Gönderen Konu: AKARYAKIT zamları hakkındaki düşünceleriniz (küfür etmek yasak)  (Okunma sayısı 37242 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Dünyada milletinden başka herkesi düşünen tek devlet bizimkisi galiba. Dışarı satış fiyatına bak, içeridekilere bak. Yabancılara araba da ucuz. Bizde vergilerle en az 2 katı. Her yerimiz petrolle dolu. Petrolle alakası olmayan tropikal adalarda bile satış fiyatı çok çok daha ucuz. Ben artık benim devletim olduğunu bile düşünmüyorum, dünyanın en güzel ülkesinden nefret ettirdiler, bezdirdiler insanı. Sadece yakıt değil ki herşey de inanılmaz bir vergi var. Kalkması gereken Ötv yıllardır mahvetti bizi, kimse gıkını çıkarmadı. Verginin vergisi alınıyor. Buna rağmen kimsenin umurunda değil ki. Araba satışlarına bakın, aylarca sıra bekliyor millet. Ferrari kadar az üretilen araba da sıra olsa gayet normal dersin de, bu kadar çok getirtilen ve üretilen arabalarda bu sıra nasıl oluyor? 5-10 bin TL lere vermiyorlar ki arabaları. 70-80 bin TL lik arabalarda var sıra. Hala benzinliklerde sıralar oluşuyor, hala dünyanın vergisiyle bir sürü eşya, yiyecek vs alınıyor. Tüketimde azalma da yok. Tam tersi istek var, artma var. Eee demek ki hepimiz zenginiz. Gelirlerimiz çok çok yüksek. Açıkçası benzinin litresi 20 TL de olsa kimsenin tınlayacağını sanmıyorum, en fazla 5-10 kişilik gruplar 1-2 saat eylem yapar, onları da mükemmel basınımız sallamaz bile. Anında unuttururlar, gündem değiştirirler. Herkes halka karşı çalışıyor, devlet bizi düşman gibi bellemiş. Alamadığı vergiler bizden çıkar, alamadıkları arabalar, yapmak istedikleri evler, alışveriş merkezleri yine bizden çıkar. Yapmadıkları hizmetlerin parasını biz veririz, yol derler, şu derler para isterler kuzu gibi veririz ama hiçbiri gelmez bize. Ondan sonra üstlerine toz kondurmazlar, bakın şunlar yapıldı derler. Kesinlikle siyaset yapmıyorum, başa kim gelse bunlar devam edecek. Çünkü koyunlar bile bizden daha organize, daha tepkili maalesef. Etrafımızda bir sürü örnek ülke oldu. En basit zamlarda, değişikliklerde bile ortalık karıştı. Bize bakın, kim sesini yükseltebiliyor ki? Kusura bakmayın tepkim çok ağır oldu, Ama bıçak kemiğe dayandığı için kendime hakim olamadım, eğer bir hatam var ise affola. Yazdıklarım tamamen eleştiriye açıktır ve kişisel görüşlerimdir.

Kardeşim ağzına sağlık.Artık Türkiyenin 2. bir Atatürk'e ihtiyacı var.O nasıl tek başına koskoca ülkeyi değiştirdiyse biz neden yapamayalım.Bir an önce bişeyler yapmak lazım.Yoksa dediğin gibi ben bile memleketimden soğudum artık.Rezil ettiler canım ülkemi ya  >:(
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Kardeşim ağzına sağlık.Artık Türkiyenin 2. bir Atatürk'e ihtiyacı var.O nasıl tek başına koskoca ülkeyi değiştirdiyse biz neden yapamayalım.Bir an önce bişeyler yapmak lazım.Yoksa dediğin gibi ben bile memleketimden soğudum artık.Rezil ettiler canım ülkemi ya  >:(

haklısın ikinci bi Atatürk şart bu ülkeye ama şu zamanda geliceğini hiç zannetmiyorum çünkü insan nesli giderek aptallaşıyor tembelleşiyor

Çevrimdışı ArIsToCrAd

• Profili Görüntüle
şimdi 2. atatürk bile gelse elinden birşey gelmez bence önceden tek millet vardı tek din vardı tek bir ülke için savaştılar onu düzeltmeye çalıştılar şimdi 70 milyon insan 7 ye bölünmüş durumda türkü kürtü alevisi çerkezi sunnisi musevisi ermenisi sağcısı solcusu daha bilmediğim ne guruplar vardır şimdi öyle birşey olsa bunların hepsi ayrılıp kendi isteklerini yaptırmaya çalışacaklardır.. gençleri görmüyormusunuz türkçeyi konuşmaya bile acizler amerikayı israili savunan bi ton kişi var türkiyeyi beğenmiyorlar ne hadlerine düşmüşse artık beğenmemek... kendi içimizde bi gurup oluşturamıyoruz ki milleyetçilik kalmadı herkez birbirine düşman olmuş artık... YAZIK ÇOK YAZIK...
Mecnun bilseydi vw sevgisini; sevmezdi Leyla zillisini...

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Aslında yapılacak birçok şey var ancak konuşmak için yanlış bir platform.Fakat dediğiniz gibi gençlerden cacık olmaz artık...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
valla benim şanssızlığım heralde.

borayı aldığımda lpg 1.33 tü, sattığımda 2

dedim dizel alayım aldığımda 3 lira idi eurodizel şimdi 3.42

bir gün hybrid almaya çalışırsam  forum bana engel olsun, tv izleyemez olursunuz evde  :-\

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ben şahsen yerli sermaye olduğu için OPET'den yada yarısı yerli kaldığı için Petrol Ofisinden beşka yerden benzin almıyorum kendimce bi protesto Ankara'da bi buluşma olacaksa da konusu sanırım belli oldu yani gidip kırıta kırıta brunch da yaparız mesele değil ama azıcık erkek olup konunun üzerine de gidebiliriz kanaatindeyim sayın forum yöneticileri burda iş biraz da size düşüyor dimi? artık sıcak yatağımızda lap-top'ımızdan okuyup yazdığımız yeter biraz totoyu kaldırma vakti geldi zannımca ama önce bi ağaları görelim önce bi forum yöneticileri gerekli izinleri alsın bizde seve seve gelelim yoksa bizimki biraz Don-Kişotluk olur..

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Ben şahsen yerli sermaye olduğu için OPET'den yada yarısı yerli kaldığı için Petrol Ofisinden beşka yerden benzin almıyorum kendimce bi protesto Ankara'da bi buluşma olacaksa da konusu sanırım belli oldu yani gidip kırıta kırıta brunch da yaparız mesele değil ama azıcık erkek olup konunun üzerine de gidebiliriz kanaatindeyim sayın forum yöneticileri burda iş biraz da size düşüyor dimi? artık sıcak yatağımızda lap-top'ımızdan okuyup yazdığımız yeter biraz totoyu kaldırma vakti geldi zannımca ama önce bi ağaları görelim önce bi forum yöneticileri gerekli izinleri alsın bizde seve seve gelelim yoksa bizimki biraz Don-Kişotluk olur..

Katılıyorum size...

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
bu hafta içinde benzine okkalı bir zam gelecek arkadaşlar haberiniz olsun bugün yarın zammı çakacaklar şimdiden geçmiş olsun  :bekleriz:

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Özgür sende kötü haberleri önceden vermeye başladın artık :( yine mi zam ya yine mi zam zaten 4 lirayı geçti ne zammı artık yeter ya ağlamak istiyorum :'(

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Bisiklet devri yaklaşıyor galiba :o
ADK

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Özgür sende kötü haberleri önceden vermeye başladın artık :( yine mi zam ya yine mi zam zaten 4 lirayı geçti ne zammı artık yeter ya ağlamak istiyorum :'(
en azından bir depo kurtarırsınız fenamı böyle giderse bisiklet değil tabanvaya geçiş yapacağız.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
ben kurtaramıyorum ya, fulleyince basıyorum, zamlı fiyatın fazlasına denk geliyor  :p

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Yok arkadaş ben arabayı satıp at alıcam  ;D
Eveeeeeeet beyler varmı 97 HB polo isteyeeeeeennnn  ;D ;D