Gönderen Konu: ...  (Okunma sayısı 41470 defa)

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
Ynt: renault dan sonra VW oh bee...golf V fsi abt
« Yanıtla #14 : 07 Mart 2011, 01:12:19 »
hayırlı ugurlu olsun,masallah

sağolasın eyvallah

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Mart 2011, 11:46:52 »
Maşallah çok yakışıklı duruyor bı OEM GTI jantlar Mk5'e Mk6'dan çok daha fazla yakışıyor bence  :sevgi: Bu arada coil-yay yerine Koray abi gibi AİR Rİde düşünmez misin maliyeti biraz fazla olur ama MK5'i uzun yıllar elinde tutmak istiyorsan ideal bi olay bence madem alt yapısı bozuk bozuk yollarda havaya kaldırırsın park ettiğinde düz yolda yere pısarsın coille uğraşmaktan iyidir  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Mart 2011, 12:20:57 »
araç gayet şık hayırlı uğurlu olsun, krom kapı kollarından kurtulmanız dileğiyle :)

bu arada fsi de kat iptalini nasıl yapmışlar ya da yaptınız? fsi lerde çift kat var, biri manifolda bağlı biri orta susturucudan önce, tek iptal mi yoksa 2 si de iptal mi?

Çevrimdışı xq288

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Mart 2011, 12:26:13 »
hayırlı olsun kazasız belasız .. kullanmanız dileği ile....tekirdağ yolları geçrekten hiç iyi değil... orj yaylar ile 4 kişi korumalık yamulmuştu..

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Mart 2011, 12:59:55 »
hayırlı olsun guzel duruyor arac

Çevrimdışı rbaydug

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Mart 2011, 13:54:14 »
Maşallah! Golf V leri pek sevmem ama bu kıyak duruyor  :tamamdir Kazasız belasız..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Mart 2011, 14:57:49 »
hoş geldin kazasız belasız binersin inşallah.
ABT body bence golf V için yanlış seçim.

birkaç tavsiyede bulunacağım izninle.

1- krom kapı kollarından kurtul
2- farlar çok kötü bana kalırsa
3- susturucu olayı güzel ama arka tampon altı spoiler istiyor araç.
4- ön tamponu yapabilirsen R32, olmazsa en azından GTI tampona çevir derim.
5- son olarak aracın tatlı bir şekilde yere yaklaşması.

biraz acımasızca davrandım galiba ama benimde golf 5 böyle içime siniyor  :)
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 14:58:34 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Mart 2011, 15:55:25 »
Maşallah çok yakışıklı duruyor bı OEM GTI jantlar Mk5'e Mk6'dan çok daha fazla yakışıyor bence  :sevgi: Bu arada coil-yay yerine Koray abi gibi AİR Rİde düşünmez misin maliyeti biraz fazla olur ama MK5'i uzun yıllar elinde tutmak istiyorsan ideal bi olay bence madem alt yapısı bozuk bozuk yollarda havaya kaldırırsın park ettiğinde düz yolda yere pısarsın coille uğraşmaktan iyidir  ;)

sağolasın teşekkür edrim yalnız jant markasından anlamıyorum golfün.oem mi bilmiyorum ama servis orj gtı jantı dedi ve şuanda sıfırının tanesi 517 liraymış ama bu arabaya da en çok yakışan jantta bu gördüğüm kadarıyla.aslında coil ve yay uğraşmalı işler gerek yok zaten meslek dolayısıyla köylere girmek zorunda kalıyorum  gerçekten en ideali air ride.koray abiden o konuyla ilgili bilgi almam şart  :)  bende bu sistemi kullanan birini arıyordum.maliyetinin yüksek olduğunu biliyorum fakat golfü biraz biner satarım diye aldım ama kullandıkça sevdim air ride olayı kafama yattı olmuşken tam olsun

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Mart 2011, 15:58:36 »
araç gayet şık hayırlı uğurlu olsun, krom kapı kollarından kurtulmanız dileğiyle :)

bu arada fsi de kat iptalini nasıl yapmışlar ya da yaptınız? fsi lerde çift kat var, biri manifolda bağlı biri orta susturucudan önce, tek iptal mi yoksa 2 si de iptal mi?

teşekkür ederim sağolasın şimdiye kadarki arabalarımın hiçbirinde nokta nikelaj kullanmadım ama bu böyle geldi bana gayeete hoşuma gidiyor bakalım ilerde sökerim.monifolda bağlı olan duruodu orta susturucudan öncekini iptal etmişler fakat bu sabah normale çevirdim kat iptali falan kalmadı:) hem yakışı azalsın biraz hemde sesi toklaştı zırlama yapıyordu ufak devirlerde

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Mart 2011, 16:00:36 »
hayırlı olsun kazasız belasız .. kullanmanız dileği ile....tekirdağ yolları geçrekten hiç iyi değil... orj yaylar ile 4 kişi korumalık yamulmuştu..

sağolasın hemşerim berbat yollar alçaltmadan güzel durmuyor alçakkende tdağda gitmiyor en iyisi düğme olayı :)

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Mart 2011, 16:01:36 »
hayırlı olsun guzel duruyor arac

teşekkür ederim sağolasın

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Mart 2011, 16:02:25 »
Maşallah! Golf V leri pek sevmem ama bu kıyak duruyor  :tamamdir Kazasız belasız..

sağolasın hocam eyvallah bende sevmiyorum orj halini ama bu biraz daha farklı geldi diye aldım :D

Çevrimdışı abt_59

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mart 2011, 16:11:49 »
hoş geldin kazasız belasız binersin inşallah.
ABT body bence golf V için yanlış seçim.

birkaç tavsiyede bulunacağım izninle.

1- krom kapı kollarından kurtul
2- farlar çok kötü bana kalırsa
3- susturucu olayı güzel ama arka tampon altı spoiler istiyor araç.
4- ön tamponu yapabilirsen R32, olmazsa en azından GTI tampona çevir derim.
5- son olarak aracın tatlı bir şekilde yere yaklaşması.

biraz acımasızca davrandım galiba ama benimde golf 5 böyle içime siniyor  :)

sağolasın teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız sürüşler hocam ama abt bence özellikle golfü VW 'e yakıştıran en güzel şey yoksa golf 5 ne mk4 ne mk6 ile yanyana gelemez abt olmazsa ;D

1-krom kapı kollarımı zamanı gelince sadeleştirmek için sökecem şuanda araba ne kadar hoş dursada görsel olarak gelişimi tamamlanmadığı  için onlar sırıtmıyor
2-farları bende hiç sevmiyorum acayip basit gösteriyor aracı. orj farları var içleri hafif karartma (komple nikelaj olanlar değil) onlardan bulursam takacam yada sonarın ledli angellerinden
3-arka tampon altını egzoslara göre kesmişler en büyük hatayı yapmışlar en yakın zamanda abt tampon altıyla o olayı halletçem
4-ön tampon olarak gti istiyorum para değil aslında megane orj rs tamponu bana 1000 liraya geldi buna baktım dün akşam 375 lira :D
5-koray abi varmış yeni, üye olduğum için tanımıyorum ama air ride olayı çok şahane bi fikir seçimimi ondan yana kullanmak istiyorum açıkçası.

tavsiyelerin için sağolasın aslında benimde içime sinmiyor araç böyle ama 1 ay oldu alalı yaz gibi istediği yere gelir kısmetse araç. kışın pek canım çekmiyor açıkçası :)
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 16:15:25 Gönderen: abt_59 »

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Mart 2011, 16:21:42 »
orjinal gti tamponun fiyatını ne sen sor ne ben söyleyeyim. :)
375 lira dediğin yan sanayidir ama işini görür mü görür, en azından plastik, fiber değil.

farların bencede içini karart açmışken taktır iki mercek madem gti tampon takacaksın. görüntü bütünleşsin.

Koraya (OffLineR) fazla bulaşma, ona bulaşanın gözü mk4 ten başkasını görmüyor.
şaka bir yana tabiki yardımcı olur ama uzun vadede düşünmüyorsan bu aracı air ride gereksiz.  ;)