Gönderen Konu: Nihayet aracımı aldım :) resimler..  (Okunma sayısı 23558 defa)

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
Nihayet aracımı aldım :) resimler..
« : 18 Mart 2010, 16:43:32 »
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım  adım Yavuz. siz beni tanımıyor olsanızda ben bi çoğunuzu yazılarından tanıyorum artık :)  ilk kez yazıyor olmama ragmen yaklaşır 1 yıldır takip ederim forumdaki yazıları  ve yardımlaşmaları gerçekten okurken içtenliğinizi fark etmemek mümkün değil. Herkes birbirine yardım etmek için yarışıyor çok güzel bi ortam.. Bizim istanbulda Ağır vasıta ( tır kamyon otobüs v.s ) fren sistemleri üzerine servisimiz var yani sanayide büyüdüm.. Yaklaşık 2 yıldır bende bu Mk 1 hastalığına yakalandım :) ve artık birtane almaya karar verdim araştırıyorum.. Hepinizi bu konuda benden yardımlarını esirgemeyeceğini umuyorum ...    ve şu linkteki araç üzerinde yoğunlaşıyorum Dizel olması şart benim için ..fikirleriniz benim için çok degerli şimdiden teşekkür ederim..

Volkswagen > Golf > 1.6 CL > EKONOMÄ°K  GOLF ARAYANLARA #22884881 - sahibinden.com
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2011, 21:30:40 Gönderen: redmonster »
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: merhaba
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2010, 16:44:53 »
hoşgeldin yogun bakıma bir kişilik yer açın bir tane daha geldi  >:D :D ;D ;D ;D

inş aradıgını bulursun dizeller dikkat et iyi araştır ?

satılık bölümüne bakarsan temiz bir tane var ? dizel beyaz
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 16:45:56 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2010, 16:46:08 »
hoşgeldin yogun bakıma bir kişilik yer açın bir tane daha geldi  >:D :D ;D ;D ;D

inş aradıgını bulursun dizeller dikkat et iyi araştır ?
Doktor ve hemşireler yoğun bakımı hazırladılar nizam  ;D

Orjinal bir araba jetta konsollu motoru nasıl acaba kasa gayet düzgün duruyor :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2010, 16:48:23 »
h.b teşk ederim.. motor araştırması konusunda sıkıntım yok 10 tane işin ehli usta bulabilirim hepside bir marşta verirler notunu :)

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2010, 16:54:00 »
sitede bir arkadasin araci vardi onuda dusunebilirsin 4 kapi olur dersen bikac tanesine bak sonra karar ver dedigim aracin linki asagida...
simdiden hayirli olsun
satılık dizel mk1 golf
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 16:56:35 Gönderen: crank »

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2010, 16:56:38 »
sol arka stopta bı kırık var sanırım ve ön tampon sol tarafa içe dogru gırmıs  sankı ama motoru içi bısey dıyemeyız ama kasa duzgun gorunuyor...kendı fıkırlerım bunlar...

şimdii öncelıkle aramıza hosgeldın yavuz emın ol uzaktan takıp ettıgınde bole bır dusunceye sahıp olduysan artık aramızdasın dusun nasıl bı aile burası..hastalıgı kapmıssın yapacakbırsey yok artık ;) emın ol herkes elınden gelenın sonuna kadar sana yardımcı olacaktır..
mk1 secerken arkadaslarımızın buldugu bıldıgı cok mk1 var onlarıda bı gor en son karar vermende fayda var..hosgeldın..  8) 8)

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2010, 17:22:53 »
arkadaşlar mesajı yazar yazmaz hemen gelen cevaplar ve yardımcı olma çabalarınız beni çok mutlu etti teşk ederim  crack 4 kapı düşünmüyorum nedense 4 kapılar çabuk dağılacakmış hissi veriyor bana :)

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2010, 17:40:09 »
fatıh arkadasımızın mk1 e bak bı derım sarı renk dızel..suan lınk bulamadım forumda mevcut (sarı mk1 ler hep favorım sanırım :D)

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2010, 18:41:01 »
fatıh arkadasımızın mk1 e bak bı derım sarı renk dızel..suan lınk bulamadım forumda mevcut (sarı mk1 ler hep favorım sanırım :D)

nerede satılık bölümündemi erdinç ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2010, 18:52:27 »
Aramıza hoş geldin Mk1 virüsüne kapılmış bir kişi daha bu hastalıktan kurtulmanın yolu yok tek bir çözümü var Mk1 sahibi olup güzelcene resto edip ömür boyu onunla birlikte olmak biz hepimiz virüslüyüz tekrardan hoş geldin aramıza  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2010, 18:54:15 »
 Sende h.g. Mk1 çıkartması fena başladı forumda :) Linkte verdiğin araba çok düzgün duruyor değerlendirmeye bak.. Genel bakışla orjinal duruyor ve zamanında 13 ats lerinide takmışlar üzerine yani bu arabayı bilen ve seven bir elde olduğunu gösteriyor..
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 18:54:55 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Mart 2010, 19:12:32 »
Sende h.g. Mk1 çıkartması fena başladı forumda :) Linkte verdiğin araba çok düzgün duruyor değerlendirmeye bak.. Genel bakışla orjinal duruyor ve zamanında 13 ats lerinide takmışlar üzerine yani bu arabayı bilen ve seven bir elde olduğunu gösteriyor..

Bencede linkteki araba bilen ve seven birinin elinde olduğu belli çok temiz ve diri duruyor Maşallah bence bu fiyata bu temizlikte gayet uygun  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Mart 2010, 19:16:11 »

araca binen bizim gibi genç ve aynı zamanda ford teknikeriymiş.. sohbet ettim birazda gayet arabasıyla ilgili ve bakım konusunda bilgili bi arkadaş.. Degerlendireceğim inş bakalım anlaşırsak :)