Gönderen Konu: Westmoreland(Amerikan) görünüm  (Okunma sayısı 22579 defa)

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
Ynt: Westmoreland(Amerikan) görünüm
« Yanıtla #42 : 24 Aralık 2010, 17:03:26 »
evet mk2 scirocco görünüse bakilirsa önü komple golf(camurluk kenari ve motorkapak önü)
mk1lerde zaten yuvarlak far vardi kardesim ;D

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 24 Aralık 2010, 20:14:03 »
Üzerinde scirocco yazmasa anlamicaktım. Aynaları deiştirmiş, sinyalleri iptal etmiş. Ben aslında 4 yuvarlak far istiyorum.  :) Var mı buna örnek bi resmin  ???

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 25 Aralık 2010, 09:28:03 »
yok artık lebron james ... ben arabayı almaya gittiğimde, kadirin babasının arkadası bi gtd ile gelmişti. o arabda g60 dodik vardı. 91 model gtd idi.. tek kingpin de nası olcak :)

o araba artık benim  ;D

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 25 Aralık 2010, 23:28:54 »
foto bekleriz

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 26 Aralık 2010, 18:28:23 »
türkiye kargo problemi olmasa :(

bi forumda birisi komple g60 kiti satiyor 180€ sadece kapinin altina gelen plastikde ufak catlaklik varmis
bende kalin tampon olsaydi alirdim sanirim tabi burdan isteyende olur ama kargosu problem iste...

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 26 Aralık 2010, 20:32:57 »
türkiye kargo problemi olmasa :(

bi forumda birisi komple g60 kiti satiyor 180€ sadece kapinin altina gelen plastikde ufak catlaklik varmis
bende kalin tampon olsaydi alirdim sanirim tabi burdan isteyende olur ama kargosu problem iste...

Paran olduktan sonra burda yurtdışından mal çeken(üç-el gibi) şirketler var  getirtebiliyosun.  Fakat her parçayı bulmak yinede sorun oluyor
ben golf 2 yan marşbiyeller için 5 ay bekledim.Ha bugün ha yarın derken en sonunda marşbiyellerden sadece tek tarafı getirebildiklerini söylediler.
Almanyada bu arabaların artık parçalarının yapılmaması zamanla parça fiyatlarının daha da yükselmesi anlamına geliyor.Arabalarda zaten yavaş yavaş yollardan çekiliyor.Araç toplamak bir hobi ve zevk işi.Modern arabalarda değiştirilecek pek birşey yok zaten her şey düşünülmüş bizde olmayan birçok şey elektronik olarak karşımıza çıkıyor.Teknolojiyi eski arabalarla birleştirince gerçekten güzel işler çıkıyor.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 26 Aralık 2010, 22:02:15 »
bide bizim burda su vardi gecen sene eski arabani veriyorsun yerine sifir araba alirsan sana 2000€ veriyorlar kimde eski araba vasa ve coguda golf 2 ve golf 3dü verdi yerine yeni araba aldi arabalardan biseyde sökemiyordun galericiye sorsan cünkü yasak arabayaida komple alman yasak cünkü o araba hurdacida pres olmasi lagzim o siralar bizde arkadaslarla ne topladiysak kardi cünkü bedavaya yada bi kac kurusa aldik tabi g60 felan atilmiyordu ama ginede kaporta parcasi felan lagzim oluyordu hele bikere amcama(audi/vw saticisi) golf 3 gti tdi vermisler hurdaciya ama araba daha galericinin orda öbür amcamdada vento var dedim ona golf 3de deri koltuk var takalim seninkine tamam dedi arabayi "kacak" evin önüne getirdik 1 gün kaldi ne var ne yok söktük:
deri koltuklar isitmali, elektrikli cam, deri direksion gti viteskolu mfa ve tempomat kollari dodiklerini gti emblemlerini ve birsürü sey daha arabayi geri biraktigimizda icinde normal koltuklar vardi camlarida SIKISTIRMISTIK amcaoglundada ayni renk golf 3 gt var oda kaporta parcalarini degisitrecekti ama zamani yoktu ha bid dizellerde güclü akü oluyor ondakide yeniydi amcam onuda kendisininkisiyle degistirdi o akü arabayi calsitirmaya yetmedi iterek calistirdik :D
eger biraz daha vakit olsaydi aslinda motorunu sökerdim baya iyi kaciyordu
benim pek sansim yoktu cünkü zaten her istedigim takiliydi bitek kaporta parcalari lagzimdi benim renktende cok arac bulamadim :(

Çevrimdışı Kingpin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 26 Aralık 2010, 23:03:42 »
Türkiye'ye 2.el parça satışı yasak. Aklınızda bulunsun. Gümrüğe takılırsa alamazsınız.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 26 Aralık 2010, 23:08:37 »
ben G60 dodiklerini İstiyorummmm:) 180 € veryomu komple abii:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 26 Aralık 2010, 23:20:29 »
hmm .. biraz düşündüm de, kare panjurumu muhsin in gibi ince tarz tamponla yapmaya karar verdim.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 26 Aralık 2010, 23:29:07 »
hmm .. biraz düşündüm de, kare panjurumu muhsin in gibi ince tarz tamponla yapmaya karar verdim.

Ozaman plaka yeri olmayan  (mk1 gibi) kalın tip tampon takman lazım. onuda imkanı yok bulmassın ilker abi. o yüzden amerikan görünümde balon tamponun plaka yerini macun ile doldurup boyatıcaksın avatarındaki görünümü yapıcan yoksa eu mk2 tamponu ve kare panjurunu bi arada kullandığın zaman hiç bi işe yaramıyor.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 26 Aralık 2010, 23:36:09 »
normal ince tamponlarlada iyi duruyordu benimkinde

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 26 Aralık 2010, 23:38:33 »
normal ince tamponlarlada iyi duruyordu benimkinde

Böylede usa dan eu ya döner gibi..