Gönderen Konu: fazla yedek parça takası  (Okunma sayısı 93935 defa)

Çevrimdışı mk2

• Profili Görüntüle
Ynt: fazla yedek parça takası
« Yanıtla #140 : 14 Ekim 2009, 07:19:20 »
selam  arkadaslarr  bend  2  sene kaldim  mausada  mutlaka bilirsiniz  beni  gorseniz  inter  otoda  işlerdim  simit dunyasinin karsisinda adim  baris

Çevrimdışı golfmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 14 Ekim 2009, 20:58:52 »
Slm arkadaslar elinde 1,3 golf mk1 egzantrık mılı olan arkadasım varsa gorusebılırım acıl lazım...  tsk ler konu cok guzel olmus ıyı dusunmusunuz ellerınıze saglık :tamamdir

Çevrimdışı eercanli

• BARON
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 23 Ekim 2009, 13:42:29 »
selam arkadaşlar...
ben de 1982 model golf diesel mk1 var..bazen sigorta kutusu arıza çıkarıyor..sağlam bir şey bulabilir miyiz..? bir de sağ ön çamurluk ağzı plastik kaplamam düşmüş..elinde fazla olan arkadaşım varsa haberim olsun..
hepinize kazasız günler..
erhan
antalya

Çevrimdışı ysntlg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 06 Kasım 2009, 01:08:20 »
slm arkadaşlar elimde 1 takım küçük far var orj isteyene verebilirim bende mk 1 var panjur tek farlı adam akıllı panjur bulamıorum takıcaktım onları kaldı öle sonra caydım ihtiyacı olan arkadaşlar 05556011080 pek nete girmiyorum da

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 06 Kasım 2009, 01:09:37 »
slm arkadaşlar elimde 1 takım küçük far var orj isteyene verebilirim bende mk 1 var panjur tek farlı adam akıllı panjur bulamıorum takıcaktım onları kaldı öle sonra caydım ihtiyacı olan arkadaşlar 05556011080 pek nete girmiyorum da
Mrb eğer panjurun temizse istersen çift farlı panjurla tek farlı panjurunu takas yapalım ?

Çevrimdışı ysntlg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 06 Kasım 2009, 01:10:05 »
yaa evet bana da plastik kaplamalar lazım + ön tampon altında göğüste yani karlık boydan siyah parça elinizde varmı varsa ne kadara verirsiniz

Çevrimdışı ysntlg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 06 Kasım 2009, 01:12:11 »
teşekkür ederim ama görüntüyü bozduğu kanısına varmıştım birazda.o sebepten bulduğum panjurları da istemedim temiz değillerdi o kadar ama sonuçta uğraşılsa yapılırdı. ama yinede teşekkür ederim

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 06 Kasım 2009, 01:22:28 »
teşekkür ederim ama görüntüyü bozduğu kanısına varmıştım birazda.o sebepten bulduğum panjurları da istemedim temiz değillerdi o kadar ama sonuçta uğraşılsa yapılırdı. ama yinede teşekkür ederim

sen bilrsin de istersen otomobilim kısmında istersen bi aracıma gözat ;) Let The Game Begin! konusunda...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #148 : 06 Kasım 2009, 13:52:36 »
sen bilrsin de istersen otomobilim kısmında istersen bi aracıma gözat ;) Let The Game Begin! konusunda...

3 kuruşluk malzeme için neden mındar ediyosunki ilker.... Git tek far panjur satın al sıfır, elindeki orjinal ide koy kenara zevkine göre değiştirirsin...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 06 Kasım 2009, 18:13:05 »
3 kuruşluk malzeme için neden mındar ediyosunki ilker.... Git tek far panjur satın al sıfır, elindeki orjinal ide koy kenara zevkine göre değiştirirsin...
Tek farlı yapınca başlarsın sen sövmeye Erşan abi '' ULAN BENİM ARABANIN AYNISINDAN YAPTIN BE ''
 ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı vortex

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 21 Kasım 2009, 19:07:43 »
selam arkadaslar ben istanbuldan çk.çekmeceden mesut ben modifiye işleriyle uğrasıyom 10 gün önce 83 model hatları düzgün 1.6 dizel golf aldım ve mk yı modifiye moto larını gördüğümden beri hastası oldum bu paraya şahinde alabilirdim ama golf çok daha çekici geldi ve farklı olmak istedim forma üye olmak için 1 hafta üyelik bekledim ve en sonunda oldum :D arkadaslar bende esasen honda 97 vti var fakat mk 1 benim için daha iyi hem çok az yakıyo ve görüntüsü daha hoşuma gidiyo biraz motor sesi var ama olsun ve şimdi onunla ilgili bi çok proje düşünüyorum bayramdan sonra arabaya başlayacam komple soyup porche kırmızı boya atmayı düşünüyorum ve jantları ters çevirip maximun basmayı düşünüyorum sizce nasıl olur :D bana şimdi duyarlı arkadaslar ellerindeki parçaları satın almak istiyorum bu konuyu kim açmışsa çok mükemmel bi konu hastası olduğunuz birşeyin parçalarını tedarik etmek khem kolay hemde hurdadaki bekleyen çakallara yem olmamak ii bi duygu ve en nihayetinde arkadaslığımız pekişmesi burdanda sesleniyorum oto kaporta boya ihtiyacı olan varsa elimden gelen her yardımı yapmaya hazırım
bana mk ile ilgii parça listesi:
logosuz ön panjur
kristal far (tek far)
ön göğüsteki kalorifer motoru benimki dağılmış çalışmıyo bulamassan çorum kalorifer takmayı düşünüyom :)
arka stoplar
elinde bol ofsetli jant
şimdilik aklıma gelenle bunlar tabi araba sokülmeye baslayınca daha çıkacaktır
burdan yaptığım işlerin  fotolarını yayınlayacam kısmetse
benim msn:[email protected]
tel:0536-732-23-88 parçalarla alakalı yardım edecek arkadasa şimdiden çok tesekkürler
herkese iyi formlar
En KrAlInIzIn YaPtIğI gİdEr. BeNiM aNcA kOmiĞiMe GiDeR:))

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 21 Kasım 2009, 19:11:47 »
Hoşgeldin aramıza herşeyi anladımda jantları ters çevirip demişsin onu anlamadım  :D Ve logosuz panjur ve farları bulmak birazcık zor olsada yinede mümkün bu arada stopları orjinalmi istiyorsun yoksa aksesuar kristal tiplimi orjinal istersen elimde orjianl HELLA mevcut hayırlı akşamlar  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı vortex

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 21 Kasım 2009, 19:54:25 »
Hoşgeldin aramıza herşeyi anladımda jantları ters çevirip demişsin onu anlamadım  :D Ve logosuz panjur ve farları bulmak birazcık zor olsada yinede mümkün bu arada stopları orjinalmi istiyorsun yoksa aksesuar kristal tiplimi orjinal istersen elimde orjianl HELLA mevcut hayırlı akşamlar  ;)
jantları yani orjinal jantlara işlem yapılıyo göbeği ters çevirip öyle takıyosun ve mukemmel bi ofset elde ediyosun jantları arabanın
rengine uygun ve ofseti ön oplana çıkaracak bi renk atıp işlemi bitiriyosunbu dediğim jant olayı pek kimse bilez birazda tornacı iş var ben bi halledeyimde sana fotoları atarım o almanyadaki golf resimleri arasında biçoğunda var dikkatli bakarsan ters çevirip kapak koymuşlar
panjur ve far satıyolar varda piyasada çok para bence hani sıfır  okadar para bağlamak mantıklı gelmiyo illaki vardır birilerinin ellerinde ama uyduracaz bişeyler
iyi formlar;)
En KrAlInIzIn YaPtIğI gİdEr. BeNiM aNcA kOmiĞiMe GiDeR:))

Çevrimdışı KARAKARTALIZMA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 01 Ocak 2010, 16:09:21 »
slm arkadaslar arka sağ stop arıyorum yardım lütfen