Gönderen Konu: Elektrikli Ayna Kumandasındaki Rezistans İşareti  (Okunma sayısı 32823 defa)

Çevrimdışı polo38

• Profili Görüntüle
Ynt: Elektrikli Ayna Kumandasındaki Rezistans İşareti
« Yanıtla #42 : 12 Şubat 2010, 19:09:12 »
Bu vag com almak benim aklıma yattı gibi ne kadar fiyatları acaba.Versiyon farkı var mı?

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Şubat 2010, 20:12:01 »
sahibinden ya da gittigidiyor sitesinden alabilirsin hemde türkçe yazılımlıları var, fakat ebaydan yurtdışından kendin alırsan daha ucuz olur ve ingilizce olur...

satın alacağın bir adet kablo....bir ucunu bilgisayara bir ucunu arabana bağlayacaksın,sonra arabanın herşeyine bakar,ayarlar, arızaları silebilirsin vs vs...forumdaki arkadaşlarda vag-com kullananlar var
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı grcngrn

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Şubat 2010, 00:13:42 »
şimdi arkadaslar ben bisi soracagim bende de bu rezistans tam tersinde bir kare simge var o neyin nesi  ::) ::)

o bende de var ve otomatik ayna katlama olduğuna emin olsam da nasıl çalıştığını bulamadım

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Şubat 2010, 01:08:40 »
high line da bir ozellik var kumanda aynayi saga aldiginizda  geri vitese gecince ayna degisiyor ve park etmenize yardimci oluyor bu sizde calisiyormu acaba  ???

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 27 Ocak 2012, 23:25:46 »
Arkadaşlar malum Ankara kar kış . Resistans düğmesine basıyorum arka cam gayet iyi çalışıyor. Aynalarda tık yok. Çalışıyor sanıyordum ama yok çalışmıyormuş. Neden olabilir? arka camdan bağımsız bir sigorta daha var mıdır, yoksa arka camla aynı sigorta mıdır?

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 30 Ocak 2012, 15:22:45 »
2000 çıkışlı, 2001 model Golf Comfortline

Aracın orjinal kumanda kolunda resistans işareti yoktu. Hiç bir zaman da aynalar ısınmadı...
2001 Comfortline'da ısıtma fonksiyonu yoktu, ortada 0 vardı sadece...

Benim de 2001 comfortline da ortada 0 konumu var resist işareti yok. bu yüzden hiç var mı yok mu diye de araştırmadım
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı bmutlu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 01 Şubat 2012, 14:09:03 »
benm 99 comfort aracım rezistans ve ayna katlama simgeleri var ama ikisininde çalıştıgından şüpheliyim kar yağdıgında actım buzlarda hiç erime olmadı bunlar nasıl yapılır ayna katlama ve rezistansı devreye sokmak için ne yapmak gerek ne kadar tutar yaptırmak tahminen

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #49 : 01 Şubat 2012, 14:16:35 »
Konunun 1. sayfasında okuduğuma göre ayna ayarlama tuşunun oradaki rezistans simgesine getirip arka camında rezistans butonuna bastığınızda çalışıyormuş
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.