Gönderen Konu: arabama 3 gün önce taktırdıgım atiker marka sıralı gaz sisitemi satılık  (Okunma sayısı 1670 defa)

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
arkadaşlar  1000 tl verip aldıgım gaz sisitemini içime sinmedigi için satıyorum sıralı 3 gün oldu taktıralı eger düşünürseniz arayın görüşelim şu anda arabanın üstünde calışır vaziyette bütün parcalarını söktürp almak şartıyla satılıktır ist içi olanlanlar arasın                                                                                                                                   0541 643 06 34                                                                                                                                                                                      şahin güleryüz                                                                                                                                                                                                                           [email protected]
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2012, 21:48:26 Gönderen: red polo »

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
Dostum aracının ateşlemesıne falan iyice baktırsaydın..hersey bıttıkten sora lpg ıle ılgılı nıhai kararını verseydın..

Çevrimdışı red polo

• Profili Görüntüle
yok kardeşim  ya arabama zarar verdigini düşünüyorum motor sesi degişti valla arabada sogucam diye binmiyorum  lpg bana gelmez hafta sonu cıkartuırırım büyük ihtimalle