Gönderen Konu: Direksiyon sorunu  (Okunma sayısı 6219 defa)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: Direksiyon sorunu
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2010, 11:32:17 »
merhaba arkadaşlar benim  mk3 otomatik 94 model yeni aldım bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim  dün yağmurlu havada  sokaklara girip çıkarken direksiyon bir ağırlaşıyor bir düzeliyor zorlayınca gacur gucur ses çıkarıyor  araç 5 dak olduğu yerde kalınca düzeliyor suya girince bir tuhaf oluyor sizce sıkıntı nedir ?herkese kolay gelsin
kayısın gewsektır Aga bende de aynı sorun wardı sıkınca duzeldı ona dıkkat et cunku bıgun yagmurda gıderken araba hararet yaptı kendara cekıp baktıgımda anlammamıstım ronlantıde calısırken normale bındı arac 50 60 la ewe geldım 80 90 we ustunde gewsek oldugundan kayıs dewır daımı cewırememıs tabıı ıslak oldugundan kaynaklanıo sorunun bence bu senın bı dene ıstersen

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
Ynt: Direksiyon sorunu
« Yanıtla #15 : 07 Aralık 2010, 12:02:53 »
merhaba arkadaşlar benim  mk3 otomatik 94 model yeni aldım bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim  dün yağmurlu havada  sokaklara girip çıkarken direksiyon bir ağırlaşıyor bir düzeliyor zorlayınca gacur gucur ses çıkarıyor  araç 5 dak olduğu yerde kalınca düzeliyor suya girince bir tuhaf oluyor sizce sıkıntı nedir ?herkese kolay gelsin

Aracında kayış ve kasnak sorunu var kardeşim. Direksiyon power kasnak ve direksiyon kayışın özeLLiqini kaybetmiş. Su iLe temasa qeçtiqi zamanda power'n ürettiqi qücü,direksiyon kutusuna tam aktaramıyor,zorLayıncada qücü tamamen boşa harçıyor yani aktaramıyor. Çözüm ise;
direksiyon pompa kasnaqını ve kayışını deqiş...