Gönderen Konu: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....  (Okunma sayısı 41979 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ynt: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor....
« Yanıtla #14 : 20 Ocak 2011, 21:18:03 »
valla mı kanka daha da alçaltmadığım iyi mi olmuş yani böyle sürüngen kıvamı verebilmişmiyiz diğer türlü zaten leylek gibi diyodunuz şimdi bişeye benzemiş mi yani  :D

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Ocak 2011, 21:29:49 »
yav kızma baki abi ama olmamış yav . dost acı söyler

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ocak 2011, 21:31:12 »
yav kızma baki abi ama olmamış yav . dost acı söyler

Kızma ama Remzi sen evde kalıcan ülen, sana nasıl kız beğendirecez ben de onu bilemiyom  ;D  ;D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ocak 2011, 22:02:31 »
güzel güzel sonuçta bi emek harcanmış değer verilmiş istediğiniz gibi gider inş :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 20 Ocak 2011, 22:10:58 »
remzinin gözüyle olmamış der tabi adama kalsa yere sıfır olması lazım çamurlukla lastiğin arasına parmak girmemeli :D :D
aile ile kullanıma uygun bence ne kadar basarsan okadar ii olur ama dediğim gibi arasıra kalabalıklaşıyoruz onun için tam kıvamında :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Ocak 2011, 22:16:03 »
olmamıs daha cok basmak lazım:D:D:DD:alttan ruzgar gecer bakıcım usutursun bak gel benı dınle yere sıfır sıfır gezelım:D

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Ocak 2011, 23:16:08 »
el freni çekilirmi öyle :D :D :D
H.G WORKS

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Ocak 2011, 23:23:19 »
cekecek bısey bulur bızım koylu kanka :D:D:D:D:D

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 20 Ocak 2011, 23:33:02 »
Alperciğim sen döndün mü Bahçeliden bakiiimmm evlensen de önce ben kurtulsam ne güsel olur var ya  ::)  :D  Hamitciğim saolasın buarada  :sevgi: aç tokun halinden bekar evlinin derdinden ne anlar dimi?
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2011, 23:34:34 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Ocak 2011, 23:34:29 »
Alperciğim sen döndün mü Bahçeliden bakiiimmm evlensen de önce ben kurtulsam ne güsel olur var ya  ::)  :D
sen bana cene yapacagına yengeyıde alıp gelseydın dawette ettık ama tabıı ewden cıkamadın:Dbı cay ısmarlardık dıyecem cay mı dıyeceksın en ıyısı okuz bıle kestırırdım senın ıcın deyımde laf sokmana fırsat kalmasın:D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Ocak 2011, 23:35:11 »
güzel güzel sonuçta bi emek harcanmış değer verilmiş istediğiniz gibi gider inş :tamamdir
teşşekkür ederim  :sevgi:

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 21 Ocak 2011, 11:00:09 »
şahsen ben canlı canlı görmüş olarak 10 numara olmus diyorum bundan fazlada pıstırırsa baki abi yenge coluk cocuk binemez  :) baki abi biraz kullansın sıkıntı olmassa aynı yerde aynı işlemi bende yaptırcam  ;D :D Allah nasip ederse

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Ocak 2011, 12:45:19 »
sen bana cene yapacagına yengeyıde alıp gelseydın dawette ettık ama tabıı ewden cıkamadın:Dbı cay ısmarlardık dıyecem cay mı dıyeceksın en ıyısı okuz bıle kestırırdım senın ıcın deyımde laf sokmana fırsat kalmasın:D ;D ;D ;D ;D ;D

ülen akşam akşam ben seni aramasam senin beni davet edeceğin mi vardı? Bahçeli'de basılınca utanıp çağırdın buna da şükür ama biz yengenle yemeğe oturduk 1 saat yemesi kalkması olsa şimdi hatun milletini biliyon evden çıkmamız da en az 1 saat desen oldu 2 saat oraya gelmemizde 30 dakika sürse 2,5-3 saat dimi güzel kardeşim ama hakkaten çağırmak isteseydin önceden arardın biz de kendimizi hazırlar nereye çağırırsan oraya gelirdik ya da hiç gerek yok buyrun kendi eviniz gibi gelin yengemle bi okey çevirirdik yanında kestane kebap yapar yerdik ... :t  Hamitciğim senin için de geçerl biliyosun söylemeye gerek yok  ;)
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2011, 12:48:35 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2011, 12:47:23 »
şahsen ben canlı canlı görmüş olarak 10 numara olmus diyorum bundan fazlada pıstırırsa baki abi yenge coluk cocuk binemez  :) baki abi biraz kullansın sıkıntı olmassa aynı yerde aynı işlemi bende yaptırcam  ;D :D Allah nasip ederse

:sevgi: Eyvallah Mustafacım  :tamamdir