Gönderen Konu: ? jant bbs rs  (Okunma sayısı 17049 defa)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
Ynt: ? jant bbs rs
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2011, 00:13:25 »
aynen haklısın fakat ben uzun yolda surat ıcın ıstemıyorum vr6 yı kısa mesafe ıcın ornegın su hava yapmaya calısan doganlar sahınler var y her ısıkta karsıma cııp ara gaz yapıyorlar gercı su an cok kolay bır sekılde onları toza boguyorum ama ıstedıgım hadı lan o nasıl kalktıgı gıbı kayboldu demelerı :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Haziran 2011, 15:02:26 »
aynen haklısın fakat ben uzun yolda surat ıcın ıstemıyorum vr6 yı kısa mesafe ıcın ornegın su hava yapmaya calısan doganlar sahınler var y her ısıkta karsıma cııp ara gaz yapıyorlar gercı su an cok kolay bır sekılde onları toza boguyorum ama ıstedıgım hadı lan o nasıl kalktıgı gıbı kayboldu demelerı :)
O zaman sana 1.8 KR GTI yeterde artar bile abi  :) Ben benim kızın kalkışını beğeniyorum ama ara hızlanmaları çok iyi değil gaza tam tepki vermiyor ben gaza bastığım gibi hızlanmasını istiyorum karb. yeterli olmadığ  için 1-2sn zaman alıyo kuvvet alması ama sonra fena fark atıyorum  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #30 : 02 Haziran 2011, 15:41:40 »

Onun için VR6 ya gerek yok.. Alt tarafı şahinler ben ışıklarda dizelimle tokatlıyom onları :D :D .. Motoruna atmosferik besleme yap hem daha ucuz olur hem daha zahmetsiz.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2011, 15:42:31 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #31 : 02 Haziran 2011, 16:01:55 »
Onun için VR6 ya gerek yok.. Alt tarafı şahinler ben ışıklarda dizelimle tokatlıyom onları :D :D .. Motoruna atmosferik besleme yap hem daha ucuz olur hem daha zahmetsiz.

doktor biraz daha detaylandırabilir misin konuyu? açılı ekzantrik mi? piston işlemi mi?

edit: ecu diyeceğim araçta ecu yok.
büdüt: bir de getirisi % kaç civarı olur? (Güç +tork)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2011, 16:03:24 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #32 : 02 Haziran 2011, 17:02:48 »
 20-25+ minik bi dizel turbo yeterde artar ona.

Edit: Fikrimi değiştirdim Turboya döndüm diğer işlem çok köklü olacak.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2011, 17:14:56 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Haziran 2011, 18:33:54 »
20-25+ minik bi dizel turbo yeterde artar ona.

Edit: Fikrimi değiştirdim Turboya döndüm diğer işlem çok köklü olacak.
Ne kadar köklü o kadar sağlam yürürlü satmaya niyeti yoksa bence seni dinlemeli  :) Erşan abi benim istediğim KR veya ABF GTI  :sevgi: Biliyosun artık KAT olmayan araçlar 10 kat fazla vergi ödiycek yasa gt gide  ciddileşmeye başladı yasa çıkmadan swap farz oldu bize PL'lerde zaten KAT yok hem KR yaptığımız zaman MFA vs koyma şansımızda olucağı için güzel bir project çıkartmış oluruz ortaya  :)

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 09 Haziran 2011, 14:27:40 »
mk1 vr6 cabriolet dünyada da tek olur kanımca.
Kolay gelsin

sanırım vardı sitede bi ara, mk1 cabriolet vr6  ::) ::) 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Haziran 2011, 01:12:27 »
sanırım vardı sitede bi ara, mk1 cabriolet vr6  ::) ::) 8)
Hemde BBS RM'li  ::)