgım gıbı araba toplayıp satmaktı ama sımdı ısler degıstı araba toplayıp saklamak konusu olunca daha fazla ozen olacak ve daha fazla yatrım yapılacak o yuzden kıbrıs cıkarması yapmayacagız zaten kıbrıstan faturalı motoru alıp prosedure gore toplayacagız ılgın ıcın sagol...

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Mayıs 2011, 01:10:26 »
bılgılerın ıcın sagol arkadasım bu soyledıklerının hepsını bende dusundum ve zaten senın dedıgın mantıkta yol alıyorum bızım ısımız araba toplayıp satmaktı zamanında babam bu ısle ugrasıyordu bızde cıraktık bırseyler ogrendık vr6 taktıgında ne gıbı degısımlerın olması gerektıgı vs. ama dedıgım gıbı araba toplayıp satmaktı ama sımdı ısler degıstı araba toplayıp saklamak konusu olunca daha fazla ozen olacak ve daha fazla yatrım yapılacak o yuzden kıbrıs cıkarması yapmayacagız zaten kıbrıstan faturalı motoru alıp prosedure gore toplayacagız ılgın ıcın sagol...

Estağfirullah. ben bu konuda çoook ama çok yüzeysel bir bilgiye sahibim. eminim sen benden misliyle daha fazla şey biliyorsundur. bizzat yapmışsınız daha önce. niyetini bilmediğim için aracınla Kıbrısa giriş çıkış yapıp orada takacaksın sanmıştım. en temizinden hallediyorsun işi. helal olsun. Allah yüzünü kara çıkarmasın. sitedeki en uç modifikasyon olacak İnşallah. Allah sağlık, para, sabır, çalışma gücü versin.

vr6 turbo? hani şu youtube da porsche+supra'ya ayar veren golf gibi?  ;D
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2011, 01:10:58 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Mayıs 2011, 12:55:01 »
o golf G60 motor var  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Mayıs 2011, 02:05:56 »
aynen onda g60 vardı hatırladıgım kadarıyla ama once bıraz para lazım hemen yapamayacagız vr6 ısını ama en son noktam o o olduktan sonra ıstedıgım mk1 cabriolete kavusucam :) allah hepımıze para zaman ve sabır versın sonucta bu bızım askımız ve herkezın ıstedıgı sekılde olsun

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 01 Haziran 2011, 09:06:36 »
mk1 vr6 cabriolet dünyada da tek olur kanımca.
Kolay gelsin

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Haziran 2011, 12:32:40 »
peki sonradan aklıma gelen bir soru. tenteyi de güçlendirmek gerekir mi yüksek süratler için?  ::)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 01 Haziran 2011, 15:06:11 »
peki sonradan aklıma gelen bir soru. tenteyi de güçlendirmek gerekir mi yüksek süratler için?  ::)
Tabikide  :D Gerçi benim tentedende kaynaklanıyor ya neyse ben 180 giderken yırtılcak falan zannettim  ;D Tentenin ön kiltleme ayaklarını çok sıkı olması lazım iyi kenetlemesi lazım tenteninde sert bir malzemeden olması ve sıkı olması lazım yani yanlardan falan hava almıycak yoksa aerodynamic denen bişey kalmaz  :p
ob ein leben nach dem cabrio ist ???