Gönderen Konu: AKARYAKIT zamları hakkındaki düşünceleriniz (küfür etmek yasak)  (Okunma sayısı 37247 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ah be kardeşim Haziranda görüşsek ne olur...Star Haberi izlesene.Hergün soruyorlar adamlara değişik değişik sorular.Ama ne yanıtlar geliyor.Herif istiklal marşını Fatih Sultan Mehmet yazdı dedi ya  :bekleriz: Hani zamanında Aysun Kayacı demişti ya "dağdaki çobanla benim oyum nasıl bir olur" diye.Allah aşkına söyleyin şimdi kız haksızmı ?? Velasıl kelam Haziranda o cahil cüheda takımı yüzünden biz yine öpülen olucaz gibi.Ama bunun böyle gideceğini sanmam.Milletin canına tak etti artık.Onlara oy verenlerde hallerinden pek memnun değiller... Aaaah Aziz Nesin sen ne büyük adammışsın !!!

Bu konuda haklısın ama hazirandada değişik birsey olacağını düşünmüyorum aynı o dediğin cahil cuhelalar bi tane kömüre hayatlarının kurtulduğunu düşünüyorlar ama bilmiyorlar ki o kömürlerle cocuklarının hayatlarını karartıyorlar ben bu milletin aklının başına geldiğini düşünmüyorum zenginler zaten ya onlar tarafından zengin oluyorlar yada herseylerini kaybetmemek için onların tarafinı tutuorlar bi çoğunun zaten siyasetle pek bi alakaları olmuyor zaten çoğu şeyi alıcak paraları var fakirler ise onların verdiği erzaklarla hayatlarını geçiriyorlar yani adamların her yerde kolları var bide bu cahilleride kandirip kendilerini bisey zannettirip akıllarına işliyorlar ya bunların hepsi benim güzel halkımın tembelliğinden geliyor sanmıyorum ki benim halkım tembellikten kurtulsun bizde cocuklarımızda rahata kavuşalım millette bu akıl olduktan sonra değil bu Haziran bundan sonraki hiç bir Haziran'da gün yüzü göremeyiz

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
siyaset katmadan olayı betimlersek daha iyi olacak.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle

Kusura bakmayın kendimden geçtim bi anda  :(

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle

Biz hiçbir partinin avantajı veya dezavantajı olacak bir konudan bahsetmiyoruz.Konuşmaların hiçbirinde AKP şöyledir CHP böyledir gibi bir konuşma geçmedi.Fakat hükümetin finans ve ekonomik konudaki beceriksizliğini ve aç gözlülüğünü eleştirmekte hakkına sahibiz.Biz başta AKP değil CHP de olsa MHP de olsa X partide olsa aynı şeyleri söylerdik.Sonuçta ben neticeye bakarım.Neticede de BENZİN 4.07 TL ve bunun 2.44 TL'si vergi !!!
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle

Kusura bakmayın kendimden geçtim bi anda  :(

Kusura bakılcak birşey yok kardeşim.Eleştirmekten korkmayın bu kadar.Böyle en küçük bişeyde kusura bakılırsa benzin 4 de olur 14 de  :t Ve sadece tuzu kuru olanlar ses çıkarmazlar.Kusura bakmasınlar ama ben parayı kazanmak için alnımdan ter döküyorum.Tek zevkimde aracımla gezmek.Bunu engelleyen ne olursa olsun eleştirme hakkınada sahibim.Çünkü o altlarındaki jeep'lerin parasını dolaylı yoldanda olsa ben vergimle ödüyorum.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 15:31:18 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Kusura bakılcak birşey yok kardeşim.Eleştirmekten korkmayın bu kadar.Böyle en küçük bişeyde kusura bakılırsa benzin 4 de olur 14 de  :t

Benim kusura bakma dediğim konu eleştirmek değil zaten sonuna kadar eleştiririm ben ölene kadar ama bunu böyle kaliteli bir forum sitesinde yapmamız sitenin itibarını zedeler ondandı benim söylediklerim :)

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle

Benim kusura bakma dediğim konu eleştirmek değil zaten sonuna kadar eleştiririm ben ölene kadar ama bunu böyle kaliteli bir forum sitesinde yapmamız sitenin itibarını zedeler ondandı benim söylediklerim :)

Sitenin kalitesinden şüphemiz yok.Fakat zamları yapan kim olursa olsun zararı gören bizleriz öyle değilmi ? ? ? Ve bende en doğal demokratik hakkım olan protestoyu kullanıp aracımın canıma "DİKKAT BU ARAÇ DÜNYANIN EN PAHALI YAKITI İLE ÇALIŞIYOR" yazdım.Bu forumunda kaliteli bir forum olduğunu bildiğimden düşüncelerini öğrenmek istedim.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 15:36:55 Gönderen: relaxizmir »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
zaten kimsenin kimseyi savundugu yok ki niye celalleniyorsun yazılanlardan imalar olduğu aşikar, tamam yakıt fiyatları artıyorda kimse arabasından vazgeçiyor mu yok o zaman yapacak bir şey de yok sen var oldugunu savunuyorsun onada saygı duyarım.

Yunus EMRE

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Linke tıklanmıyor   :( Yada ben tıklayamıyorum  :(

Tükoder'in sayfasına girin. Ana sayfada duyuru var zaten. Link bende açılıyor ama duyuruyu aşağıya kopyaladım.

Akaryakıt zamlarını protesto etmek için 05.02.2011 Cumartesi günü saat 11.00 de Galatasaray Lisesi önündeyiz.

DEĞERLİ TÜKETİCİLER

Ülkemiz tüketicilerinin tamamını ilgilendiren akaryakıt zamlarıyla ilgili kitlesel bir basın açıklaması yapmak üzere  5 ŞUBAT.2011  CUMARTESİ GÜNÜ SAAT: 11.00 ‘ de GALATASARAY LİSESİ’ nin önünde olacağız.

Açıklamayı yaptıktan sonra Taksim’e kadar yürüyerek bildiri dağıtacağız. Tüketicilerimizin gerekli duyarlılığı göstererek destek vermelerini ve bizlerle birlikte olmalarını bekliyoruz.

Saygılarımızla.

TÜKODER
Tüketiciyi Koruma Derneği
Genel Merkez Yönetim Kurulu

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
TÜKODER :: Tüketiciyi Koruma Derneği :: www.tukoder.org.tr

İste ankaradada böyle bir calışma yapılması gerekli aksi halde kimsenin sesi çıkmıyor diye daha çok zam gelicek yakıtımıza

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
bir grup olarak burada bulunuyoruz amaçta belli eleştirme hakkımız oldugu kadar eleştirilme hakkımız ve bunların sınırı aşılmasında başka haklar doğacak bunu anlamak yeter. aba altından sopa  göstermek oluyor bu yapılan.

Yunus EMRE

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
zaten kimsenin kimseyi savundugu yok ki niye celalleniyorsun yazılanlardan imalar olduğu aşikar, tamam yakıt fiyatları artıyorda kimse arabasından vazgeçiyor mu yok o zaman yapacak bir şey de yok sen var oldugunu savunuyorsun onada saygı duyarım.

Ben celallenmiyorumki  :) Şimdiye kadar girdiğim vw forumları içerisinde en klas olanı bu forum.Kaldı ki ben bu foruma üye olduktan sonra polo almaya karar verdim ve aldım.Saygı duyuyorsun güzel.Bende senin gibi herkesin fikirlerine saygı duyuyorum.Konuyu açma sebebimde zaten buydu.