Gönderen Konu: STOP ETME VE CALISMAMA  (Okunma sayısı 10887 defa)

Çevrimdışı krc

• Profili Görüntüle
Ynt: STOP ETME VE CALISMAMA
« Yanıtla #14 : 22 Mart 2010, 22:38:48 »
valla  aklımdaydı şimdi sen sorunca unuttum ya)) küçücük bişey 20-30 tl bişey di benzinliğimide değiştirdim bu aralar benim golf düzeldi hararet müşürünü de değiştim tabi
« Son Düzenleme: 22 Mart 2010, 22:40:54 Gönderen: krc »

Çevrimdışı cass1907

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2010, 02:00:21 »
oncelikle herkese selamlar... seru kardes bende almanyanin nurnberg sehrinden yaziyorum karisdiriken yazilarini okudum bende 1.6 4luk golf var senin arabanin kardesi sanirim  :) cunku senin anlattigin derdin ayyyynisini bende yasadim kelebegi degisdirdim baglanti hortumunu bilgiseyara baglatma neler neler sende arada bir oluyormus bende daha kotu giderken bisey yok yani normal surerken fakat ayagimi gazdan cektigimde silkeliyodu arabayi mesela tam isindiginda bir dakka stop etsem calisdirdigimda gaz yemiyo zor calisiyordu ornek lambada beklerken devri 2000 e kadar cikiyodu sanki gaz veriyomusum gibi felanda filan tuttum ben bunu vw ye goturdum arasdirdilar ve sonucmu aracda birsey yokta ama benzin filtresini degistirdiler simdi ne dert kaldi ne keder benzin filtresi nerdemi benzin deposunun hemen altinda soyle yuvarlak öl filtresi gibi yuvarlak ufacik bir teile  ama hebebühnen olmadan degistiremzsin butun herkese tekrar selamlar hoscakalin

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2010, 02:25:23 »
evet kardesim ya sanki benzini yemiyor kafayi yiyecem arabada degismeyen sey kalmadi ama o degismedi onuda degistirelim bakalim insallah ucuzdur senden ricam benimle msn kontaga gecermisin kardes eger mumkunse sonucta ayni dertteniz

[email protected]

simdiden sagol

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2010, 08:53:03 »
oncelikle herkese selamlar... seru kardes bende almanyanin nurnberg sehrinden yaziyorum karisdiriken yazilarini okudum bende 1.6 4luk golf var senin arabanin kardesi sanirim  :) cunku senin anlattigin derdin ayyyynisini bende yasadim kelebegi degisdirdim baglanti hortumunu bilgiseyara baglatma neler neler sende arada bir oluyormus bende daha kotu giderken bisey yok yani normal surerken fakat ayagimi gazdan cektigimde silkeliyodu arabayi mesela tam isindiginda bir dakka stop etsem calisdirdigimda gaz yemiyo zor calisiyordu ornek lambada beklerken devri 2000 e kadar cikiyodu sanki gaz veriyomusum gibi felanda filan tuttum ben bunu vw ye goturdum arasdirdilar ve sonucmu aracda birsey yokta ama benzin filtresini degistirdiler simdi ne dert kaldi ne keder benzin filtresi nerdemi benzin deposunun hemen altinda soyle yuvarlak öl filtresi gibi yuvarlak ufacik bir teile  ama hebebühnen olmadan degistiremzsin butun herkese tekrar selamlar hoscakalin
  bende benzin filtresinden olabileceğini yazmıştım. saruhan kardeş aracın altına eğildiğinde sağ arka tekere çok yakın bir yerde

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Mart 2010, 12:48:39 »
tum arkadaslara tesekkur edrim ilgilendiginiz icin demin vw firmasina gittim ordaki meister olan kisiye sordum dedim bazi arkadaslar sorun benzin filter dan olabilirmis bana dedigi biz hic degismiyoruz bundan hata olmasi %10 dedi simdi gene kuskuda kaldim bana termin gunu verdi prufen etmemiz lazim dedi bakalim bir dahaki aynin 7 sinde termin ne olacak bakalim
inanin bu sorun yuzunden iyice daraldim nasil birsey bu ya boyle kucuk sorun eminim belkide kucucuk parca ama cok bas agrisi yapiyor

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Mart 2010, 13:16:21 »
tum arkadaslara tesekkur edrim ilgilendiginiz icin demin vw firmasina gittim ordaki meister olan kisiye sordum dedim bazi arkadaslar sorun benzin filter dan olabilirmis bana dedigi biz hic degismiyoruz bundan hata olmasi %10 dedi simdi gene kuskuda kaldim bana termin gunu verdi prufen etmemiz lazim dedi bakalim bir dahaki aynin 7 sinde termin ne olacak bakalim
inanin bu sorun yuzunden iyice daraldim nasil birsey bu ya boyle kucuk sorun eminim belkide kucucuk parca ama cok bas agrisi yapiyor

ilginç. sonuçta %10 bir oran vermiş. benzin filtresi çok pahalı bir parça değil bildiğim kadarıyla. termin gününde daha fazla zarar etmeden bence bi değiştir vea ayın 7sine kadar duruma bir bak derim. servise elini verdinmi kolunu kaptırırsın.

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Mart 2010, 13:21:12 »
yok degil komple takmasi ile birlikte 60€ istedi sorunun bunla bitecegini bilsem vallahi 100 bile verecem o kadar hasta olsum bu soruna

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
stop etme ve titreme sorunu
« Yanıtla #21 : 30 Mart 2010, 01:11:55 »
selam arkadaslar bu konuyu acmictim cogu arkadas elinden geldigi kadar yardimda bulundu simdi sunu soylemek istiyorum arabamdaki stop etme ve motorun iyi calismama sorunu icin bugun almanyada vw firmasinda 17 yil calismis simdide adac firmasinda calisan birine gittim bilgisayar ile hatayi gordu hatada

motordrehzahl signal fehler hatasi vardi aciklamsindada almanca oldugu icin yazmiyorum dedigi 5-6 problem hatanin drehzalsensor sinyal alamdigini ve motor duzensiz calismasi bunun yuzunden oldugun soyledi bu parca turkcesi devir sayim sensörü burda fiyati 40€ arkadas ismarlicak yarin ve takacak insallah sorunum hallocak yarari olur diye buraya yaziyorum herkeze kolay gelsin

Çevrimdışı cass1907

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Mart 2010, 01:53:20 »
insallah kardesim sorunun cozulur eger oysa´ama vwdeki meisterler halt etmis termin vermisler ne netmini kardesim onun 5 dakkalik isleri var eskisini cikarcak benzinin hortumundan yenisini takacak fertig yaa ordakiler bir civatayi uc saatte sokerler ondan olcagini sanmiyolarmis para kazanmak icin herseyi soylerler eger benim soktugum de gorseydin icinden cikan pisligi anlardin demek istedigimi  bu arkadasin icin soylemiyorum tabiki allgemein konustum insallah duzelir haberdar edersin

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Mart 2010, 01:58:01 »
kardes msn demisin su anda kosusabilirsek iyi olur
[email protected]

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Mart 2010, 10:32:47 »
umarım düzelir kardeş. bilgi için teşekkürler

Çevrimdışı cass1907

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Mart 2010, 16:46:29 »
kardes bende kaydettim seni msnye ama yaziyi yazdigimda sen yoktunki yoksa girerdim msnye

Çevrimdışı cass1907

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 30 Mart 2010, 16:47:33 »
kardes msn demisin su anda kosusabilirsek iyi olur
[email protected]
kardes bende kaydettim seni msnye ama yaziyi yazdigimda sen yoktunki yoksa girerdim msnye