Gönderen Konu: golf hastası olarak  (Okunma sayısı 15231 defa)

Çevrimdışı BerkG

• Ispartada komandoluk şerefine nayil oldum..
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf hastası olarak
« Yanıtla #14 : 19 Nisan 2011, 22:33:10 »
yemeyip yedirmek içmeyip içirmek tabiri bu konuda tam beni anlatır gti aldığımda :) 97 98 model 1.6 sportline tüplü orta yolu sanırım ne iyi ne kötü kendi kafamdan yazmıyorum bunu sakın yanlış anlamayın forumda yazılanlar bu yönde  :-\ sahibindende araştırdım 14 15 16 arası fiyat biçmişler en fazla ne kadardır bu araçların değeri
PhoeniX

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 19 Nisan 2011, 22:39:05 »
14-15e  gti veriyolar:D fiyatlar uçmuşş desene:) 12, 13 eder bence :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Nisan 2011, 22:42:34 »
yani bu paraya gti var bide sportline var honda civic 97 98 modellerindeki vtec gibi farklı olmaya hakkı yok mu bu gti 'nin
PhoeniX

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Nisan 2011, 22:46:45 »
Merhabalar bir golf sevdalısı daha aramıza hoş gelmişsin...

Golf: O bir tutku

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Nisan 2011, 22:53:39 »
merhabalar ve teşekkürler hoş buldum herkez aracını tanıtıp bişeyler yaparken ben sadece katılmakla yetniyorum inşallah Allahın izniyle o konuda tam anlamıyla sizden biri olucam
PhoeniX

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2011, 22:57:05 »
yani bu paraya gti var bide sportline var honda civic 97 98 modellerindeki vtec gibi farklı olmaya hakkı yok mu bu gti 'nin

bilenler biliyoo mk3 gti ııı honda çoluk cocugun elindee oyuncak olmuşş:)  kıymetini bilenler artıo yanlızz golfler patladıı bu senee:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı kunefiterol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2011, 23:00:12 »
yemeyip yedirmek içmeyip içirmek tabiri bu konuda tam beni anlatır gti aldığımda :) 97 98 model 1.6 sportline tüplü orta yolu sanırım ne iyi ne kötü kendi kafamdan yazmıyorum bunu sakın yanlış anlamayın forumda yazılanlar bu yönde  :-\ sahibindende araştırdım 14 15 16 arası fiyat biçmişler en fazla ne kadardır bu araçların değeri

Berk kardeşim, öncelikle hoşgeldin... Aradığın araç Golf III 1.6 Sportline modeli. Benim aracı yada Tayfun abinin aracı inceleyebilirsin. Benim şehir içi ortalama yakıt tüketimim 26-28 kuruş civarı. Fiyat aralığına gelince 15.000 in üstü fazla eğer araç üzerinde para edecek aksesuar yoksa...  
Kayseri'den Bir MK3...

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Nisan 2011, 23:01:55 »
motoru sağlam tamam ona bişey diyemem ama güvenlik sıfır karton gibi kaportası var vw ile hondanın kaportasına hafifce vurduğumda bile vw o tokluk hissini veriyoki mk3'ün yüzüne bakınca bile ne kadar sağlam bi araç olduğunu belirtiyor zaten alman arabadan başka ne yapıyoki bırakalımda oda sağlam olsun :)
PhoeniX

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Nisan 2011, 23:07:32 »
Berk kardeşim, öncelikle hoşgeldin... Aradığın araç Golf III 1.6 Sportline modeli. Benim aracı yada Tayfun abinin aracı inceleyebilirsin. Benim şehir içi ortalama yakıt tüketimim 26-28 kuruş civarı. Fiyat aralığına gelince 15.000 in üstü fazla eğer araç üzerinde para edecek aksesuar yoksa... 

öncelikle forum çok kaliteli gerçekten insanlar yardımcı olabilmek için herşeyi yapıyor ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim abilerim

nuri abi istediğim aracın kısa ve öz tanıtımını yaptın :) öyle pahalı bişey aramıyorum zaten kendi zevkime göre bişey yapmak istiyorum bbs jant 2.5 santim yere basma deri döşeme hafif kalın abart egzos ve ses sistemi bukadar sadelikten yanayım tabi en çok istediğimde sunroof alıcağım zamana daha var bi parça daha ucuzlicağını ümit ediyorum
PhoeniX

Çevrimdışı kunefiterol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Nisan 2011, 23:17:30 »
inşallah kardeşim, gönlüne göre bir araç bulursun...
Kayseri'den Bir MK3...

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Nisan 2011, 23:21:46 »
inşallah abi
PhoeniX

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Nisan 2011, 11:14:22 »
ben 9 ay önce aldım arabamı 97 model 1.6 sportline 110 binde ilk sahibinden aldım arabanın kazası filan vuruğu filan yoktu  10 bine aldım tüp taktırdım baskı balata 4 lastik filan aldım yani bana 12 bine mal oldu. Gayet memnunum fırsat bulunca abs beyninide halledicem bi problem kalmıycak :) yakıt olarakda şehir içi 25 krş civarı
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı BerkG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 20 Nisan 2011, 12:42:22 »
kazasız belasız kullanın inşallah yakıt olarak gerçekten az yakıyomuş benim için abs ve airbegler çok önemli ya neden bilmiyorum o yüzden sportline tercihim Bilal abi gti iyi baya bi övdü yüzde yüz sportline istiyen ben şimdi yüzde 75e düştü :)
PhoeniX

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 20 Nisan 2011, 12:47:44 »
arkadaşlar  bende 6n(1.6 8v 75 hp)  kullanıcısıyım lakin mk3 gti lar benim polonun yanında daha ekonomik yakıt acısından :D bende  bu sebepten hem biraz yırtıcı olsun hemde vw olsun diyerek mk3 gti 5 kapılı bi araç dusunuyorum  tabi bide sunroof olsun istiyorum .. ne kadara  mal olur bana  piyasasını bilmiyorum ??? yada  otomatik vites sunrooflu bi mk3 ??