Gönderen Konu: Maverick  (Okunma sayısı 20975 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Maverick
« Yanıtla #28 : 08 Eylül 2010, 13:56:17 »
Dandik makina ve cep telefonu benim arabayı truncu çekiyor idare edin artık :D

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 08 Eylül 2010, 15:48:35 »
süper Erşan abi de şu ön plakaya bi el at. siyah çerçeveli kare APP çok güzel kurur ;)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 08 Eylül 2010, 17:08:17 »
Bence ön plakaya gerek yok :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 09 Eylül 2010, 00:08:50 »
Maşallah 41,5 kere Maşallah ön lastik dodikten dışarı çıkmış tümseklerde falan sütmüyormu hiç ? Bencede ön plakayı söksen daha güzel durur yada dikdörtgen plaka bastır kare iyi durmuyor  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Eylül 2010, 00:24:27 »
Plakayı seviyom böle küçük altta bide hoş duruyo zaten çıkarmak istemiyom fazlasıyla batıyoz göze burlarda haybeye kota yemek istemiyom :D

Lastik sürtmüyor gökhan yayların esneme payı çok yok 2cm den fazla esneme yapmıyolar. Aslında öndeki jantlar arkların ama arkada daha çok sürtme var diye almanları öne taktım italyanları arkaya. Ölçüleri aynı ama alman olanlar nedense 1cm daha dışarı çıkık oluyor.

Bu kaşı benim bandırmadaki kaportacı ark yaptı yapımı çok basit baştan presçiye gittik ordan saç ı seçtik sonra 3 kere presle kıvrımları verildi sonrası kaportacının 30dk sını aldı. Valla başka alternatiflerle uğraşmanın bir anlamı yok işin ehli olan verilern tarif yada resme göre anında çıkartıyor olayı.. Orjinali panjura fidalanıyor onu takarken panjur çatlama riski yüksek veya sonra..

Şimdi bi sobacıya gidip alt çitayı kestirip crom boyayıp takması kaldı oda taş çatlasa 5 tl tutar..

Bunların dışın gazlayıp duruyorum paso yollarda, bayramdada bi 350-400km gezeriz. Baştan çanakkale sonra belki bursa (Gökhan babana söle bursaya gelirsek harçlıklarımızı hazır tutsun :D )
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2010, 00:30:54 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Eylül 2010, 08:36:20 »
Plakayı seviyom böle küçük altta bide hoş duruyo zaten çıkarmak istemiyom fazlasıyla batıyoz göze burlarda haybeye kota yemek istemiyom :D

Lastik sürtmüyor gökhan yayların esneme payı çok yok 2cm den fazla esneme yapmıyolar. Aslında öndeki jantlar arkların ama arkada daha çok sürtme var diye almanları öne taktım italyanları arkaya. Ölçüleri aynı ama alman olanlar nedense 1cm daha dışarı çıkık oluyor.

Bu kaşı benim bandırmadaki kaportacı ark yaptı yapımı çok basit baştan presçiye gittik ordan saç ı seçtik sonra 3 kere presle kıvrımları verildi sonrası kaportacının 30dk sını aldı. Valla başka alternatiflerle uğraşmanın bir anlamı yok işin ehli olan verilern tarif yada resme göre anında çıkartıyor olayı.. Orjinali panjura fidalanıyor onu takarken panjur çatlama riski yüksek veya sonra..

Şimdi bi sobacıya gidip alt çitayı kestirip crom boyayıp takması kaldı oda taş çatlasa 5 tl tutar..

Bunların dışın gazlayıp duruyorum paso yollarda, bayramdada bi 350-400km gezeriz. Baştan çanakkale sonra belki bursa (Gökhan babana söle bursaya gelirsek harçlıklarımızı hazır tutsun :D )
Valla babadan ben bile bayram harçlığı alamadım sen nasıl alacan bakalım Golf 1 Cabrio'ya binen adam harçlıkmı istermiş diyip duruyo oda benden istiyo  :D Şaka bi yana eğer olursa bayramın son günü Bursa'da olursan akşam üstüne doğru bizim buluşmaya katılırsın o gün Erdekte sadece içine binebildik hiç gezemedik seninkiyle bakalım bi K-Jet Mk1 GTI nasıl oluyomuş  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 17 Eylül 2010, 16:50:56 »
Evet arkadaşlar bugün yeni bir mk1 hayranı arkadaşımız gelip maverick i alıp benden uzak diyarlara uçurdu. Kendisi ile oturduk konuşruk aracı gördü güzelliklerini sıkıntılarını paylaştık anlaştık ve maverick i yeni sahibine teslim ettim. benim için güzel bir rüya idi ilk mk1 imdi elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım ama birlikteliğimiz başka işler veya başka rüyalar için bitti. İnşallah alan arkadaşımızda hayallerini bu araç üzerinde gerçekleştirebilir ve yoluna devam eder.  :'( :'( :'( :'(

Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / İnadına GTI sahibinden.com'da Banda kalan bu oldu :(
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2010, 16:53:37 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 17 Eylül 2010, 16:53:47 »
OHA  :o

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Eylül 2010, 16:56:13 »
alana satana hayırlı olsun , kaça gitti araç ? bu ilandaki 25.000 $ doğru eğildir gerçi yani o paraya gitmemiştir  >:D
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 17 Eylül 2010, 17:00:46 »
Hayırlı olsun erşan . Zor durum be okadar uğraştıktan sonra .

Ama herşey herkes için hayırlısı işte. daha güzellerini yaparsın inşallah.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Eylül 2010, 17:31:41 »
hayırlı olsun  alıcagın arac yıne mk1 olur herhalde :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı error_38

• Sağdan aheste aheste mi? Soldan tam gaz mı?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 17 Eylül 2010, 17:32:28 »
Acı ama gerçek bu gece sana uyku yok.  :-\ :-\  inşallah sanada banada daha iyileri.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 17 Eylül 2010, 17:43:12 »
 İyi bir fiyata gitti arkadaşlar ne alanı nede beni üzücek bir rakam.. Bakalım ilk göz ağrımızdı uğraştık masraf yaptık tam göze hitap etmeye başladı ama çevre beni çok üzdü. Böyle bir hevese girilcekse aracı muhafaza edecek yer şart, olmadımı çok zor o yüzden hem sattığıma çok üzülüyorum hemde bi yandan seviniyorum. Ben yaptım ettim kollayamadım fazla, inşallah alan arkadaşımız muhafaza etmeye özen gösterir.

Valla selçuk çocuk olsam ağlardım arkasından çok fena, boğazıma bi düğüm oturdu arkasından bakarken.

Mk1 e devam ama busefer 4 kapılısını alıcaz kısmetse.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 17 Eylül 2010, 17:47:30 »
OHA  :o

Ne oha sı gitti senin şimşek hafta sonu kaldın yayan sen pederin Jettiye talim olm gene :D