Gönderen Konu: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....  (Okunma sayısı 41980 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ynt: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....
« Yanıtla #42 : 21 Ocak 2011, 21:46:59 »
GTI alalım almasına ama mümkünse üst modelini alalım alt modelde 15-20 yaş ve üzeri performanslı bir araç almak bence macera olur bugün istesem aracımı satar üstüne kalan parayla arabayı kılıkdan kılığa sokarım ama hakkaten zaman israfı hatta bu arabaya bile bakma sen çok fazla para harcadım üst model araba alsaydım yağını suyunu koyar giderdim kabul etmek lazım bunu biz zevkimize harcıyoruz mantıklı bi tarafı yok maalesef  ???

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 21 Ocak 2011, 21:47:37 »
ats ler yakışmış gerçekten

teşekkürler isteyen olursa Hamit satıyo bi polisaj al sana fıstık gibi ATS  :halazn:

Maşallah Baki abi ATS'ler öttürüyo valla kaç yanak lastikler  :)

195/55R15 Toyo Proxes T-1 85 V
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2011, 21:48:20 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 21 Ocak 2011, 22:02:44 »
GTI alalım almasına ama mümkünse üst modelini alalım alt modelde 15-20 yaş ve üzeri performanslı bir araç almak bence macera olur bugün istesem aracımı satar üstüne kalan parayla arabayı kılıkdan kılığa sokarım ama hakkaten zaman israfı hatta bu arabaya bile bakma sen çok fazla para harcadım üst model araba alsaydım yağını suyunu koyar giderdim kabul etmek lazım bunu biz zevkimize harcıyoruz mantıklı bi tarafı yok maalesef  ???
İyide VW'nin mantıklı olduğunu kim söylediki sana mantık istiyosan Renault Fiat bakıcaksın VW-BMW-Merco bunlar hep gönül işi mantık işi değil  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 21 Ocak 2011, 22:14:54 »
bu başka bi bakış açısı ben işin sene boyutunu düşünüyorum yani GTI'a bineceksem yeni kasaya binmek isterim binemiyosan 1.6 benzinli yadsa 1.8 benzin LPG yada param yetiyorsa 1.4 TSI sonra üstüne koyar alırsın bi GTI binersin babalar gibi hem senelerce altında eskir hemde içine siner yoksa 50. sahibi olan bi GTI benim kafama yatmaz arkadaş ...

Çevrimdışı tdipower

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 21 Ocak 2011, 23:24:06 »
senin gibi işi bilen birinden bunu duymak hazdan öte bana gurur verdi çok teşekkür ederim  :tamamdir :sevgi:
3 Kasa Golf'lerin içinde en sorunsuz çalışan motor seçeneği olduğu için özellikle tercih edilip alınmış bir araçtır ancak özen gösterilmez ise hangi motor olduğunun bir önemi yok elbette bu sebepledir ki biraz özen gösterdim bu araca  :saygılar insanoğlu elbette herzaman en iyisini ister ve hakkıdır da ancak imkanım bu kadarına el veriyor yoksa gönül sizin gibi swaplayıp yarışlara katılmak ister ama benimki 3-5 kişinin taktirini kazansa da bana yetiyor sayenizde bu da oluyor ne mutlu bana  :sevgi:
çok dayanıklı o motor blok oldukça sert egzoz ve emme portları aynı tarafda olduğundan geniş bir emme manifoldu gaz kelebeği kombinasyonu zor oluyor ama uyan bazı modeller var takıp da 4 adet enjektör güzel bir gaz kelebeği ve standalone ecu ile güzel güçler çıkabiliyor

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 21 Ocak 2011, 23:42:29 »
dur dur söyleme iş çıkarma benim başıma kardeş şimdi bi merak saldım mı varya hepimizin yandığı andır sen kısa yoldan şunu söyle bu kadar para harcayıncaya kadar stock durumda daha yenni model bi makinaya mı binmeli yoksa bu makinaya bukadar harcamışken ya swap yap ya da güçlendirmi demeli? sordum ama cevabından korkmuyo değilim  :'(

Çevrimdışı tdipower

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 21 Ocak 2011, 23:51:52 »
ben golf4 kasaları beğenmiyorum. eski kasalar hep daha cok hoşuma gitti özellikle mk1 ve mk2 ler :) mk3 de yapınca cok sıkı duran bir kasası var aracınızı seviyorsanız tamamen keyfi yükleme yapabilirsiniz. bir arkadaşımda da sizin aracın aynısı var tek nokta enjeksiyon oda zehri aldı emme manifoldu bakıyordu geçen  >:D bulabilirse direk üst kapağı söküp port polish yeni silindir kapak contası vs. işlemler sonrası  ECU komple egzoz bunun sonu yok yaptıkça yapılır :) hacim de varki zaten yürür bu araçlar emisyon yasalarından dolayı cok kısıklar cok  8)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 22 Ocak 2011, 00:03:09 »
istiyorum istiyorum  o arkadaşı da arabasını da istiyorum yaparsa beni bi haberdar et nolur millet GTI deyip duruyo bi beğenirsem yapılan işi görsün millet nasıl GTI yeniyomuş hehehehe
-10-UR en yakınımda sen varsın valla önce seni çatlatırım  >:D

Çevrimdışı tdipower

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 22 Ocak 2011, 00:13:48 »
GTI güzel makine fakat emisyon yasaları yüzünden o kadar kısık haliyle o güçler çıkıyorki kasa ağır olduğundan cok fazla yürüyemiyor araçlar. ismini hatırlayamadım şuan gri mk3 GTI olan bir arkadaşla foruma üye sanıyorum karşılaşıyoruz bazen sanayide ben laptop bağlı passata enjektör ayarı yaparken gelmişti lafladık biraz onada söyledim bu araçlar yüklenebilir turbolanabilir sadece imkan ve bilgi meselesi :) yürürmü yürür tabi  :tamamdir

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 22 Ocak 2011, 08:49:33 »
O Gri GTI Onur işte sanırsam hehehe ikimizin evleri arası 500 metre yok sayılır

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Ocak 2011, 10:17:53 »
ya arkadasım herkez super olmus dıyo bu makınen resımlerı nerde yaaa:Dgunlerdır goremedım:S

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 22 Ocak 2011, 11:07:33 »
ya arkadasım herkez super olmus dıyo bu makınen resımlerı nerde yaaa:Dgunlerdır goremedım:S
Kayseri'deyim akşama Ankara'da olurum yarın sabah da aracımı güselce yıkatır sonra da fotoları çekerim vaktin olurssa al yengeyi de gel

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 22 Ocak 2011, 11:21:54 »
mantiken haklısın baki abi ama arkadasında dedigi gibi bizim arabalar mantık arabası degill   ;D hevesli oldugumdanmı ne artık bilemiyorum ama mk3 den baskasını gözüm görmüyooo o yüzden bi mk3 gtı gider diye düşünüyorum Allah sonumuzu hayr etsin   :tamamdir

MK^3  :sevgi:

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 22 Ocak 2011, 11:54:37 »
Kayseri'deyim akşama Ankara'da olurum yarın sabah da aracımı güselce yıkatır sonra da fotoları çekerim vaktin olurssa al yengeyi de gel
saol cnm gundeme alabılırım bunu:D