Gönderen Konu: golf ler hakkında bilginize ihtiyacım var..  (Okunma sayısı 10322 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
Ynt: golf ler hakkında bilginize ihtiyacım var..
« Yanıtla #14 : 26 Nisan 2010, 12:10:41 »
o dizeller için dedi ole erhan :D
86 golf 2 c kasalardada bizim motoru kullanmıştılar sanırım :D
pardon kanka ya ben ona dikkat etmemişim sağol uyardığın çok teşekkür ediyorum. seviyorum seni kankaaaa :D :D :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #15 : 26 Nisan 2010, 13:20:16 »
4 vites uzundur özellikle 3. vitesi inanılmazdır ama işin içine ekonami girince uzun yolda 5. vites çok önem kazanıyor.. 4 ileri şanzımanda 3400-3500 Devirde 100km hız yakalanıyor 5. viteste devir saati 2800-2900 devir civarında kalıyor.. Tabi bu değerler motorun sentesi düzgün ise.. Sentede biraz kaçıklık olsun devir saati yukarıda yazdığım değerlerden yüksek oluyor  :tamamdir
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2010, 13:22:37 »
benim 5 ileri ama bende de bitmiyor karbüratörlü motorlarde devir kesme diye bişey olmadığından bas basabildiğin  kadar. şahsen 2. videste 100 yapıyorum. diğerlerini tam denemedim hız felakettir ;D ;D ;D

Ah keşke olsa benim arabaya bindiğimde en çok sevdiğim şey kesici yapmak .. VUdudu du ^-^ ^-^ :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2010, 13:23:26 »
4 vites uzundur özellikle 3. vitesi inanılmazdır ama işin içine ekonami girince uzun yolda 5. vites çok önem kazanıyor.. 4 ileri şanzımanda 3400-3500 Devirde 100km hız yakalanıyor 5. viteste devir saati 2800-2900 devir civarında kalıyor.. Tabi bu değerler motorun sentesi düzgün ise.. Sentede biraz kaçıklık olsun devir saati yukarıda yazdığım değerlerden yüksek oluyor  :tamamdir

Abi  500 metreyi güzel kulanırsan belki 3 bile gerek kalmıcakmış gibi geliyo..son gazda.. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2010, 20:10:58 »
arkadaşlar sonuç olarak 5 vitesin iyi olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz değilmi..
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2010, 20:37:29 »
arkadaşlar sonuç olarak 5 vitesin iyi olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz değilmi..
:tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Nisan 2010, 16:36:30 »
keşke 6  7 ileri olsa diyom ben bazen atarsın araba kendi haline gide hiç yakmaz ;)

Çevrimdışı ahen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2010, 01:40:20 »
merhaba arkadaşlar öncelikle kendmi tanıştırayım kimse daha tanımaz sanırım ismim ahen istanbulda bilgisayar firmasında teknik servis sorumlusuyum neyse bunları geçelim  :) sorularım olucak yanıtlarsanız sevinirim :)
1. golf 1 hastasıyım nerden bulurum temizini?
2. en ucuz nekadara bulunabilir?
3. Babam diyor yaşından büyük araba alma altından kalkamassın :)
4.toplamaya kalksak görünümde fazla oynamadan klasik görünüm nekadar çıkartırız aracı :)

şimdiden teşekkür ederim vwtr üyelerine :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2010, 02:04:21 »
merhaba arkadaşlar öncelikle kendmi tanıştırayım kimse daha tanımaz sanırım ismim ahen istanbulda bilgisayar firmasında teknik servis sorumlusuyum neyse bunları geçelim  :) sorularım olucak yanıtlarsanız sevinirim :)
1. golf 1 hastasıyım nerden bulurum temizini?
2. en ucuz nekadara bulunabilir?
3. Babam diyor yaşından büyük araba alma altından kalkamassın :)
4.toplamaya kalksak görünümde fazla oynamadan klasik görünüm nekadar çıkartırız aracı :)

şimdiden teşekkür ederim vwtr üyelerine :)

1. ben de öyleyim bende var verelim :)
2. en ucuzunu değil, çürükse bile, çürüğünü bildiğini alcaksın ki, temizlemeye kalktığında neresinde ne var göresin.
3. ben 26, arabam 29 yasında, geçinip gidiyoruz :)
4. şu anda ben kaportaya girme hesapları yapıyorum. max 3 bin liraya 2010 model bi golf mk1 im olcak inşallah :)

Çevrimdışı ahen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Nisan 2010, 21:14:14 »
kaça verirsin arabayı kaç model :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Nisan 2010, 21:34:16 »
kaça verirsin arabayı kaç model :)

başından sonuna dek incele : Let The Game Begin!

İlanım da bu, ilgilenirsen konuşalım : Volkswagen > Golf > 1.3 > 1981 Orjinal 1.300 GLS #15329051 - sahibinden.com

Çevrimdışı ahen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Nisan 2010, 21:55:42 »
araç süper de neden satıyorsun ve biraz pahalı 2.5 3  bin e buldum 2 tane alıp kendim toplamayı düşünüyorum ne dersin?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 28 Nisan 2010, 22:01:26 »
araç süper de neden satıyorsun ve biraz pahalı 2.5 3  bin e buldum 2 tane alıp kendim toplamayı düşünüyorum ne dersin?
yoo öyle satıyim filan diye gezinmiyorum :) soranlara söylüyorum sadece, zaten bende toparlıcam. bunu toplarsam öyle satıcam sanırım, baska bi tane toplamak için :) bu sefer cabrio dusunuyorum :)

Çevrimdışı ahen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 28 Nisan 2010, 22:26:42 »
hayırlısı olsun arkadaşım ama dediğim gibi bi tek kapı alacam bi boyatıcam bi jant bi filitre bi eksoz başlıhı bi tesko bi film çekicem birde alçaltıcam binecem
:D