vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: baki çelik - 19 Ocak 2011, 18:03:25

Başlık: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....
Gönderen: baki çelik - 19 Ocak 2011, 18:03:25
Öncelikle aracımı aldığım tarihden buyana araçda hangi yedek parçalar yenlendi onları yazıyorum..Ve elbette fotolar... 8)

180.000 km (178.000 net km)
*Yağ,su,filtre vs...
*Geri Vites Dişlisi
*Şanzuman Yağı
*Jant 14''
*Lastik 185/60R14 Toyo H
*Wireless Siboplar (Lastik Hava Basıncının Araç İçerisinden Takip Edebilmek İçin)
*Z Rot Kolları
*Rotil Körükleri
*Disk & Balata
*Kampana
*Kampana Boyama
*Ön & Arka Amortisör Kafaları
*Terazi Kolları
*Tabla Fişekleri
*Arka Amortisör Keçesi
*Vites Tamir Takımı
*Manifold Spirali
*Katalizatör
*JBL Amfi
*Infinity Sub-Woofer
*Sony (Önlere) 16 cm kolon
*JBL GTO Compenant 16 cm+tweeter (Arkalar)
*Pioneer 7100 Usb+Mp3
*Momo Yarış Pedal Seti (Orjinali Duruyor)
*Sparco Direksiyon (Orjinali Duruyor)
*FolyoTech Aluminyum Vites Topuzu  (Orjinali Duruyor)
*Folyo Tech akmaklık-Buji Görünümlü (Orjinali Duruyor)
*Koltuk Kılıfı İçin 2 ad.T-Shirt+Sıcak VW Baskılama
*Sonar Angel Eye (Siyah Zemin) Farlar (Orjinali Duruyor)
*Zenon Beyaz
*Plakalık
*Ön Cam + Özel Silikon
*Dikiz Aynası
*VWtr.net Sticker'ı uygulaması
*Kaput Amortisörü
*Triger Dahil Tüm Kayışlar+Bilyaları
*Bujiler
*Buji Kabloları
*Muz Silecekler
*Silecek Motoru Kapağı
*Folyo Kaplama
*Yeni Avadanlık (Kriko, Bijon Anahtarı vs..)
*İlk Yardım Çantası
*Simit Lastik Stepne+Jant
*Bagaj Halısının Simit Lastiğe Göre Olanı ile Değişimi
*Havalandırma Izgarası
*Silecek Koruyucuları
*Uzaktan Kumanda
*2 adet Kapı Kol Kilidi
*Sun Roof Tahliye Deliklerinin açılması + Döşeme Tadilatı
*ATS ORJİNAL ALMAN MALI 15'' Jantlar
*195/55R15 Toyo Proxes T-1 85 V
*Cam filmi (ön cam hariç her cama)

-ilk işim jant lastik almak oldu sizde bilirsiniz ki ikinci el arabada maalesef temiz jat ve lastikle satılan araba bulmak imkansız gibi birşey geri kalan zaten hakgetire  :-[
(http://img408.imageshack.us/img408/9048/181eo.jpg)
-bu arabanın stock halinde en sevmediğim parçası farları olmuştu söylemeden geçemiycem
  :saskin:(http://img178.imageshack.us/img178/2586/183d.jpg)

Her Pazar aracın temizliğinin yapılması da bence fiyatı arttırması gereken bir husus  >:D

(http://img88.imageshack.us/img88/1355/foto287raf0235.jpg)
(http://img88.imageshack.us/img88/4084/65744173408059613913622.jpg)

En Sonunda Yoğun İstek Üzerine Pıstırdığım  Hali  :D tozuyla toprağıyla çektirdiniz bana beaa :-\
(http://img88.imageshack.us/img88/5362/foto287raf0303.jpg)

Wireless Sibopları ve Lastik Hava Basınç ve Isı Göstergesi
(http://img266.imageshack.us/img266/7145/26012011061.jpg)

Aracımın su haznesinin yıkanması ve akabinde blokdan çıkan müşürlerin olduğu düdüğün çatlaması sonucu conta yakmıştım
-komple sibop conta takımı değişti ayrıca
-su haznesi değişti,
-termostat değişti,
-düdük değişti,
-kapak boyandı,
-K&N Hava Filtesi ve ara boru yapılıp takıldı,
-slikon hortum takıldı diğer hortumlar yenilendi (fren hortumu su hortumu vs..)
-avans değeri yükseltildi
-kat iptali yapıldı
-VR6 karlık takıldı,
-GTI Spoiler takıldı

(http://img141.imageshack.us/img141/2865/foto287raf0406.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/3939/foto287raf0404.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/709/foto287raf0403.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/7835/foto287raf0384.jpg)

-aracın elektrik tesisatını ve müzik sistemini korumak için sigorta takıldı
-aracın motorundan ses gelmeye başlamıştı meğersem o ses klima kompresörünün bilyasından geliyormuş bilyayı değiştirmek yerine komple klima kompresörü değiştirdim ve maalesef klima gazımı da yenilemek zorunda kalıcam en moral bozucu kısmı bence bu  >:(
-şarj dinamosunun bakır rötoru, alt ve üst bilyaları ve pinyon kapağı değiştirildi
-marş dinamosunun marş otomatiği, marş dişlisi ve kömür yatağı değiştirildi
-Merkezi kilidim kafayı yedi hepsi Çin malı maalesef bende eskisini atıp yenisini (merkezi kilit) taktırdım

(http://img52.imageshack.us/img52/7734/foto287raf0009.jpg)
(http://img846.imageshack.us/img846/1627/foto287raf0010.jpg)
Başlık: Ynt: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....
Gönderen: ReDDeviL - 19 Ocak 2011, 18:26:59
Maşallah  :tamamdir
Gönderen: barut - 19 Ocak 2011, 18:54:31
kazasız belasız kullanımlar baki  :tamamdir
Gönderen: ThE_Unforgiven - 19 Ocak 2011, 19:19:05
Baki abi yapılmış fotolar nerde :D
Gönderen: suskun - 19 Ocak 2011, 19:28:51
arabanın maaşallahı var gerçekten kanka
bide şu bugün taktırdığın ATS li fotosunu görelim
Gönderen: baki çelik - 19 Ocak 2011, 20:11:21
hafta sonu inşallah  :sevgi:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 19 Ocak 2011, 20:12:20
Maşallah Baki abi gerçek anlamda tam bir VW seversin  :sevgi:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 19 Ocak 2011, 20:12:36
Valla ya ATS'leri bende çok merak ettim  ::)
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 13:05:54
 :sevgi: Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim  :sevgi: Aracı az pıstırdım o nedenle hayal kırıklığına uğramanızı istemem ben titiz adamım bi tarafından ses gelir sinirim bozulur malum bu araca 1 kişi de binecek yeri gelecek 4 kişi de binecek bunu da düşünerek maceraya girmedim fotoları aracı bi yıkatayım sonra çektireyim
Gönderen: ThE_Unforgiven - 20 Ocak 2011, 13:10:12
Baki abi resim :D
Gönderen: cavanozz - 20 Ocak 2011, 13:51:30
baki, aracın güzel temiz.. kazasız belasız inş. şahsi fikrim; far karartma ve stopları değiştirdinmi 10 numara olur..  ayrıca şunu öğrenmek istiyorum  geri vites dişlisini neden değiştirdin? parçayı kaça aldın? işçilik nekadar ödedin?   :saygılar
Gönderen: alpers3 - 20 Ocak 2011, 13:59:06
:sevgi: Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim  :sevgi: Aracı az pıstırdım o nedenle hayal kırıklığına uğramanızı istemem ben titiz adamım bi tarafından ses gelir sinirim bozulur malum bu araca 1 kişi de binecek yeri gelecek 4 kişi de binecek bunu da düşünerek maceraya girmedim fotoları aracı bi yıkatayım sonra çektireyim
bu cumleyı kımse unutmasın ben o arabayı dahada bastırtacam:D
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 19:42:38
baki, aracın güzel temiz.. kazasız belasız inş. şahsi fikrim; far karartma ve stopları değiştirdinmi 10 numara olur..  ayrıca şunu öğrenmek istiyorum  geri vites dişlisini neden değiştirdin? parçayı kaça aldın? işçilik nekadar ödedin?   :saygılar

:sevgi: teşekkür ederim
-Far karartma neymiş karartılmış cillop gibim Sonar Angel Eye far almışım tabi fotosu olmayınca görmedin benim hatam bi de zenon takmışım ama stopları seviyorum çok bi para değil onuda değştiririm ama bunları da seviyorum ama farları hakkaten çok kötü o nedenle değiştirmiştim  ;) geri vites dişlisi ne gelince orjinal çıkma 100 TLişçilik şanzuman indi komple 200 TL + şanzuman yağı
Gönderen: suskun - 20 Ocak 2011, 20:56:00
oo kanka mükemmel olmuş tam kıvamında bence ağız tadıyla bin :tamamdir
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 21:18:03
valla mı kanka daha da alçaltmadığım iyi mi olmuş yani böyle sürüngen kıvamı verebilmişmiyiz diğer türlü zaten leylek gibi diyodunuz şimdi bişeye benzemiş mi yani  :D
Gönderen: ccc_mk1 - 20 Ocak 2011, 21:29:49
yav kızma baki abi ama olmamış yav . dost acı söyler
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 21:31:12
yav kızma baki abi ama olmamış yav . dost acı söyler

Kızma ama Remzi sen evde kalıcan ülen, sana nasıl kız beğendirecez ben de onu bilemiyom  ;D  ;D
Gönderen: MeTHea35 - 20 Ocak 2011, 22:02:31
güzel güzel sonuçta bi emek harcanmış değer verilmiş istediğiniz gibi gider inş :tamamdir
Gönderen: suskun - 20 Ocak 2011, 22:10:58
remzinin gözüyle olmamış der tabi adama kalsa yere sıfır olması lazım çamurlukla lastiğin arasına parmak girmemeli :D :D
aile ile kullanıma uygun bence ne kadar basarsan okadar ii olur ama dediğim gibi arasıra kalabalıklaşıyoruz onun için tam kıvamında :tamamdir
Gönderen: alpers3 - 20 Ocak 2011, 22:16:03
olmamıs daha cok basmak lazım:D:D:DD:alttan ruzgar gecer bakıcım usutursun bak gel benı dınle yere sıfır sıfır gezelım:D
Gönderen: suskun - 20 Ocak 2011, 23:16:08
el freni çekilirmi öyle :D :D :D
Gönderen: alpers3 - 20 Ocak 2011, 23:23:19
cekecek bısey bulur bızım koylu kanka :D:D:D:D:D
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 23:33:02
Alperciğim sen döndün mü Bahçeliden bakiiimmm evlensen de önce ben kurtulsam ne güsel olur var ya  ::)  :D  Hamitciğim saolasın buarada  :sevgi: aç tokun halinden bekar evlinin derdinden ne anlar dimi?
Gönderen: alpers3 - 20 Ocak 2011, 23:34:29
Alperciğim sen döndün mü Bahçeliden bakiiimmm evlensen de önce ben kurtulsam ne güsel olur var ya  ::)  :D
sen bana cene yapacagına yengeyıde alıp gelseydın dawette ettık ama tabıı ewden cıkamadın:Dbı cay ısmarlardık dıyecem cay mı dıyeceksın en ıyısı okuz bıle kestırırdım senın ıcın deyımde laf sokmana fırsat kalmasın:D ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: baki çelik - 20 Ocak 2011, 23:35:11
güzel güzel sonuçta bi emek harcanmış değer verilmiş istediğiniz gibi gider inş :tamamdir
teşşekkür ederim  :sevgi:
Gönderen: prens_0606 - 21 Ocak 2011, 11:00:09
şahsen ben canlı canlı görmüş olarak 10 numara olmus diyorum bundan fazlada pıstırırsa baki abi yenge coluk cocuk binemez  :) baki abi biraz kullansın sıkıntı olmassa aynı yerde aynı işlemi bende yaptırcam  ;D :D Allah nasip ederse
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 12:45:19
sen bana cene yapacagına yengeyıde alıp gelseydın dawette ettık ama tabıı ewden cıkamadın:Dbı cay ısmarlardık dıyecem cay mı dıyeceksın en ıyısı okuz bıle kestırırdım senın ıcın deyımde laf sokmana fırsat kalmasın:D ;D ;D ;D ;D ;D

ülen akşam akşam ben seni aramasam senin beni davet edeceğin mi vardı? Bahçeli'de basılınca utanıp çağırdın buna da şükür ama biz yengenle yemeğe oturduk 1 saat yemesi kalkması olsa şimdi hatun milletini biliyon evden çıkmamız da en az 1 saat desen oldu 2 saat oraya gelmemizde 30 dakika sürse 2,5-3 saat dimi güzel kardeşim ama hakkaten çağırmak isteseydin önceden arardın biz de kendimizi hazırlar nereye çağırırsan oraya gelirdik ya da hiç gerek yok buyrun kendi eviniz gibi gelin yengemle bi okey çevirirdik yanında kestane kebap yapar yerdik ... :t  Hamitciğim senin için de geçerl biliyosun söylemeye gerek yok  ;)
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 12:47:23
şahsen ben canlı canlı görmüş olarak 10 numara olmus diyorum bundan fazlada pıstırırsa baki abi yenge coluk cocuk binemez  :) baki abi biraz kullansın sıkıntı olmassa aynı yerde aynı işlemi bende yaptırcam  ;D :D Allah nasip ederse

:sevgi: Eyvallah Mustafacım  :tamamdir
Gönderen: alpers3 - 21 Ocak 2011, 12:54:44
ülen akşam akşam ben seni aramasam senin beni davet edeceğin mi vardı? Bahçeli'de basılınca utanıp çağırdın buna da şükür ama biz yengenle yemeğe oturduk 1 saat yemesi kalkması olsa şimdi hatun milletini biliyon evden çıkmamız da en az 1 saat desen oldu 2 saat oraya gelmemizde 30 dakika sürse 2,5-3 saat dimi güzel kardeşim ama hakkaten çağırmak isteseydin önceden arardın biz de kendimizi hazırlar nereye çağırırsan oraya gelirdik ya da hiç gerek yok buyrun kendi eviniz gibi gelin yengemle bi okey çevirirdik yanında kestane kebap yapar yerdik ... :t  Hamitciğim senin için de geçerl biliyosun söylemeye gerek yok  ;)
kırmızı prınclı plaw warsa soz gelecem len:D
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 12:58:59
  >:( kırmızı memleketde yok araştırmışlığım var ordan biliyom  :bekleriz: ama siyah prinçden bi pilav yapalım sana ama tadı güzel değil tavsiye etmem biz sana suşi yapalım kardeş çok ciddiyim değişiklik olur  ^-^ ama çubuklarla yiyeceksin ona göre evde antrenmanını yap da gel  ;D
Gönderen: STAK67 - 21 Ocak 2011, 13:02:44
arabayı zaten gördüm biliyorum :) maşallah baki abi bakıyo arabasına  :melek:
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 13:04:23
arabayı zaten gördüm biliyorum :) maşallah baki abi bakıyo arabasına  :melek:
:sevgi:  ;)
Gönderen: alpers3 - 21 Ocak 2011, 13:08:00
  >:( kırmızı memleketde yok araştırmışlığım var ordan biliyom  :bekleriz: ama siyah prinçden bi pilav yapalım sana ama tadı güzel değil tavsiye etmem biz sana suşi yapalım kardeş çok ciddiyim değişiklik olur  ^-^ ama çubuklarla yiyeceksin ona göre evde antrenmanını yap da gel  ;D
elımle yerım ben kardesım cubuk ılla olacaksa 10 13 anahtarla hallederım ben o ısı:D
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 13:14:30
yuhhhh    :o   ;D  ;D  ;D  :D
Gönderen: alpers3 - 21 Ocak 2011, 13:36:16
gelde yemegımı ye yemek yapıorum senın yapamadıgını ben sana yapaım dostum:d
Gönderen: tdipower - 21 Ocak 2011, 13:41:01
maşallah tertemiz araç :) tek nokta enjeksiyon olanlardan değilmi motor ?
Gönderen: prens_0606 - 21 Ocak 2011, 17:33:47
aynen öyle tek nokta
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 17:50:07
gelde yemegımı ye yemek yapıorum senın yapamadıgını ben sana yapaım dostum:d
adamım sana laf yetiştiriyom ama taaa Çorum'dan az sonra restorantdan kalkıp Kayseriye doğru yol alıcam gece de ordan sana laf yetiştiririm artık  :halazn:
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 17:57:02
maşallah tertemiz araç :) tek nokta enjeksiyon olanlardan değilmi motor ?

senin gibi işi bilen birinden bunu duymak hazdan öte bana gurur verdi çok teşekkür ederim  :tamamdir :sevgi:
3 Kasa Golf'lerin içinde en sorunsuz çalışan motor seçeneği olduğu için özellikle tercih edilip alınmış bir araçtır ancak özen gösterilmez ise hangi motor olduğunun bir önemi yok elbette bu sebepledir ki biraz özen gösterdim bu araca  :saygılar insanoğlu elbette herzaman en iyisini ister ve hakkıdır da ancak imkanım bu kadarına el veriyor yoksa gönül sizin gibi swaplayıp yarışlara katılmak ister ama benimki 3-5 kişinin taktirini kazansa da bana yetiyor sayenizde bu da oluyor ne mutlu bana  :sevgi:
Gönderen: prens_0606 - 21 Ocak 2011, 18:42:26
abi gene edebiyatı yaptın tebrik ediyorummm bende aynen senin gibi düşünüyorum ama gel ilerde birer tane gtı alalım  ;)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 21 Ocak 2011, 20:04:39
Maşallah Baki abi ATS'ler öttürüyo valla kaç yanak lastikler  :)
Gönderen: ReDDeviL - 21 Ocak 2011, 20:13:20
ats ler yakışmış gerçekten
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 21:46:59
GTI alalım almasına ama mümkünse üst modelini alalım alt modelde 15-20 yaş ve üzeri performanslı bir araç almak bence macera olur bugün istesem aracımı satar üstüne kalan parayla arabayı kılıkdan kılığa sokarım ama hakkaten zaman israfı hatta bu arabaya bile bakma sen çok fazla para harcadım üst model araba alsaydım yağını suyunu koyar giderdim kabul etmek lazım bunu biz zevkimize harcıyoruz mantıklı bi tarafı yok maalesef  ???
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 21:47:37
ats ler yakışmış gerçekten

teşekkürler isteyen olursa Hamit satıyo bi polisaj al sana fıstık gibi ATS  :halazn:

Maşallah Baki abi ATS'ler öttürüyo valla kaç yanak lastikler  :)

195/55R15 Toyo Proxes T-1 85 V
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 21 Ocak 2011, 22:02:44
GTI alalım almasına ama mümkünse üst modelini alalım alt modelde 15-20 yaş ve üzeri performanslı bir araç almak bence macera olur bugün istesem aracımı satar üstüne kalan parayla arabayı kılıkdan kılığa sokarım ama hakkaten zaman israfı hatta bu arabaya bile bakma sen çok fazla para harcadım üst model araba alsaydım yağını suyunu koyar giderdim kabul etmek lazım bunu biz zevkimize harcıyoruz mantıklı bi tarafı yok maalesef  ???
İyide VW'nin mantıklı olduğunu kim söylediki sana mantık istiyosan Renault Fiat bakıcaksın VW-BMW-Merco bunlar hep gönül işi mantık işi değil  :sevgi:
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 22:14:54
bu başka bi bakış açısı ben işin sene boyutunu düşünüyorum yani GTI'a bineceksem yeni kasaya binmek isterim binemiyosan 1.6 benzinli yadsa 1.8 benzin LPG yada param yetiyorsa 1.4 TSI sonra üstüne koyar alırsın bi GTI binersin babalar gibi hem senelerce altında eskir hemde içine siner yoksa 50. sahibi olan bi GTI benim kafama yatmaz arkadaş ...
Gönderen: tdipower - 21 Ocak 2011, 23:24:06
senin gibi işi bilen birinden bunu duymak hazdan öte bana gurur verdi çok teşekkür ederim  :tamamdir :sevgi:
3 Kasa Golf'lerin içinde en sorunsuz çalışan motor seçeneği olduğu için özellikle tercih edilip alınmış bir araçtır ancak özen gösterilmez ise hangi motor olduğunun bir önemi yok elbette bu sebepledir ki biraz özen gösterdim bu araca  :saygılar insanoğlu elbette herzaman en iyisini ister ve hakkıdır da ancak imkanım bu kadarına el veriyor yoksa gönül sizin gibi swaplayıp yarışlara katılmak ister ama benimki 3-5 kişinin taktirini kazansa da bana yetiyor sayenizde bu da oluyor ne mutlu bana  :sevgi:
çok dayanıklı o motor blok oldukça sert egzoz ve emme portları aynı tarafda olduğundan geniş bir emme manifoldu gaz kelebeği kombinasyonu zor oluyor ama uyan bazı modeller var takıp da 4 adet enjektör güzel bir gaz kelebeği ve standalone ecu ile güzel güçler çıkabiliyor
Gönderen: baki çelik - 21 Ocak 2011, 23:42:29
dur dur söyleme iş çıkarma benim başıma kardeş şimdi bi merak saldım mı varya hepimizin yandığı andır sen kısa yoldan şunu söyle bu kadar para harcayıncaya kadar stock durumda daha yenni model bi makinaya mı binmeli yoksa bu makinaya bukadar harcamışken ya swap yap ya da güçlendirmi demeli? sordum ama cevabından korkmuyo değilim  :'(
Gönderen: tdipower - 21 Ocak 2011, 23:51:52
ben golf4 kasaları beğenmiyorum. eski kasalar hep daha cok hoşuma gitti özellikle mk1 ve mk2 ler :) mk3 de yapınca cok sıkı duran bir kasası var aracınızı seviyorsanız tamamen keyfi yükleme yapabilirsiniz. bir arkadaşımda da sizin aracın aynısı var tek nokta enjeksiyon oda zehri aldı emme manifoldu bakıyordu geçen  >:D bulabilirse direk üst kapağı söküp port polish yeni silindir kapak contası vs. işlemler sonrası  ECU komple egzoz bunun sonu yok yaptıkça yapılır :) hacim de varki zaten yürür bu araçlar emisyon yasalarından dolayı cok kısıklar cok  8)
Gönderen: baki çelik - 22 Ocak 2011, 00:03:09
istiyorum istiyorum  o arkadaşı da arabasını da istiyorum yaparsa beni bi haberdar et nolur millet GTI deyip duruyo bi beğenirsem yapılan işi görsün millet nasıl GTI yeniyomuş hehehehe
-10-UR en yakınımda sen varsın valla önce seni çatlatırım  >:D
Gönderen: tdipower - 22 Ocak 2011, 00:13:48
GTI güzel makine fakat emisyon yasaları yüzünden o kadar kısık haliyle o güçler çıkıyorki kasa ağır olduğundan cok fazla yürüyemiyor araçlar. ismini hatırlayamadım şuan gri mk3 GTI olan bir arkadaşla foruma üye sanıyorum karşılaşıyoruz bazen sanayide ben laptop bağlı passata enjektör ayarı yaparken gelmişti lafladık biraz onada söyledim bu araçlar yüklenebilir turbolanabilir sadece imkan ve bilgi meselesi :) yürürmü yürür tabi  :tamamdir
Gönderen: baki çelik - 22 Ocak 2011, 08:49:33
O Gri GTI Onur işte sanırsam hehehe ikimizin evleri arası 500 metre yok sayılır
Gönderen: alpers3 - 22 Ocak 2011, 10:17:53
ya arkadasım herkez super olmus dıyo bu makınen resımlerı nerde yaaa:Dgunlerdır goremedım:S
Gönderen: baki çelik - 22 Ocak 2011, 11:07:33
ya arkadasım herkez super olmus dıyo bu makınen resımlerı nerde yaaa:Dgunlerdır goremedım:S
Kayseri'deyim akşama Ankara'da olurum yarın sabah da aracımı güselce yıkatır sonra da fotoları çekerim vaktin olurssa al yengeyi de gel
Gönderen: prens_0606 - 22 Ocak 2011, 11:21:54
mantiken haklısın baki abi ama arkadasında dedigi gibi bizim arabalar mantık arabası degill   ;D hevesli oldugumdanmı ne artık bilemiyorum ama mk3 den baskasını gözüm görmüyooo o yüzden bi mk3 gtı gider diye düşünüyorum Allah sonumuzu hayr etsin   :tamamdir

MK^3  :sevgi:
Gönderen: alpers3 - 22 Ocak 2011, 11:54:37
Kayseri'deyim akşama Ankara'da olurum yarın sabah da aracımı güselce yıkatır sonra da fotoları çekerim vaktin olurssa al yengeyi de gel
saol cnm gundeme alabılırım bunu:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 11:55:41
bence bakıye bbs yakısır olmamıs ats:Dgazın ayarını actım beyler yuklenın bakıye olmamıs dımı o jantlar cık cıkcıkcıkcık hıc yakıstıramadım:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 11:57:53
40 cm uygun hasan

sanırım 40cm abi hoşuma gitti bu silecekler :)

Yardımcım Hasan Ali'ye söyleyin lütfen Reklam İşlerinden sorumlu arkadaşımız kendisir  :saygılar  Hasaaaaannnnn

halledildi abi :D görev tamam  :tamamdir
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 11:59:21
bence bakıye bbs yakısır olmamıs ats:Dgazın ayarını actım beyler yuklenın bakıye olmamıs dımı o jantlar cık cıkcıkcıkcık hıc yakıstıramadım:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

aslında benim oğlana olur o jantlar  :D :D  >:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 11:59:43
kandıralım bakı yı gercı kandıracak bırsey yok ortada yakısmamıs arkadas o araca bbs gıder dımı hasanım:DD::DD::DD:DD
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:00:11
kandıralım bakı yı gercı kandıracak bırsey yok ortada yakısmamıs arkadas o araca bbs gıder dımı hasanım:DD::DD::DD:DD

hemde ne biçim gider abi :D şöyle parlak parlak of of :D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:00:43
40 cm uygun hasan

sanırım 40cm abi hoşuma gitti bu silecekler :)

Yardımcım Hasan Ali'ye söyleyin lütfen Reklam İşlerinden sorumlu arkadaşımız kendisir  :saygılar  Hasaaaaannnnn

halledildi abi :D görev tamam  :tamamdir
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:00:49
o zaman ılk hedefımız bakı:D
Gönderen: alpers3 - 28 Ocak 2011, 12:00:53
nızam sen yazmıssın gıbı cıkmıs:Dbu guya bana pısmanıye getırecektı getırmıs ama yemıs  bu yarısını:D:D:D:D:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:01:40
bakı bbs alamaz hasan yaa beceremez almayı o:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:02:26
bakı bbs alamaz hasan yaa beceremez almayı o:D

alır bakim abim ya :D neden alamasın abi istese alır o  >:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:03:01
alır bakim abim ya :D neden alamasın abi istese alır o  >:D
a la mazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:Dhadı alsın bız burdayım:Dulen bu bakı mesajları anca okur yaaa:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:03:31
a la mazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:Dhadı alsın bız burdayım:Dulen bu bakı mesajları anca okur yaaa:D

aynen abi :) uzuncada bi metin yazar şimdi :D bizde onu anca okuruz zaten  ;D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:03:51
aynen abi :) uzuncada bi metin yazar şimdi :D bizde onu anca okuruz zaten  ;D
zaten bakının o kadar uzun yazması benı sasırtıyor 8) 8) ;D :D ;D :D 8) :D ;D :)
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:05:26
:D normalde öyle çok uzun konuşmuyo aslında ama forum olunca işin içinde baki abi döktürüyo :D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:05:49
belkıde yardım alıodur cewresınden uzun cumleler kurabılmek ıcın:Dulen bunları okuyunca benı kesın topa tutack:D:D:D:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:06:59
belkıde yardım alıodur cewresınden uzun cumleler kurabılmek ıcın:Dulen bunları okuyunca benı kesın topa tutack:D:D:D:D

:D bana bişey demesinde abi :D kızma baki abi ben zaten arabamı yıkamaya gidiyorum :D alper abi gaza getiriyo beni  ;D ;D :p
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:07:36
pısman degılım bakı yıne olsun yıne yaparım:Dhasan ın sucu yok:ÇDhersey bana aıt bana kız bakı:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:08:00
pısman degılım bakı yıne olsun yıne yaparım:Dhasan ın sucu yok:ÇDhersey bana aıt bana kız bakı:D

abi alemsin ya :D
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 12:09:35
şşşşş baba yorgıun uğraşmayın olum benle tövbee tövbeee nöbet tutucam yakında laf sokmayın diye bilgisayarın başında  :bekleriz:  sanki piysada varda biz almıyos siz Alper'den alın jantı ben arabayı vereyim artık duvara asarım durur yada bi çubukla çevirir dururum küçükken yapardık buarada benim anlamadığım Nizam içine şeytan mı kaçtı sanki 3 farklı kişi konuşuyo benle kafayı yiycem kimsiniz olum siz biri hasan biri nizam diğeri kim?hepsinde Nizam yazıyo ama  :saskin:
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:10:10
ben sadece tasıdım konuna yazılanları, yanlıs anlasılmasın sonra
Gönderen: prens_0606 - 28 Ocak 2011, 12:10:36
baki abi naptın aldınmı karlıkları
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 12:13:36
yav yok almadım bişiy fellik fellik geziyomankara'da olmuyom ki daha yeni geldim arabayla ilgilenecek vakit yok zaten hanım da kızıyo arabamı rahat bırak diyo ;D çakal arabası yaptın diyo
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:14:24
yazanlar

alper

hasan

ama ben yazıları tasıdım o kadar seytan senin yanında kiler bence  :)
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 12:15:09
hee biri benim yanımda ya da ben Alper'in yanına geldim neyse işte yanımda
Gönderen: alpers3 - 28 Ocak 2011, 12:16:08
nızam sucu atma bıze bızım alakamız yok bu yazılarla:D
Gönderen: nizam - 28 Ocak 2011, 12:16:53

:tavkiss: lpg tankının vanasını açma alper  :-*
Gönderen: prens_0606 - 28 Ocak 2011, 12:16:58
neyse beklede bi kac haftaya gelecek 60 tl diyolar alırız birer tane
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 12:20:48
neyse beklede bi kac haftaya gelecek 60 tl diyolar alırız birer tane

ben parasından beklemiyom kardeş Alper yada Gani'nin haricinde parça ancak tanıdığım birinde varsa ya da onlara yoksa alırım varsın 30 lira pahalı olsun beni öldürmez onları da oldurmaz  ;)
Gönderen: prens_0606 - 28 Ocak 2011, 12:23:22
abi yanlıs anladın bende para için bekliyon demedimmki olanı söyledim sadece
Gönderen: alpers3 - 28 Ocak 2011, 12:24:00
ds
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 12:25:52
eyvallah kardeş  :tamamdir
Gönderen: alpers3 - 28 Ocak 2011, 13:07:35
bakı bu resımdekı kım la:dhangı sebze:D
Gönderen: STAK67 - 28 Ocak 2011, 19:14:35

töbe bismillah :D bide benim gibi kalın yazmış abi yazıları  :p  :D :D :D
Gönderen: ThE_Unforgiven - 28 Ocak 2011, 19:15:58
baki abi imzandaki xenonlar çok göz alıyor uzunları çakma kapat onları :P
Gönderen: baki çelik - 28 Ocak 2011, 19:48:15
Hasaaaannnnn duydun muuuuuu  :saygılar  bak müşteriler şikayet ediyoooo kıskanıyolar ama olsun yassıııktır kapatalım farları neyim  :D
Gönderen: STAK67 - 28 Ocak 2011, 20:50:19
halletmeye çalışıyorum abi  ;D xenonları ayarsız takmışım heralde :D
Gönderen: 10-UR - 29 Ocak 2011, 12:27:29
istiyorum istiyorum  o arkadaşı da arabasını da istiyorum yaparsa beni bi haberdar et nolur millet GTI deyip duruyo bi beğenirsem yapılan işi görsün millet nasıl GTI yeniyomuş hehehehe
-10-UR en yakınımda sen varsın valla önce seni çatlatırım  >:D
abi bnmle uğraşma:D bu arada şaka bir yana arkaya flanş  koyup biraz bas arabayı süper gözükücek emin ol...bide bnm stopları sana sattıkmı tamamdır:D
Gönderen: 10-UR - 29 Ocak 2011, 12:33:48
GTI güzel makine fakat emisyon yasaları yüzünden o kadar kısık haliyle o güçler çıkıyorki kasa ağır olduğundan cok fazla yürüyemiyor araçlar. ismini hatırlayamadım şuan gri mk3 GTI olan bir arkadaşla foruma üye sanıyorum karşılaşıyoruz bazen sanayide ben laptop bağlı passata enjektör ayarı yaparken gelmişti lafladık biraz onada söyledim bu araçlar yüklenebilir turbolanabilir sadece imkan ve bilgi meselesi :) yürürmü yürür tabi  :tamamdir
dediğin doğru yüklenirde bir aracım daha olsa vururum kırbacı:D
Gönderen: baki çelik - 29 Ocak 2011, 17:53:23
abi bnmle uğraşma:D bu arada şaka bir yana arkaya flanş  koyup biraz bas arabayı süper gözükücek emin ol...bide bnm stopları sana sattıkmı tamamdır:D

benim somunlar zaten deve dişi gibi bi de flanş koyduk mu benim lastikci kafayı sıyırır kesin somunları gördü bi delirdi zaten bu ne abi diye sonra tornacıya gittik O'da aynı şeyi dedi bi flanş yaptırıp 8 somun daha üstelikde daha uzununu yaptırırsam hepsi mesleği bırakır  :D  :D
Sen İstanbul'dan gelde stoplara da bakarız  ;)
Gönderen: 10-UR - 02 Şubat 2011, 08:46:11
bn o somunları çok merak ettim:)  dün stopları taktım haberin olsun
Gönderen: baki çelik - 14 Şubat 2011, 11:16:11
2 hafta oldu daha kontağına basmamıştık dün pazar diye bi markete gittik tek marşda aldı maşşallah  :sevgi:
Gönderen: ReDDeviL - 14 Şubat 2011, 11:42:05
Maşallah :tamamdir
Gönderen: baki çelik - 02 Mart 2011, 17:06:12
Aracımın su haznesinin yıkanması ve akabinde blokdan çıkan müşürlerin olduğu düdüğün çatlaması sonucu conta yakmıştım
-komple sibop conta takımı değişti ayrıca
-su haznesi değişti,
-termostat değişti,
-düdük değişti,
-kapak boyandı,
-K&N Hava Filtesi ve ara boru yapılıp takıldı,
-slikon hortum takıldı diğer hortumlar yenilendi (fren hortumu su hortumu vs..)
-avans değeri yükseltildi
-kat iptali yapıldı
-VR6 karlık takıldı,
-GTI Spoiler takıldı

(http://img141.imageshack.us/img141/2865/foto287raf0406.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/3939/foto287raf0404.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/709/foto287raf0403.jpg)
(http://img145.imageshack.us/img145/7835/foto287raf0384.jpg)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 02 Mart 2011, 17:07:38
Baki abi naptın sen ya tam ameliyat yapmışsın VR6 karlığı en yakın zamanda görmek isteriz  :tamamdir
Gönderen: STAK67 - 02 Mart 2011, 17:49:09
Baki abi naptın sen ya tam ameliyat yapmışsın VR6 karlığı en yakın zamanda görmek isteriz  :tamamdir

resimde varya gökhan  :t maşallah baki abi :) çok temiz çok canlı bişey oldu be  ;)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 02 Mart 2011, 17:51:00
resimde varya gökhan  :t maşallah baki abi :) çok temiz çok canlı bişey oldu be  ;)
Daha temin resimler açılmamıştı şimdi açıldı  :)
Gönderen: baki çelik - 02 Mart 2011, 22:36:23
eyvallah arkadaşlar serdar tdi power vardı forumda O'da banlanmış gerçi o nedenle giremiyor malesef ama daha önce tanıştığım dükkanına gidip çay içmişliğimden dolayı  O'nun dükkana götürdüm saolsun çok yardımcı oldu elleri dert görmesin ''kendi aracım artık'' diyor  :sevgi:
Gönderen: STAK67 - 02 Mart 2011, 22:37:27
eyvallah arkadaşlar serdar tdi power vardı forumda O'da banlanmış gerçi o nedenle giremiyor malesef ama O'nun dükkana götürdüm saolsun çok yardımcı oldu elleri dert görmesin ''kendi aracım artık'' diyor  :sevgi:

yeni makina aldım abeyy :D gelsinde birlikte foto çekinelim  8)
Gönderen: baki çelik - 02 Mart 2011, 22:42:31
hayırlı olsun kardeş nice fotolara beraber çıkmak dileğiyle  :sevgi: :tamamdir
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 03 Mart 2011, 11:45:07
yeni makina aldım abeyy :D gelsinde birlikte foto çekinelim  8)
Makina derken foto makinası mı yoksa harbi harbi makina mı  :D
Gönderen: baki çelik - 03 Mart 2011, 18:19:16
foto makinası almış
Gönderen: alpers3 - 04 Mart 2011, 15:29:39
garaergv
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 04 Mart 2011, 18:07:46
garaergv
Ney  :p
Gönderen: alpers3 - 04 Mart 2011, 18:13:19
amerıkan aksanı ıngılızce o :D :D :D :D :D :D :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 04 Mart 2011, 18:15:35
amerıkan aksanı ıngılızce o :D :D :D :D :D :D :D
Hee biz Cahalız anlamayız  ;D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 21:35:38
-aracın elektrik tesisatını ve müzik sistemini korumak için sigorta takıldı
-aracın motorundan ses gelmeye başlamıştı meğersem o ses klima kompresörünün bilyasından geliyormuş bilyayı değiştirmek yerine komple klima kompresörü değiştirdim ve maalesef klima gazımı da yenilemek zorunda kalıcam en moral bozucu kısmı bence bu  >:(
-şarj dinamosunun bakır rötoru, alt ve üst bilyaları ve pinyon kapağı değiştirildi
-marş dinamosunun marş otomatiği, marş dişlisi ve kömür yatağı değiştirildi
-Merkezi kilidim kafayı yedi hepsi Çin malı maalesef bende eskisini atıp yenisini (merkezi kilit) taktırdım

(http://img52.imageshack.us/img52/7734/foto287raf0009.jpg)
(http://img846.imageshack.us/img846/1627/foto287raf0010.jpg)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:10:39
Maşallah Baki abi döktürmüşsün yinede ne ayak siyaha sarı kırmızı yapaydın daha iyidi be abi  ::)
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:18:39
Maşallah Baki abi döktürmüşsün yinede ne ayak siyaha sarı kırmızı yapaydın daha iyidi be abi  ::)
ıste bı kere daha gozume gordın gokhan rerere rarara gassay gasssay cımbombom:D
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:19:46
sarı fena olmamış aslında :D
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:20:56
sarı fena olmamış aslında :D
:t 2 apachı :D :D :D :D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 22:24:30
eyvallah gençler teşekkür ederim ama takım işi beni bozar zira hiç anlamam ama ille bi takım rengi olacaksa sarınım yanına lacivert daha iyi gibim sankim  >:D ama elbette diğer takımlara da saygımız sonsuz farklılıklar var ama onlar tadı tuzu ancak milli sayılabilecek şu başka ülkenin maçlarında bile sırf kendi takımı değil diye Türk takımını tutmayan tiplere gıcığım, bi o muhabbette olaya dalarım o ayrı konu  :bekleriz:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:25:21
ıste bı kere daha gozume gordın gokhan rerere rarara gassay gasssay cımbombom:D
Yok abi işte bu konuda anlaşamadık desem yeridir ben futbolla ilgilenmiyorum hatta hiç sevmem takımda tutmuyorum ama basket desen ne ala ama illa bi takım dersen Bursaspor ama aracım kırmızı yinede o yönden iyiyiz sen MK2'yi beyaza değil sarıya boya buluşmada yan yana çekeruk  :tavkiss:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:26:01
Abi ben Wolfsburgü tutuyorum sonuçta VW'ciyiz  :D
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:27:50
Yok abi işte bu konuda anlaşamadık desem yeridir ben futbolla ilgilenmiyorum hatta hiç sevmem takımda tutmuyorum ama basket desen ne ala ama illa bi takım dersen Bursaspor ama aracım kırmızı yinede o yönden iyiyiz sen MK2'yi beyaza değil sarıya boya buluşmada yan yana çekeruk  :tavkiss:
turk bayragı olur ıste gs den daha onemlı:D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 22:28:00
+1  :tamamdir
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:30:04
:t 2 apachı :D :D :D :D

elimde sprey varken bendemi yapsam  :D :D :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:30:25
turk bayragı olur ıste gs den daha onemlı:D
Valla ya o bakımdan hiç düşünmedim  :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:30:53
elimde sprey varken bendemi yapsam  :D :D :D
Benim arabayıda bi boyayı ver rengi kaçtı artık canlı bir kırmızı olsun ama  :p
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:32:27
Benim arabayıda bi boyayı ver rengi kaçtı artık canlı bir kırmızı olsun ama  :p

buluşmaya gelirken sprey doldurttur onla boyarız :D
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:32:35
elimde sprey varken bendemi yapsam  :D :D :D
:t bakıyle ayn tastan mı yeyıp ıctın sen hasan :D :D :D :D :D
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:33:04
:t bakıyle ayn tastan mı yeyıp ıctın sen hasan :D :D :D :D :D

abi kahvaltılar etkiledi sanırım ya  :D
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:34:19
abi kahvaltılar etkiledi sanırım ya  :D
dıkkat et dedım dımı ben sana:D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 22:35:25
isli-paslı motor yerine ya nikelajlı ya da boyalı kullanmak bence hem farklılık hem de daha ferah bi görüntü için yapılmalı insanın elinden geliyorsa neden olmasın ben aracıma bütün kablo takımının silikonlarını bulursam almayı da düşünüyorum Honda'larda görüyorum çok hoşuma gidiyor üstelik daha kaliteli bi görüntü ve faydalı  bi kullanım sağlar düşüncesindeyim ;)
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:35:37
dıkkat et dedım dımı ben sana:D

ben bir iki wagenwerks videosu izleymde kendime geleyim :D
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:35:55
facede etıketledım  ;D ;D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:37:26
facede etıketledım  ;D ;D
Durduğun kabahat izleyelimde kendimize gelelim  :tavazn:
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:38:00
zehır zehır zehırrrrrrrrrrrrrrrr :D
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 22:39:00
abi varya uyuşturucu gibi damardan veriyon he  :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 12 Mart 2011, 22:39:43
abi varya uyuşturucu gibi damardan veriyon he  :D
:saskin:  :melek:
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:42:32
her gun aksam bı doz werıyorum faceden etıketlıyorum hepınızı :D :D :D
Gönderen: suskun - 12 Mart 2011, 22:48:37
kanka hayırlı olsun kaputuda sarı yapalım komple :)
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 22:49:24
hamıt wanayı tum konulara mı actın kanka
Gönderen: aytacvw - 12 Mart 2011, 22:50:43
dodikler nolcek pekiii :D:D:d   
Gönderen: suskun - 12 Mart 2011, 22:51:11
onun rengi belli kırmızı
Gönderen: aytacvw - 12 Mart 2011, 22:52:54
bence hazırana hazır olmalı bu yaa   :D :D :D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 23:08:47
yav dodikleri de boyanabilir ama bazıları güzel olmayacağına kendini şartlandırmış durumda bu durumda ben yaptırsam da erkekliğe mok sürmemek için kabul etmeyebilir benim emeğimi heba edebilirler diye yapmıyorum  ::)

-Eyvallah kankam  :sevgi:  kaput'u bilmem ama sen gibi aracı komple boyatmayı da düşünüyorum hatta rengi de sarı olabilir hiç görmedim sarı renkli MK3   :sevgi:
Gönderen: suskun - 12 Mart 2011, 23:12:14
antalyada var ticari taksi :))
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 23:13:28
yav dodikleri de boyanabilir ama bazıları güzel olmayacağına kendini şartlandırmış durumda bu durumda ben yaptırsam da erkekliğe mok sürmemek için kabul etmeyebilir benim emeğimi heba edebilirler diye yapmıyorum  ::)
-Eyvallah kankam  :sevgi:  kaput'u bilmem ama sen gibi aracı komple boyatmayı da düşünüyorum hatta rengi de sarı olabilir hiç görmedim sarı renkli MK3   :sevgi:
hemen sarı wıdeo gosterebılırım sana sayın bakı bey :D :D :D :D
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 23:15:35
yav dodikleri de boyanabilir ama bazıları güzel olmayacağına kendini şartlandırmış durumda bu durumda ben yaptırsam da erkekliğe mok sürmemek için kabul etmeyebilir benim emeğimi heba edebilirler diye yapmıyorum  ::)
-Eyvallah kankam  :sevgi:  kaput'u bilmem ama sen gibi aracı komple boyatmayı da düşünüyorum hatta rengi de sarı olabilir hiç görmedim sarı renkli MK3   :sevgi:

abi bide üste taksi lambası takarız of of  :D

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/drifter5.jpg)
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 23:16:45
guneslıgede cd benden :D :D :D :D
Gönderen: suskun - 12 Mart 2011, 23:26:04
(http://img402.imageshack.us/img402/3803/g3yellow01.jpg) (http://img402.imageshack.us/i/g3yellow01.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 23:36:43
yav TR'de gören var mı bizene ecnebi memleketlerdekinden  :saskin:
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 23:37:54
(http://img402.imageshack.us/img402/3803/g3yellow01.jpg) (http://img402.imageshack.us/i/g3yellow01.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
wento onyle pekte canlı olurmus ama
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 23:39:48
ağzımı hayır açayım ama yengen arabayı önden vurursa VEntO yaparız senin yapman gereken sadece ellerini oğuşturup beklemek ben yengende bu şförlük varken nasıl olsa senin dükkana gelirim  :'(
Gönderen: STAK67 - 12 Mart 2011, 23:40:01
yav TR'de gören var mı bizene ecnebi memleketlerdekinden  :saskin:

abi vento burun yapak yav beyaz yapak boşver sarıyı :D
(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/185738_173608902685114_100001080159732_386574_6102175_n.jpg)

herkesin hayallerini süsleyecek bi arba olur valla
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 23:41:19
ağzımı hayır açayım ama yengen arabayı önden vurursa VEntO yaparız senin yapman gereken sadece ellerini oğuşturup beklemek ben yengende bu şförlük varken nasıl olsa senin dükkana gelirim  :'(
wurarak ogrenecek aga bu ısler boyle oluyo hem canları sag olsun ne ıcın calısıoruz bız :D
Gönderen: baki çelik - 12 Mart 2011, 23:43:19
Heee doğru söylüyon sen barışmadın mı bakem barış barış anca beraber kanca beraber (vereyim zehri de gör sen  :D :D)
Gönderen: alpers3 - 12 Mart 2011, 23:43:54
Heee doğru söylüyon sen barışmadın mı bakem barış barış anca beraber kanca beraber (vereyim zehri de gör sen  :D :D)
şşş ozel seyler bunlar aga :tamamdir