Gönderen Konu: Pasific Comfortline Farkı  (Okunma sayısı 11083 defa)

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Ynt: Pasific Comfortline Farkı
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2014, 21:24:07 »
otomatik vitesler 8 valf. Arkadaşınız yanlış biliyor motoru 16 valf değil.Ayrıca herkes diyor ki 8v ile 16v arasında çok bir fark yok.Şehiriçinde 8v daha atak deniyor.16v nin boğaz kelebeği elektrikli o yüzden biraz da geç tepki veriyormuş.

Donanıma gelirsek, duruş olarak pasific comfortline dan daha güzel ve daha spor duruyor ama iç donanım olarak daha zayıf.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı ABDULLAH06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Mart 2014, 22:27:53 »
Arkadaşlar Geçen Hafta Arkadaşıma 2003 Pasific aldık.(24 bine) Araç Klasik Pasific Özelliklerinde Sanruf Yok.Prins Tüp Var.Değişeni Boyası Yok Derler Ya Kız Gibi Diye Öyle Kmre 131 binde fiyatı normalmi arkadaşım soruyor.ben normal diyorum ama ona bazı galericiler fazla demiş.Bu arada araç otomatik vites.

benimde 2000 golf comfortline aracım var.Özellikleri aşağı yukarı aynı diyorum bana inanmıyor.Hatta benimki daha lüksü diyorum yok en lüksü pasific diyor (öyle sanıyor) motorları aynı diyorum benimki 16v diyor.(motorların üzerindeki kapak değişikliğine aldanıyor sanırım) 2 arac arasındakii farkları ve aldığımız fiyatı değerlendirirseniz seviniriz saygılar
  Forumdaki bakımdan sonra özel msg atamıyorum burdan bilgi veriyim. 2004  model beyaz sanroof,hız sabitleyici (cc) karartmalı ayna ve yamur sensörü tesisatı çekili sadece karartmalı ayna takılcak.farları oem siyah tabanlı ve sisli (sis farı mercekli) yeni degiştirdim.Far anahtarını krom ön sis için olanı taktım.iç aksam oem koldayama,arka bardaklık,komple oem maun kaplama (vites topuzu,kapı kolları, sol cam açmanın oldugu yer,kültabagı teyp etrafı.Araç anahtarı 4tuşlu orjinal alrmını burdan çalabilirsin,ayrıca gene bu kumandadan 4 cam inip sanroofda dahil kapata bilirsin. jant olarak gmc marka 16inç jant var.araç 220km de 203km ye kadar uzunyolda kullanıldı ve kapalı grajda tutuldu.italyan marka lpg var ama markası bilindik degil.sag sol çamurlukda ve kaputun ucunda boya var.resimleri mevcut ama şaşesinde ve porya sacı diyorlar en ufak bişi yok.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2014, 12:56:20 »
2003 comf. 2003 pasıfıc karısılastırma yaptıgınız zamn daha farklı ozellıkler de cıkıyor mesala 8 hava yastıgı gibi
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı AFiLLi.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Mart 2014, 16:09:45 »
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler pasificlerde orjinal ön ve arka kol dayama varmı ? arkadaşın aracında yok çünkü sökmüş olabilirler yada fabrikasyon yoktur.Bütün otomatik golf4 ler 8v arkadaşlar sadece 2002 2004 arasında motorun üstündeki plastik  kapağı biraz küçültmüşler.
  Forumdaki bakımdan sonra özel msg atamıyorum burdan bilgi veriyim. 2004  model beyaz sanroof,hız sabitleyici (cc) karartmalı ayna ve yamur sensörü tesisatı çekili sadece karartmalı ayna takılcak.farları oem siyah tabanlı ve sisli (sis farı mercekli) yeni degiştirdim.Far anahtarını krom ön sis için olanı taktım.iç aksam oem koldayama,arka bardaklık,komple oem maun kaplama (vites topuzu,kapı kolları, sol cam açmanın oldugu yer,kültabagı teyp etrafı.Araç anahtarı 4tuşlu orjinal alrmını burdan çalabilirsin,ayrıca gene bu kumandadan 4 cam inip sanroofda dahil kapata bilirsin. jant olarak gmc marka 16inç jant var.araç 220km de 203km ye kadar uzunyolda kullanıldı ve kapalı grajda tutuldu.italyan marka lpg var ama markası bilindik degil.sag sol çamurlukda ve kaputun ucunda boya var.resimleri mevcut ama şaşesinde ve porya sacı diyorlar en ufak bişi yok.
abdullah bey herşeyi net yazmışsın fiyatıda yazsaydın çok iyi olurdu veya sahibinden linki verseydin.

Çevrimdışı ABDULLAH06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2014, 01:01:58 »
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler pasificlerde orjinal ön ve arka kol dayama varmı ? arkadaşın aracında yok çünkü sökmüş olabilirler yada fabrikasyon yoktur.Bütün otomatik golf4 ler 8v arkadaşlar sadece 2002 2004 arasında motorun üstündeki plastik  kapağı biraz küçültmüşler.abdullah bey herşeyi net yazmışsın fiyatıda yazsaydın çok iyi olurdu veya sahibinden linki verseydin.

FİYAT:25750TL Düşünüyorum kurbanda 25bin gördü vermedim.Satlık ilanı yok.

Çevrimdışı ABDULLAH06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2014, 21:58:16 »
Araç satıldı arkadaşlar .

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Temmuz 2014, 11:47:06 »
Hayırlısı olsun  :tamamdir