vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: redmonster - 18 Mart 2010, 16:43:32

Başlık: Nihayet aracımı aldım :) resimler..
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 16:43:32
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım  adım Yavuz. siz beni tanımıyor olsanızda ben bi çoğunuzu yazılarından tanıyorum artık :)  ilk kez yazıyor olmama ragmen yaklaşır 1 yıldır takip ederim forumdaki yazıları  ve yardımlaşmaları gerçekten okurken içtenliğinizi fark etmemek mümkün değil. Herkes birbirine yardım etmek için yarışıyor çok güzel bi ortam.. Bizim istanbulda Ağır vasıta ( tır kamyon otobüs v.s ) fren sistemleri üzerine servisimiz var yani sanayide büyüdüm.. Yaklaşık 2 yıldır bende bu Mk 1 hastalığına yakalandım :) ve artık birtane almaya karar verdim araştırıyorum.. Hepinizi bu konuda benden yardımlarını esirgemeyeceğini umuyorum ...    ve şu linkteki araç üzerinde yoğunlaşıyorum Dizel olması şart benim için ..fikirleriniz benim için çok degerli şimdiden teşekkür ederim..

Volkswagen > Golf > 1.6 CL > EKONOMÄ°K  GOLF ARAYANLARA #22884881 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/ekonomik_golf_arayanlara-01WQQaXQQ22884881WQQpXQQdisplayitem)
Başlık: Ynt: merhaba
Gönderen: nizam - 18 Mart 2010, 16:44:53
hoşgeldin yogun bakıma bir kişilik yer açın bir tane daha geldi  >:D :D ;D ;D ;D

inş aradıgını bulursun dizeller dikkat et iyi araştır ?

satılık bölümüne bakarsan temiz bir tane var ? dizel beyaz
Gönderen: Han - 18 Mart 2010, 16:46:08
hoşgeldin yogun bakıma bir kişilik yer açın bir tane daha geldi  >:D :D ;D ;D ;D

inş aradıgını bulursun dizeller dikkat et iyi araştır ?
Doktor ve hemşireler yoğun bakımı hazırladılar nizam  ;D

Orjinal bir araba jetta konsollu motoru nasıl acaba kasa gayet düzgün duruyor :tamamdir
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 16:48:23
h.b teşk ederim.. motor araştırması konusunda sıkıntım yok 10 tane işin ehli usta bulabilirim hepside bir marşta verirler notunu :)
Gönderen: crank - 18 Mart 2010, 16:54:00
sitede bir arkadasin araci vardi onuda dusunebilirsin 4 kapi olur dersen bikac tanesine bak sonra karar ver dedigim aracin linki asagida...
simdiden hayirli olsun
satılık dizel mk1 golf (http://www.vwtr.net/forum/satilik/satilik-dizel-mk1-golf-t13953.0.html)
Gönderen: e12 - 18 Mart 2010, 16:56:38
sol arka stopta bı kırık var sanırım ve ön tampon sol tarafa içe dogru gırmıs  sankı ama motoru içi bısey dıyemeyız ama kasa duzgun gorunuyor...kendı fıkırlerım bunlar...

şimdii öncelıkle aramıza hosgeldın yavuz emın ol uzaktan takıp ettıgınde bole bır dusunceye sahıp olduysan artık aramızdasın dusun nasıl bı aile burası..hastalıgı kapmıssın yapacakbırsey yok artık ;) emın ol herkes elınden gelenın sonuna kadar sana yardımcı olacaktır..
mk1 secerken arkadaslarımızın buldugu bıldıgı cok mk1 var onlarıda bı gor en son karar vermende fayda var..hosgeldın..  8) 8)
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 17:22:53
arkadaşlar mesajı yazar yazmaz hemen gelen cevaplar ve yardımcı olma çabalarınız beni çok mutlu etti teşk ederim  crack 4 kapı düşünmüyorum nedense 4 kapılar çabuk dağılacakmış hissi veriyor bana :)
Gönderen: e12 - 18 Mart 2010, 17:40:09
fatıh arkadasımızın mk1 e bak bı derım sarı renk dızel..suan lınk bulamadım forumda mevcut (sarı mk1 ler hep favorım sanırım :D)
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 18:41:01
fatıh arkadasımızın mk1 e bak bı derım sarı renk dızel..suan lınk bulamadım forumda mevcut (sarı mk1 ler hep favorım sanırım :D)

nerede satılık bölümündemi erdinç ?
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 18 Mart 2010, 18:52:27
Aramıza hoş geldin Mk1 virüsüne kapılmış bir kişi daha bu hastalıktan kurtulmanın yolu yok tek bir çözümü var Mk1 sahibi olup güzelcene resto edip ömür boyu onunla birlikte olmak biz hepimiz virüslüyüz tekrardan hoş geldin aramıza  ;)
Gönderen: Mk1GTI - 18 Mart 2010, 18:54:15
 Sende h.g. Mk1 çıkartması fena başladı forumda :) Linkte verdiğin araba çok düzgün duruyor değerlendirmeye bak.. Genel bakışla orjinal duruyor ve zamanında 13 ats lerinide takmışlar üzerine yani bu arabayı bilen ve seven bir elde olduğunu gösteriyor..
Gönderen: e12 - 18 Mart 2010, 19:06:55
nerede satılık bölümündemi erdinç ?
Volkswagen > Golf > 1.6 TD > 1982 SATIYORUM böylesı yok #22789724 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/1982_satiyorum_boylesi_yok-02WQQaXQQ22789724WQQpXQQdisplayitem)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 18 Mart 2010, 19:12:32
Sende h.g. Mk1 çıkartması fena başladı forumda :) Linkte verdiğin araba çok düzgün duruyor değerlendirmeye bak.. Genel bakışla orjinal duruyor ve zamanında 13 ats lerinide takmışlar üzerine yani bu arabayı bilen ve seven bir elde olduğunu gösteriyor..

Bencede linkteki araba bilen ve seven birinin elinde olduğu belli çok temiz ve diri duruyor Maşallah bence bu fiyata bu temizlikte gayet uygun  :tamamdir
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 19:16:11

araca binen bizim gibi genç ve aynı zamanda ford teknikeriymiş.. sohbet ettim birazda gayet arabasıyla ilgili ve bakım konusunda bilgili bi arkadaş.. Degerlendireceğim inş bakalım anlaşırsak :)
Gönderen: redmonster - 18 Mart 2010, 19:19:35
Volkswagen > Golf > 1.6 TD > 1982 SATIYORUM böylesı yok #22789724 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/1982_satiyorum_boylesi_yok-02WQQaXQQ22789724WQQpXQQdisplayitem)

fiyatı biraz pahalı geldi bana hem belki ben daha fazla masraf ederim araca ama maksat kendin ugraşmak :)) zevki orda  uygun alıp masrafı kendin edeceksin emek sarfedeceksinki degeri olsun :)
Gönderen: e12 - 18 Mart 2010, 19:43:52
fiyatı biraz pahalı geldi bana hem belki ben daha fazla masraf ederim araca ama maksat kendin ugraşmak :)) zevki orda  uygun alıp masrafı kendin edeceksin emek sarfedeceksinki degeri olsun :)
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :sevgi:
Gönderen: evreka09 - 18 Mart 2010, 21:31:55

sonuna kadar katılıyorum bence bu arabaya baktır.
Gönderen: mami6848 - 18 Mart 2010, 22:36:07
Hoşgeldin arkadaşım söyledigin araba çok güzel bende 2,5 yıldır bu virüs ile yatıp kalkıyorum ve en sonunda aldım bir MK1 GTI istedigimde buydu zaten ki bu ilandaki araba benim evime 10dk mesafede çok yakından gördüm ama hiç incelemedim 1 yıldan fazla satılık ilanı var duruşu ve döşemeleri gayet güzel bence birde yakından bak inşlh hayırlısı olur senin için....
Gönderen: redmonster - 19 Mart 2010, 08:29:51
Teşekkürler arkadaşlar.. Mami senin arabayıda çok begeniyorum uzun bi süre onuda incelemiştim hatta aramıştım :) ama ekonomik olması sebebiyle dizel olmasını istiyorum. sen aldın degerini bilen birine gitmesi beni sevindirdi..
Gönderen: mami6848 - 19 Mart 2010, 09:11:15
Teşekkürler arkadaşlar.. Mami senin arabayıda çok begeniyorum uzun bi süre onuda incelemiştim hatta aramıştım :) ama ekonomik olması sebebiyle dizel olmasını istiyorum. sen aldın degerini bilen birine gitmesi beni sevindirdi..
Çok Teşşekkürler valla bakan bir daha bakıyor şu aralar elim biraz sıkışık ama projem kafamda çok daha güzel olcak inşlh  :sevgi: Bende dizel bakcak olsadım senin dedigin aracı alırdım die düşünüyorum ama incele tabiki cürügü carıgı olmasın fazla gerisi sana kalmış bişe bence...
Gönderen: nizam - 19 Mart 2010, 09:38:42
Doktor ve hemşireler yoğun bakımı hazırladılar nizam  ;D

35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
Gönderen: SCORPIONMAN2005 - 19 Mart 2010, 09:52:45
hoşgeldin aileye Yavuz.Virüsü kapmışsın iflah olmazsın artık :) Arkadaşlarında söylediği gibi tek çaresi bir mk1 e sahip olmak  :sevgi:
İlk gösterdiğin aracın kasası oldukça düzgün görünüyor.Motorunada sanayide büyüdüğüne göre bakacak bir dünya usta bulursun.elindeki imkanlarla çok güzel bir mk1 ortaya çıkacağa benziyor daha şimdiden.Elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı garanti ederim sana.Çünkü biz güzel bir aileyiz  :sevgi: tekrardan hoşgeldin aramıza.
Gönderen: Han - 19 Mart 2010, 15:11:43
35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
;D ;D ;D
Gönderen: SCORPIONMAN2005 - 19 Mart 2010, 16:09:16
35 ml mk1silin hazırlayın damar yolu açın, serum getirin belli bir süre uykusuz kalacak hasta vitamin alsın asistan olarak yapacaklarımız bu doktor teşhis yaptı zaten :D ileri derece mk1 sendromu  :D
bu hastalık domuz gribinden de tehlikeli  :D :D  sağlık bakanımıza acilen rapor etsin biri.Bu gidişle Türkiye yollarında mk1 den başka araç kalmayacak  >:D >:D >:D amip gibi çoğalıyos ya  ;D ;D ;D ;D ;D mayoz bölünmemiydi mitoz bölünmemiydi amip in üremesi?  ;D ;D ;D ;D
Gönderen: redmonster - 19 Mart 2010, 18:52:06
:) arkadaşlar hoş gördüm çok tşk ederim sağolun :)
Gönderen: SCORPIONMAN2005 - 20 Mart 2010, 13:33:43
sahibinden com dada ele avuca sığacak güzel araçlar var ama ne hikmetse klasik araçlar bölümünden çıkardılar bizim araçları.golf lerin içine aldılar.Oradanda inceleyebilirsin kafana yatan bir araç olursa burada paylaşırsan yorumlarız aracı :) Bekliyoruz mk1 i  :sevgi:
Gönderen: redmonster - 20 Mart 2010, 18:49:24
araştırma içersindeyim acele edip yanılgıya düşmek istemiyorum minimum masrafla en iyi arabayı  yapmayı hedefliyorum :)
Gönderen: SCORPIONMAN2005 - 20 Mart 2010, 22:44:30
merakla bekliyoruz gelişmeleri arkadaşım  :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: Han - 20 Mart 2010, 23:40:02
merakla bekliyoruz gelişmeleri arkadaşım  :sevgi: :sevgi: :sevgi:
geç olsun güç olmösın  :sevgi:
Gönderen: arda_86xxx - 24 Mart 2010, 20:51:23
umarımm bulursun istediğin gbi makine...
Gönderen: redmonster - 25 Mart 2010, 06:51:57
Teşk ederim hala arıyorum acele etmiyorum mk 1 aşkının gözümü kör etmesine, ilk gördügüm mk 1 e yapışmamaya çalışıyorum :))
Gönderen: Golf_ld - 25 Mart 2010, 08:31:59
 günaydın inşallah aradığın arabayı bulabilirsin   golf mk1 bambaşka bir şey mıknatıs gibi çekiyo kendine insanı bir dahada kurtuluş yok  ;D hoş kurtulmak isteyende yok  :sevgi:
Gönderen: redmonster - 15 Haziran 2010, 16:19:47
arkadaşlar tekrar mrb epeydir yazmıyorum konuyu zıplatmış olacağım ama :)) ben hala arayış içersindeyim kafama yatan içime sinen bi golf bulmanın peşindeyim.. gezinirken aşağıda link i ni verdiğim golf dikkatimi çekti gayet güzel değişik amerikan versiyon ama fiyatı pahalı değilmi ... ama özellikle içine bayıldım siz nedersiniz ..

Volkswagen / Golf / R32 / aracımız 20000 de 1982 model rabbit sınıfının en temizi yakıt di sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-aracimiz-20000-de-1982-model-rabbit-sinifinin-en-temizi-yakit-di/detay)
Gönderen: Mk1GTI - 15 Haziran 2010, 17:03:58
Çok güzel taaaa amerikalardan gelmiş ama o fiyat parça sıkıntısı yüzünden çok yüksek.. TR de hiçbir parçacıda orj dış ve iç aksamını bulamassınız.. Korur kollarım diyecek kişi için çok güzel bir araç..
Gönderen: redmonster - 15 Haziran 2010, 17:10:34
hmm bunu bilmiyordum ben diger mk1 ler ile aynı sanıordum bi çok parçası motor aksamı v.s gibi.. tek sorun dış aksamsa sac dan bastıralamayacak hiç bişey yok
Gönderen: Mk1GTI - 15 Haziran 2010, 17:24:51
hmm bunu bilmiyordum ben diger mk1 ler ile aynı sanıordum bi çok parçası motor aksamı v.s gibi.. tek sorun dış aksamsa sac dan bastıralamayacak hiç bişey yok

Mekanik yönden korkun olmasın ben sadece aksesuar olarak dedim zaten o yüzden bi sinyali kırılsa bulamassın burda ya ABD den getirteceksin sinyali yada uydurma yapacaksın yada en pahalı seçenek EU panel EU panjur EU Tampon EU sinyal EUEUEUEUE gider.. :D

Bana alırmısın bu aracı dersen gider sağlam pazarlığımı yapar alırım, allahtan ABD den parça getirecek ark var buna ama bendeki EU ABD deki aksesuarlar bana uymuyor :D 4 sene önce sağolsun kadran istemiştim 2 tane aldı geldi geri yoladım MIL olduklarını hiç düşünmemiştim :D :D
Gönderen: redmonster - 15 Haziran 2010, 20:22:23
aradım.. araç benzinliymiş dizele çevirmişler turbo dizel yapmışlar ayrıca hiç pazarlıga yanaşmıyor 250 ikramım olur en son diyor :) bende orjinal motoru değiştirildiği için soğudum her nedense orjinal olmasını istiyorum ben sonradan uydurma işler bana göre değil..
Gönderen: Atay - 15 Haziran 2010, 20:42:10
Bu aracı yaşlı bir amca sürerken görmüştüm.Hoş duruyordu.
Gönderen: panik - 15 Haziran 2010, 20:53:21
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / 2012 Tuv Mk1 gti sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2012-tuv-mk1-gti/detay)

valla yurtdışı işlerim olsa hayatta satmam, tanıyan bilen bilir, siteden birisi olursa cidden buyursun, 6.750 gibi bir rakama vermeyi düşünüyorum. siteden her türlü bilgiye erişebilirsin. bana da sorabilirsin tabi [email protected]
Gönderen: panik - 15 Haziran 2010, 21:02:24
ha unutmadan arabanın ilan istatistikleri ve benim çok güldüğüm bir şeyi belirtmek isterim. inanılır gibi değil; 25.000 kişi ilanlarıma bakmış, 250 kişi favorisine eklemiş, aracı gelip gören kişi sayısı 2. birisi, cabrio alacam diye vazgeçti, birisi de anlatılmaz yaşanır cinsten bir abi çıktı.
Gönderen: redmonster - 15 Haziran 2010, 21:04:12
dostum senin arabayı çok begeniyorum sürekli forumdanda takip ediyorum sattığınıda biliyorum ama ben dizel arıyorum..  hele lpg li olan benzinli araç mı aman aman benden uzak dursun ben yeterince bıktım lpg den :)
Gönderen: redmonster - 06 Şubat 2011, 12:59:26
Volkswagen Golf 1.6 1979 Model 6.500 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-0-km-de-1979-model-woswagen-golf-37382249/detay)

arkadaşlar yine hortlatmış olacağım ama önsezilerinize ve bilgilerinize yine ihtiyacım var bu yukarıdaki araç hakkında ne düşünüyosunuz :)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 06 Şubat 2011, 13:03:53
Volkswagen Golf 1.6 1979 Model 6.500 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-0-km-de-1979-model-woswagen-golf-37382249/detay)

arkadaşlar yine hortlatmış olacağım ama önsezilerinize ve bilgilerinize yine ihtiyacım var bu yukarıdaki araç hakkında ne düşünüyosunuz :)
Bu ilanı görmüştüm kasası çok diri duruyor boyasıda öyle toplandıysa bile çok güzel toplanmış üstelik diesel yakından gidip görmek lazım bence  :tamamdir
Gönderen: redmonster - 06 Şubat 2011, 18:00:57
aradım sahibi 60 yaşında mi amca 3 yıldır ondaymış evveliyatını bilmiyor aracın 79 model diyor bana hiç 79 modelmiş gibi gelmedi..
Gönderen: Han - 06 Şubat 2011, 20:11:51
80 ve üstü o araç stop ve farlar fabrika çıkış modelinden değiştirilmediyse tabi :D
Gönderen: redmonster - 06 Şubat 2011, 20:18:42
evet uzun stop bencede 80 model üstüdür sanırım ruhsata 79 diye işlenmiş öyle tahmin ediyorum..
Gönderen: redmonster - 22 Nisan 2011, 22:24:01
uzunca bi aradan sonra tekrar selam arkadaşlar uzunca bi ara derken forumu hergün takip ediyorum ama yazmıyordum.. arkadaşlar golf mk1 aramalarım tüm hızıyla sürerken bugün aldığım 85 model GTD kırmızı MK2 ile son buldu :) araç 85 model JR motor kodlu hiç bir değişeni macunu vuruğu çürüğü olmayan arkasındaki ecza dolabına kadar orjinal fabrikanın koyduğu şekilde duran ve bu çok önemli orjinal kliması bulunan hidrolik direksiyon plakası 34 GTD 95 olan turbo dizel.. en kısa zamanda fotolarını çekip sizinle paylaşacağım. .. tabiki zaman içinde oluşan sorunlar hakkındada tecrübelerinize ve engin bilgilerinize ihtiyacım olucak  şimdiden teşekkür ediyorum..
Gönderen: SNCKTR - 22 Nisan 2011, 23:55:16
hayırlı olsun bende pazartesı aldım MK1 ama 85 model dıyosun MK2 olmasın o  :)
Gönderen: redmonster - 22 Nisan 2011, 23:59:05
sağol dostum MK2 diye belirttim zaten :) seninkide hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dilegiyle..
Gönderen: kunefiterol - 23 Nisan 2011, 00:10:39
hayırlı olsun kazasız belasız...
Gönderen: STAK67 - 23 Nisan 2011, 00:19:50
hayırlı olsun arabanız  :)
Gönderen: TEYOLOGY - 23 Nisan 2011, 01:46:29
hayırlı uğurlu olsun. ilacını bulmuşsun. darısı başıma artık. :)

sağlık bakanlığına baskı yapalım ya. sgk kapsamına alınsın mk1. ya da en azından ilacın ithalatında ügmrük vergisi indirimine gidilsin. salgın oldu son zamanlarda. :D
Gönderen: midbar - 23 Nisan 2011, 07:24:31
hayırlı uğurlu olsun. ilacını bulmuşsun. darısı başıma artık. :)

sağlık bakanlığına baskı yapalım ya. sgk kapsamına alınsın mk1. ya da en azından ilacın ithalatında ügmrük vergisi indirimine gidilsin. salgın oldu son zamanlarda. :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: redmonster - 23 Nisan 2011, 08:24:05
çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun Mk 1 araştırdık kısmetimiz Mk2 den yanaymış hayırlısı olsun bakalım :)
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 09:20:39
Arkadaşlar arabayı çalıştırdığmdaki torpidonun titreşerek çıkarttığı ses beni acayip rahatsız ediyo gaz verince kesiyorum bundan nasıl kurtulabilirim  ?
Başlık: Ynt: merhaba..Nihayet aracımı aldım :)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 24 Nisan 2011, 10:15:32
Torpidonun bağlantı ayaklarındaki vidalarında eksikler vardır tek tek bulup onları tamamlarsan sorun ortadan kalkar benimde rolentydeyken tırrr diye bir ses geliyodu 1.si teyp kızağının üzerine takılan plastik parçadan 2.si emniyet kemerinin takıldığı yuvadan çıktı  :)
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 10:27:06
bu torpido bağlantı vidalarının yerlerini gösteren bi şema yada benzeri bişeyler bulabilirmiyim acaba :)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 24 Nisan 2011, 10:33:24
bu torpido bağlantı vidalarının yerlerini gösteren bi şema yada benzeri bişeyler bulabilirmiyim acaba :)
Bende yok ama biri yüklerse bende çok sevinirim  :D
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 13:58:06
birçok kişinin işine yarayacak sanırım ama bu konuyu golf MK2 kısmında dile getirmek daha doğru olur sanırım : )
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 19:58:34
arkadaşlar resim nasıl eklerim bulamadım yardımcı olabilir mi biriniz ?
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 20:23:10
(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02584.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02585.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02586.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02588.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02590.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02591.jpg)

(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02592.jpg)
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 20:24:21
maşallah çok orijinal araç  :tamamdir
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 20:27:27
sağol kardeşim ben beceremedim . yardımın için teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: merhaba..Nihayet aracımı aldım :) resimler...
Gönderen: Mk1GTI - 24 Nisan 2011, 21:22:53
Çok orj. bir güzellik inşallah istediğin gibi olur güle güle kullan.. TR deki ender GTD lerden. Kliması nedurumda.
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:25:38
klimasının orjinal motoru 1 ay önce falan kullanılmadığı için kitlemişmi ne komple sıfır klima motoru hortumları gazı vs 700 lira verip yaptırdı ben şahidim :)) zaten resimde motor gözüküyor dinamonun altında sıfır olarak..
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:25:59
pardon klima motorunun göründügü resmi koymamışız..
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:27:05
birde sormak istediğim bikaç soru var bilginiz varsa çok sevinirim aracın arkasında sol stobun altındaki anahtar deliğinin ne işe yaradığını bilen var mı ?
Gönderen: MeTHea35 - 24 Nisan 2011, 21:28:39
kazasız belasız Plaka da güzelmiş araçta  :tamamdir
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 21:29:09
arabann anahtarı oluyomu abi ?
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:29:47
ya anahtar içine oturuyo ama kullanımladığı için çevirilmiyo bende zorlayıp anahtarı kırmak istemedim..
Başlık: Ynt: Nihayet aracımı aldım :) resimler..
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 21:34:38
çocuk kilidi falan olmasın  ;D
Gönderen: brkdmr38 - 24 Nisan 2011, 21:35:45
Plakayla araç çok uyumlu olmuş GTD hayırlı olsun.....
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 21:35:55
(http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/DSC02587.jpg)
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:38:34
çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun .. valla bilmiyorum çocuk kilidi derken neyi koruyor çocuklardan neyi kitliyo :))) motor kilidi olmasın ?
Gönderen: STAK67 - 24 Nisan 2011, 21:45:16
valla ben attım hiç görmedim daha önce öyle bişey
Gönderen: redmonster - 24 Nisan 2011, 21:46:52
valla ben motoru kitleyen ne bileyim mazotun gitmesine engel olan  bi düzeneğin anahtarıdır falan gibi düşündüm bu Almanların ne yapacağı belli olmaz :)