Gönderen Konu: komple fırın boya hk.  (Okunma sayısı 12382 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: komple fırın boya hk.
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2011, 20:54:35 »
Çok güzel ya bu salı gününden sonra kurcalayalımda bitirelim hep beraber şu benim mk1 i :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Aralık 2011, 12:52:20 »
Valla benim arabada camurluklar cürüdü onlarida sifir camurluk takarak boyatacagim ama bana izmirde usta lazim  :o

Acaba saside ki cürükleri temizliyorlarmi yani altta da biraz pas var

İzmirde tanıdığım birkaç boyacı ve kaportacı var, geldiğinde görüşürsek seni onlara götürürüm fiyat alabiliriz  :saygılar

Çevrimdışı kaanvolkan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Aralık 2011, 14:03:30 »
İzmirde tanıdığım birkaç boyacı ve kaportacı var, geldiğinde görüşürsek seni onlara götürürüm fiyat alabiliriz  :saygılar

COk güzel olur özelden attim face i

Çevrimdışı yavuzz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2011, 14:09:28 »
arkadaşlar kesinlikle boyacının referanslarını görün derim.boyadığı 2-3 arabaya bakın ondan sonra boyatın içinize sinerse 3e 5e bakmayın boyatın bu konu çok önemli

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Aralık 2011, 14:27:52 »
arkadaşlar kesinlikle boyacının referanslarını görün derim.boyadığı 2-3 arabaya bakın ondan sonra boyatın içinize sinerse 3e 5e bakmayın boyatın bu konu çok önemli

kesinlikle katılıyorum,ayrıca boya  kaporta işi farklı arabayı bilmek farklı şeyler. ben benim golf'ü 2008 senesinde sol tarafdaki 4 parçayı 600 liraya boyattım o da tanıdık hesabı olduğu için... adamlar sadece Mercedes ve BMW çalışıyorlar başka araba gelsede almıyorlar. çünkü 1- işçilikleri pahalı 2- zaten yeteri kadar yoğunlar. ama araba boyadan çıktıktan sonra boyası efsane oldu  ;D simli metalik gri arabayı boyamak kolay iş değilken adamlar fabrikasyon boyadı resmen. şu an sanayide iyi bir komple boya 2500 lira arkadaşlar,özellikle 2000 liranın altındaki boyacıyı araştırın çünkü sadece malzeme fiyatları bile dünya para ediyor

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Aralık 2011, 18:55:38 »
kesinlikle katılıyorum,ayrıca boya  kaporta işi farklı arabayı bilmek farklı şeyler. ben benim golf'ü 2008 senesinde sol tarafdaki 4 parçayı 600 liraya boyattım o da tanıdık hesabı olduğu için... adamlar sadece Mercedes ve BMW çalışıyorlar başka araba gelsede almıyorlar. çünkü 1- işçilikleri pahalı 2- zaten yeteri kadar yoğunlar. ama araba boyadan çıktıktan sonra boyası efsane oldu  ;D simli metalik gri arabayı boyamak kolay iş değilken adamlar fabrikasyon boyadı resmen. şu an sanayide iyi bir komple boya 2500 lira arkadaşlar,özellikle 2000 liranın altındaki boyacıyı araştırın çünkü sadece malzeme fiyatları bile dünya para ediyor
+1453 adam gibi boya 2.5 lira :D oda en uygunu servis 4 lira çekiyor :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #20 : 29 Aralık 2011, 00:38:32 »
2500 TL'de az para değil hani..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Aralık 2011, 00:49:43 »
İyi birşey istiyorsan öyle :D biz mk1 alıyoruz yapıyoruz mk4 mk5 parası gidiyor :D

Çevrimdışı barisyilmaz4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ocak 2012, 17:37:23 »
 Selam arkadaşlar benim arabamdada vernik atma sorunu var hemde tek yerinde değil aracın tamamında parça parça ve çok sinir bozucu bir şekilde bu sorunun tek çözümü komple boyatmakmı ne dersiniz vernik için zımpara yapılıp komple tekrar vernikleniyor gibi bir şey duydum bu mümkünmü acaba bu konuda bilgisi olan varmı.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2012, 17:41:43 Gönderen: barisyilmaz4 »