Gönderen Konu: 12 Mayıs'ta Galaksi Ouzoo. Çayı koy geliyorum ( :  (Okunma sayısı 72345 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Ynt: Kumandanımmm! Ouzo'da sonunda asker (=
« Yanıtla #126 : 26 Mart 2011, 13:00:23 »
Onurum sağol kardeşim çok iyiyim.. kafayı yyen ççok adam var ama ben kendimi hazırladım ve isteyerek geldim ya çok eğeniyorum.. zaten doğal yaşam benim kanımda var bu yüzden çok severek yapıyorum herşeyi ( :
antalya kaleiçi an itibariyle :)

zaten hayatın her aşamasında böyledir ... bişeyi severek yapmalısınki zevk alasın ...  hadi bitir askerliğide seninlede tanışalım :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 26 Mart 2011, 13:03:46 »
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Araba çekildimi öyle oluyorum ben Altan'ım haricinde hep çok sabırlıyımdır..Askerlik gerçekten inanılmaz bi tecrübe katıyor insana.. Burada 45 yaşında adam bile var saçları bembeyaz yıllarca kaçmış 3 çocuğu var biri evli biri üni okuyor ( :
Geç gitmiş olmamın hiçbir sıkıntısını çekmedim zaten herkes abi diyor bana ama inanın bana öyle insanlar görüyorsun ki sabrını çok zorluyorlar..Severek ve sorumluluklarını bilerek yapıldımı insanın altından kalkamayacağı birşey yok.. İlk 2 hafta baya zorlandım alışma sürecinde ama şansıma düzgün insanlarla birlkte eğitim yapınca ve 15 ayını onlarla geçireceğini bilince alışman daha rahat oluyor.. Yastığa başını koyunca sivili arıyorsun bazen ama biliyorumki bu günleri ileride hatırlayınca çok güzel anıcam..Mayıs başında istanbulda olucam uygun zamana bir buluşma düzenlerseniz seve seve katılırım, olmasa da mini buluşma çakarız :)
Güneydoğuya, ohal bölgeye gidecek olmama rağmen keyfim hep gıcır, tam istediğim gibi kafaya format atmalık bi askerlik oluyor, 1 ayda bile inanılmaz rahatladım ve özlemeyi gerçek anlamda öğrenmeye başladım.. Hayatım düzene girdi yahuu :)
Koray paşam şu dergiyi bi kargolasana bana imkanın olursa :)
adresim 40. piyade eğitim alayı 1 tabur 3. bölük Isparta.
Oğuzhan algiş
:)
Burada bir gazeteyi 1 hafta okuduğumuz oluyor, akşamları yatarken okurum :)
Birkaç foto eklerim yakın zmanda, bitli piyade görün biraz.. 10 kilo flm verdim surat ve eller kapkara :)

Burak sağol kardeşim, hayırlı tezkereler sana da kısa mı uzun mu gidiyon?
rsb tanışırız tabikiii daha nice güzel günler görücez yahu :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 26 Mart 2011, 13:28:17 »
Cok sevindim ouz kendini hazirlaman ve zevk alarak yapman muthis bisey bence,herkes senin gibi yapamaz bence sonucta alistigin hayatin yerini biranda bambaska fikirlerle dolu bi hayat oluyor umarim hep boyle guzel gecer
Biran once yapar gelirsin kardesim darisi bizim
Basimiza , bir ihtiyacin varsa bende elimden geleni yaparim kardesim kendine Dikkat et :tamamdir
ADK

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 26 Mart 2011, 13:35:37 »
Sağol kardeşim eksik olma.. burda herşey sudan ucuz. kocaman pizzayı 1.50 TL  ye yiyorum, yemekler çok berbat, ona da kendimi hazırlamıştım zaten bu yüzden bundada sorun yok :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : 26 Mart 2011, 13:42:02 »
İyiymis ya ,  baya zayiflamissin iyi beslen :)
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 26 Mart 2011, 13:45:11 »
Abi süper ya. :D
Çok fit olmuşsundur şimdi sen. :D
Eylenceli olaylar geçiyormu peki abi ? ???
Hayırlısıyla biter inşallah abi. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 26 Mart 2011, 13:47:21 »
Eğitimler çok eğlenceli, detaylarını anlatamam burada ama masabaşında oturup iş yapmak bana göre değil birkez daha anladım :)
Fit ki ne fit yarıyor :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 26 Mart 2011, 13:48:23 »
Eğitimler çok eğlenceli, detaylarını anlatamam burada ama masabaşında oturup iş yapmak bana göre değil birkez daha anladım :)
Fit ki ne fit yarıyor :)

Abi eğitimlerde yapamayınca hareketleri filan, ne yapıyolar ceza felanmı var? ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 26 Mart 2011, 13:56:56 »
Öyle bi yaptırıyorlar ki :)
Dedim ya severek ve isteyerek yaparsan altından kalkılmayacak bişey değil, beden hamlıktan kurtulup alışınca zaten zevk almaya başlıyorsun :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 28 Mart 2011, 13:14:14 »
Cok sevindim ouz kendini hazirlaman ve zevk alarak yapman muthis bisey bence,herkes senin gibi yapamaz bence sonucta alistigin hayatin yerini biranda bambaska fikirlerle dolu bi hayat oluyor umarim hep boyle guzel gecer
Biran once yapar gelirsin kardesim darisi bizim
Basimiza , bir ihtiyacin varsa bende elimden geleni yaparim kardesim kendine Dikkat et :tamamdir

ben kısa gidicem ama uzun gidecek kadar heyecan yaptım sonuçta bilmediğim bi yere gidicem yer yurt bilmiyorum ama inan bana 15 ay yapmana rağmen bu cümleleri kurman bana çok büyük moral verdi bardağa bide dolu kısmından bakarak sürekli sıkıntı çekicem kafasıyla değilde orada rahat etmeye çalışmak en iyisi sanırım :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 28 Mart 2011, 13:39:08 »
oguzum o maasla taksitli tank alalım sana open air yaparız birde :)

askerliği iş gibi düşünürseniz hiç sıkıntı olmuyor bende öyle bir pisikoloji ile gittim ama hesap edemediğim seyler oldu son 3 ayda yazıcılığın kötü hatıralarını ve baskının ve onun yarattıgı stresin hastalıga yol açmasına

benim için özetlemek gerekirse

12 ay mükemmel son üç ay zulum oldu :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 28 Mart 2011, 14:04:37 »
Evet burak bencede 15 ay kisa donemin 3 kati ouzun moralinin yuksek olmasi muthis diye o yuzden diyorum zaten, neticede oyle yada boyle yapilcak askerlik takmamak en guzeli bencede
ADK

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 02 Nisan 2011, 00:51:43 »
en güzeli benimm gibi olcan altında flamalı araba cebinde tel hesap soran yok kafana göre takıl ooohh:)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 09 Nisan 2011, 14:17:40 »
Bugün Eskişehir.. Mehtaplı gecelerde anarım sizi gençler :)
Napiyorsunuz beaaa :tavkiss: