Gönderen Konu: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.  (Okunma sayısı 26667 defa)

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
selam arkadaşlar gecenlerde bir dostumun başından gecen traji komik olayı anlatmak istedim arkadaşımda 2000 bora var bizim golflerle aynı motor diye yazıyorum araçta kuş sesi vari bir ses vardı arkadaş titiz olduğundan illaki yetkili servis olsun dedi neyse çıktık ankara şaşmaz dğuş oto yetkili servise gittik direk siyon pompası az bi yağ kaçırıyor diye hemen direksiyon pompası arızalı dediler ses burdan geliyor dediler tamam dedik servis ya güven tam 1000 tl yi bulur dediler eyvallah dedik yeterki temiz olsun 1 gün sonra telefon gelmiş aracın klima komprosörününde arızalı olduğunu sesin birazının burdan geldiğini söylemişler ya böyle saçma bi servis lakayıt bir işyeri olurmu aynı ses iki farklı üniteden geliyormuş arkadaş yapmayın hafta sonu gelcez bakmaya demiş neyse hafta sonu oldu çıktık gittik olayı müdürlerine anlatmışlar müdürleri bizi sakinleştirmek için % 30 imdirim teklifi bile yaptı arkadaş çok kızdığı için hayır taktığınız parçanın parasını vereyim dedi parçatı söktüler kabul etmedilier servis ücreti kayış parası vesare direksiyon hidroliği 400 tl aldılar arkadaşı aldım kendi aracımı yaptırdığım ustaya götürdüm usta baktı klıma komprosörü bilyası dedi 40 tl bilya 30 tl işçilik tertemiz oldu bide arkadaş sevincinden çıraklara bahşiş dağattı demem o ki yetkili servise giderken iki kere düşününderim özelliklede dğuş oto ya usta kalmamış.

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2011, 10:22:26 »
selam arkadaşlar gecenlerde bir dostumun başından gecen traji komik olayı anlatmak istedim arkadaşımda 2000 bora var bizim golflerle aynı motor diye yazıyorum araçta kuş sesi vari bir ses vardı arkadaş titiz olduğundan illaki yetkili servis olsun dedi neyse çıktık ankara şaşmaz dğuş oto yetkili servise gittik direk siyon pompası az bi yağ kaçırıyor diye hemen direksiyon pompası arızalı dediler ses burdan geliyor dediler tamam dedik servis ya güven tam 1000 tl yi bulur dediler eyvallah dedik yeterki temiz olsun 1 gün sonra telefon gelmiş aracın klima komprosörününde arızalı olduğunu sesin birazının burdan geldiğini söylemişler ya böyle saçma bi servis lakayıt bir işyeri olurmu aynı ses iki farklı üniteden geliyormuş arkadaş yapmayın hafta sonu gelcez bakmaya demiş neyse hafta sonu oldu çıktık gittik olayı müdürlerine anlatmışlar müdürleri bizi sakinleştirmek için % 30 imdirim teklifi bile yaptı arkadaş çok kızdığı için hayır taktığınız parçanın parasını vereyim dedi parçatı söktüler kabul etmedilier servis ücreti kayış parası vesare direksiyon hidroliği 400 tl aldılar arkadaşı aldım kendi aracımı yaptırdığım ustaya götürdüm usta baktı klıma komprosörü bilyası dedi 40 tl bilya 30 tl işçilik tertemiz oldu bide arkadaş sevincinden çıraklara bahşiş dağattı demem o ki yetkili servise giderken iki kere düşününderim özelliklede dğuş oto ya usta kalmamış.
hangı serwıste usta wardı kı dogusta kalmasın :D :D :D :D :D

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2011, 11:16:48 »
doğuş otonun amacı kullanıcıyı kazıklamak benim görüşüme göre asla gitmeme gitmedimde >:(

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2011, 11:23:30 »
 "mesele yetkili servise gitmek değil yeğen mesele iyi usta bulmakta" ramiz karaeski :D :D :D :D
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2011, 11:26:16 Gönderen: yesilkrt »
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı rbaydug

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2011, 11:25:23 »
imajorist, çok teşekkürler anlattığın için. Ben de doğuşa gitsem mi diye düşünüyordum...  :bekleriz:

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2011, 11:34:29 »
bu
"mesele yetkili servise gitmek değil yeğen mesele iyi usta bulmakta" ramiz karaeski :D :D :D :D
:Dbuldukki gitmiyoruz hocam  :t ne bileyim doğuş otoya oldum olası kılım ufacık iş için olur olmadık servis ürcetleri alıyorlar ve samimiyet kuramıyorsan adamlarla tam bir seri tamir yeri aslında tamirde deil cıkart eskiyi tak yeniyi arıza bitsin....o yüz<den ustamı seviyorum tık diye arızayı buluyor hemen gerekeni yapıuor ardında oturup çayımı kahvemizi içim muhabbete başlıyoruz

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2011, 11:54:38 »
bu vw servislerinin hepsi öyle  :bekleriz: resmen ben seni kazıklıyorum diyecekler utanmasalar bir ağızlarından o çıkmıyor :bekleriz: doğuş bu servisleri dize getirse ya da doğuş diye bir şey kalmasa eminim ki vw Türkiye de bir bu kadar daha büyür :t

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2011, 12:13:31 »
yok artık yuh :bekleriz:
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2011, 12:26:19 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı scaliskan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2011, 13:15:04 »
gerçekten rezillik >:(
yetkili servise gitmeler genelde bu şekilde son buluyor
aslında önemli olan iyi olan ustayı bulmak :t
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2011, 13:16:45 Gönderen: scaliskan »

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2011, 13:34:28 »
arkadaş ben izmire kapı kilitlerinden dolayı gittim. saat 9,30 randevu verdiler. sonra bana servisimiz var sizi izmir merkeze bırakabiliriz işiniz bittiğinde ararız dediler ama ben yok kalıcam dedim. arkadaş saat 12 oldu araç yerinden bile kıpırdamadı. 3 oldu hala duruyor 4 oldu aracı alıp gittiler. sonrada geldiler kilit bozuk elimizde yok filan. bi baktım faturaya 9 saatlik işçilik ücreti 350 tl. yaptıklarıda bişi yok hani. dedim şuan sizi hemen mahkemeye veriyorum dolandırıcılıktan. heryerde kamera var bu araç 4 alındı yarim saat sonra hiç bi işlem yapılmadan benden bu kadar para istiyorsunuz. müdürleri geldi baktı ben dişli çıkıyorum. kemküm yaptı beş kuruş vermeden ayrıldım bide üstüne volkwagen anahtarlık verdiler.

gelelim şimdi işin komik tarafına manisayada vw servisi açılıyor. sen araştır manisada et benim sanayideki ustamı kap. nereye gitcez bilemiyorum artık

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2011, 15:55:25 »
servisler çalışan elemanlarına iyi  para vermiyorlar.işi öğrenen kaçıp gidiyor..bu yüzden devamlı eleman sirkülasyonları oluyor eğitip eğitip salı veriyorlar..sağolsunlar ;)  sizede yeni eleman denk gelmiştir...

her yerde bir kaç iyi usta kalır onların sayesinde serviste iş akışı sağlanır.iyi ustaya denk gelmek önemli...

bizde 2,el ekspertize araç götürdük 1 aylık lastiklere yarım yazmışlar.halbuki bin km civarları yol yapmış lastikler.

daha neler neler var  yazarsak kitap olur dava açarlar .
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2011, 17:33:03 »
aynı ses bende de var arkadaşlar ben önemsemiyorum ama ostimde AK servis var oraya götürdüm klima kompresörü dediler banada bi zararı varmıki yaptırmasam... 100 liraya kurtarırsam yaptırırım da sanmıyorum ben..

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Şubat 2011, 17:35:53 »

kardeş şu ustanın numarasını versen bende gitsem oraya olurmu?

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2011, 17:36:59 »
aynı ses bende de var arkadaşlar ben önemsemiyorum ama ostimde AK servis var oraya götürdüm klima kompresörü dediler banada bi zararı varmıki yaptırmasam... 100 liraya kurtarırsam yaptırırım da sanmıyorum ben..
dostum eger arıza klima kompresörüyse bence yaptırmalısın eger tamamen kliman arızalanırsa ki kompresör klimanın canı bildigim kadarıyla klimanı tümden arızalandırabilir ki buda bence 100 liradan fazlasına mal olur gibime geliyor