Gönderen Konu: VW POLO 6R NET YAKIT BİLGİSİ 1.4 1.2 Benzinliler ve 1.6 1.2 Dizeller  (Okunma sayısı 143796 defa)

Çevrimdışı ihsanks

• Hepimiz poloyuz hepimiz volkswagen'iz
    • Profili Görüntüle
AZAM valla bi villa alma hayalim var baba  ama o gördüğün ben değilim keşke olsaydım :D Özgür kardeşim normalde anlık tüketimi bırakıyorum ekranda takip etmek için foto çekip göstermek için ortalama tüketimi açtım bide mil göstergesini ta ne zaman ayarlamıştım yararlı oluyo bana ben yurtddışına çok çıkıyorm amerikaya fln oradada hep mil alışkanlık yaratıyo orada araba kiralıyoruz bazen sıkıntı oluyo geçenlerde chicago'da şerif çevirdi k.tü zor kurtardık  :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
AZAM valla bi villa alma hayalim var baba  ama o gördüğün ben değilim keşke olsaydım :D Özgür kardeşim normalde anlık tüketimi bırakıyorum ekranda takip etmek için foto çekip göstermek için ortalama tüketimi açtım bide mil göstergesini ta ne zaman ayarlamıştım yararlı oluyo bana ben yurtddışına çok çıkıyorm amerikaya fln oradada hep mil alışkanlık yaratıyo orada araba kiralıyoruz bazen sıkıntı oluyo geçenlerde chicago'da şerif çevirdi k.tü zor kurtardık  :D
vaaay :D biz almanyadan fransadan başka memlekete gidemedik :D

Çevrimdışı ihsanks

• Profili Görüntüle
vaaay :D biz almanyadan fransadan başka memlekete gidemedik :D
kanka beni rakip edinmicen o zaman:)) :D
« Son Düzenleme: 22 Mart 2012, 15:03:17 Gönderen: ihsanks »

Çevrimdışı ihsanks

• Profili Görüntüle
yanliz hesaplarima gore benzini 4,18'den aldim 4,18x5,7=23kr yapar km'de ki simdi bahcesehire gidicem full 3,45'den veriyo benzini o zaman 3,45x5,7=19kr yapiyo  :D :D nerede 35kr yakanlar :o

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle

poloyuda mı götürüyosun beraberinde :D milin yararı nasıl oluyor başka türlü :D

Çevrimdışı ihsanks

• Profili Görüntüle
poloyuda mı götürüyosun beraberinde :D milin yararı nasıl oluyor başka türlü :D
simdi soyle izah edeyim; biz km'ye aliskiniz ya bu sekilde km mil hesabi aklimda daha iyi kaliyor ki hizimi ona gore ayarliyirum orasi malum sheriff dayandimi arkana mantara baglarsin basima geldi biliyorum mevzu budur

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
simdi soyle izah edeyim; biz km'ye aliskiniz ya bu sekilde km mil hesabi aklimda daha iyi kaliyor ki hizimi ona gore ayarliyirum orasi malum sheriff dayandimi arkana mantara baglarsin basima geldi biliyorum mevzu budur

:) anladım ihsan abi

aşırı hıza ret , yaşamaya evet :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
bugün biraz yakıt ekonomisi çalıştım arabada. e-5de 70 75 km hızla 5,5 litre falan elde ettim. 90 km olunca 6 6,2 küsür oldu

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
bugün biraz yakıt ekonomisi çalıştım arabada. e-5de 70 75 km hızla 5,5 litre falan elde ettim. 90 km olunca 6 6,2 küsür oldu

ben o hızlarda 3,4 görüyorum  :melek:

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
seninki moşın kemalim bizimki düz 1,4 ;D

Çevrimdışı BlueMotion

• Polo BlueMotion
    • Profili Görüntüle

aynen kemal, seviyorum keratayı uleeennn  8)
Polo, büyüksün...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
beyler bu gece 12 ye kadar fullde %12 indirim var 95-97 oktan

kurşunsuz 4,18

mazot 3,57

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
beyler bu gece 12 ye kadar fullde %12 indirim var 95-97 oktan

kurşunsuz 4,18