Gönderen Konu: RedShark gin basına gelenler  (Okunma sayısı 10357 defa)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Ynt: RedShark gin basına gelenler
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2011, 02:36:17 »
Geçmiş olsun...
quattro

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 30 Mart 2011, 09:35:11 »
Yüklenme bu kadar abiye,forum düşman belledi nerdeyse...  :)
yok ya abim o benim kankam dostum ortagım herseyim :D :D :D oda benim gibi vw hastasıdır ama siteye bi üye yapmadım 19 haziranda buluşma var büyük bi buluşma dedim tamam mk1 i yetiştirelim onunla gidelim olmazsa bora ile gideriz dedi :D

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Mart 2011, 10:20:25 »
yok ya abim o benim kankam dostum ortagım herseyim :D :D :D oda benim gibi vw hastasıdır ama siteye bi üye yapmadım 19 haziranda buluşma var büyük bi buluşma dedim tamam mk1 i yetiştirelim onunla gidelim olmazsa bora ile gideriz dedi :D

:)
Sevdim şimdi bak abiyi...

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2011, 10:22:39 »
:)
Sevdim şimdi bak abiyi...
vw için kimsenin bulamadıgı parcaları napıp ne edip buluyor aksarayda öyle bi özelliğide var  :sevgi:

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2011, 11:41:32 »
vw için kimsenin bulamadıgı parcaları napıp ne edip buluyor aksarayda öyle bi özelliğide var  :sevgi:

Sanırım aşık oluyorumm...  :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Mart 2011, 20:00:21 »
Ahhh ahh keşke benim abimde VW sever hatta araba sever olsa ikizim var oda aynı abimle sadece binerler ne yıkarlar nede bakım yaparlar sadece gideyim bozulursa binmezler tamir olunca yine binerler  >:(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Nisan 2011, 20:09:46 »
ala temizlik konusunda abimde bana yükleniyor ama bakım konusunda bana bırakmaz hemen yaptırır  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 03 Nisan 2011, 20:22:09 »
Nette gördüm satıyo musun  :-\
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Nisan 2011, 00:01:22 »
ya canımı sıkan bi kaç durum oldu evrak işleri ile cözülmezse satacaz gibiyiz aslında gönlüm yok ama dediğim gibi bi işe başlıyacam evrak işleri ile ugrasamıyacam bu hafta belli olacak eger cözülürse satmıyacaz

Çevrimdışı mycihan01

• beyaz meleğim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Nisan 2011, 02:13:59 »
 dostum kaputtaki yağı  1 litre benzin al   cif cam  fıs fıs  kabından varsa içine benzini koy   bol bol sık bi yandanda sil bi bezle     balata sipreyi almaya kalksan 10 tl  benzin 4 tl   daha  iyi sonuç  alırsın + motoru temizlemek için  oto yıkamada 20 tl yerine  yine  benzini  kullan   tabi motor soğukken    bi gıram yağ pis leke felan kalmaz   ben  böyle  yapıyorum  millet ne kullanıyorsun  diyor benzin diyorum   hadi canım  diyor  denemesi sadece 1 tl ile başlıyor istediğinkadar benzin alabilirsin  sana kalmış  :tamamdir   aranızda  matbağacılar varsa bilir solvend   te aynı amaç  için kullanılabilir veya uçak benzini zippo   yani :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 04 Nisan 2011, 14:32:06 »
eyvallah hocam suanda beklemedeyiz ama biraz yol yapıca buram bura yanık yağ kokusu geliryor :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 04 Nisan 2011, 14:49:15 »
benzin ve solvent ile iş yaparken arkadasın dediği motor sogukken durumuna dikkat et ikinci varsa imkanın aküyü bile sök basımdan sedatla tatlı tüy kokulu bir olay geçti :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı mycihan01

• beyaz meleğim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Nisan 2011, 21:00:19 »
yağ kokusu  eğzoza gelen yağ dan yapar o yağ kokusuda da kolay kolay cıkmaz   dediğim gibi benzinle iyice yıkıcaksın    boş bi gününde   veya kaportacı tanıdığın varsa  boya tabancasının içine koy benzini sık   bol bol  koprösor    çok daha sağlıklı  temizlik sağlar     boşu boşuna   yağ kokusu çekmene gerek yok  toplasan 1 saatini almaz bu işlem   adana civarında olsan ben komle sana  yıkar  parlatırdım   

Çevrimdışı mycihan01

• beyaz meleğim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Nisan 2011, 21:06:47 »
 bide  motorun üstü sağı solu yağlı gezme   allah muhafaza bi yerden tutşsa   söndüremen de  ben  jeep safari yaparken jc8 in motorunun her yeri yağlıydı   ucuz atlatılmış  maceramız verdı turistlerle