Gönderen Konu: Nihayet aracımı aldım :) resimler..  (Okunma sayısı 23552 defa)

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
Ynt: merhaba
« Yanıtla #14 : 18 Mart 2010, 19:19:35 »
Volkswagen > Golf > 1.6 TD > 1982 SATIYORUM böylesı yok #22789724 - sahibinden.com

fiyatı biraz pahalı geldi bana hem belki ben daha fazla masraf ederim araca ama maksat kendin ugraşmak :)) zevki orda  uygun alıp masrafı kendin edeceksin emek sarfedeceksinki degeri olsun :)
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Mart 2010, 19:43:52 »
fiyatı biraz pahalı geldi bana hem belki ben daha fazla masraf ederim araca ama maksat kendin ugraşmak :)) zevki orda  uygun alıp masrafı kendin edeceksin emek sarfedeceksinki degeri olsun :)
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Mart 2010, 21:31:55 »
Sende h.g. Mk1 çıkartması fena başladı forumda :) Linkte verdiğin araba çok düzgün duruyor değerlendirmeye bak.. Genel bakışla orjinal duruyor ve zamanında 13 ats lerinide takmışlar üzerine yani bu arabayı bilen ve seven bir elde olduğunu gösteriyor..

sonuna kadar katılıyorum bence bu arabaya baktır.

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Mart 2010, 22:36:07 »
Hoşgeldin arkadaşım söyledigin araba çok güzel bende 2,5 yıldır bu virüs ile yatıp kalkıyorum ve en sonunda aldım bir MK1 GTI istedigimde buydu zaten ki bu ilandaki araba benim evime 10dk mesafede çok yakından gördüm ama hiç incelemedim 1 yıldan fazla satılık ilanı var duruşu ve döşemeleri gayet güzel bence birde yakından bak inşlh hayırlısı olur senin için....

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Mart 2010, 08:29:51 »
Teşekkürler arkadaşlar.. Mami senin arabayıda çok begeniyorum uzun bi süre onuda incelemiştim hatta aramıştım :) ama ekonomik olması sebebiyle dizel olmasını istiyorum. sen aldın degerini bilen birine gitmesi beni sevindirdi..

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Mart 2010, 09:11:15 »
Teşekkürler arkadaşlar.. Mami senin arabayıda çok begeniyorum uzun bi süre onuda incelemiştim hatta aramıştım :) ama ekonomik olması sebebiyle dizel olmasını istiyorum. sen aldın degerini bilen birine gitmesi beni sevindirdi..
Çok Teşşekkürler valla bakan bir daha bakıyor şu aralar elim biraz sıkışık ama projem kafamda çok daha güzel olcak inşlh  :sevgi: Bende dizel bakcak olsadım senin dedigin aracı alırdım die düşünüyorum ama incele tabiki cürügü carıgı olmasın fazla gerisi sana kalmış bişe bence...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Mart 2010, 09:38:42 »
Doktor ve hemşireler yoğun bakımı hazırladılar nizam  ;D

35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Mart 2010, 09:52:45 »
hoşgeldin aileye Yavuz.Virüsü kapmışsın iflah olmazsın artık :) Arkadaşlarında söylediği gibi tek çaresi bir mk1 e sahip olmak  :sevgi:
İlk gösterdiğin aracın kasası oldukça düzgün görünüyor.Motorunada sanayide büyüdüğüne göre bakacak bir dünya usta bulursun.elindeki imkanlarla çok güzel bir mk1 ortaya çıkacağa benziyor daha şimdiden.Elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı garanti ederim sana.Çünkü biz güzel bir aileyiz  :sevgi: tekrardan hoşgeldin aramıza.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Mart 2010, 15:11:43 »
35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
;D ;D ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Mart 2010, 16:09:16 »
35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
bu hastalık domuz gribinden de tehlikeli  :D :D  sağlık bakanımıza acilen rapor etsin biri.Bu gidişle Türkiye yollarında mk1 den başka araç kalmayacak  >:D >:D >:D amip gibi çoğalıyos ya  ;D ;D ;D ;D ;D mayoz bölünmemiydi mitoz bölünmemiydi amip in üremesi?  ;D ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 19 Mart 2010, 16:10:41 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Mart 2010, 18:52:06 »
:) arkadaşlar hoş gördüm çok tşk ederim sağolun :)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Mart 2010, 13:33:43 »
sahibinden com dada ele avuca sığacak güzel araçlar var ama ne hikmetse klasik araçlar bölümünden çıkardılar bizim araçları.golf lerin içine aldılar.Oradanda inceleyebilirsin kafana yatan bir araç olursa burada paylaşırsan yorumlarız aracı :) Bekliyoruz mk1 i  :sevgi:

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 20 Mart 2010, 18:49:24 »
araştırma içersindeyim acele edip yanılgıya düşmek istemiyorum minimum masrafla en iyi arabayı  yapmayı hedefliyorum :)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 20 Mart 2010, 22:44:30 »
merakla bekliyoruz gelişmeleri arkadaşım  :sevgi: :sevgi: :sevgi: