Gönderen Konu: ilk arabam golfüme neler yapabilirim ve araç hakkında yorumlarınız??  (Okunma sayısı 12687 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Golf Mk4'ün kırmızı rengi ülkemizde pek rağbet görmesede çeşitli uygulamalar yapıldığı takdirde görsel olarak en güzel hale bürünen renklerden biridir. Bunun nedeni rengin detayları öne çıkarmasıdır.

Örnek:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı eren06

• Profili Görüntüle
kardeş allah kaza bela vermesin gerçekten çok hoş olmuş araban

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
eyvallah kardeşim sağolasın ama araç dediğin gibi benim değil :)  Golf Mk4 R32 modelinin resimleri :)

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız. Kazasız belasız sürüşler diliyorum. :tamamdir :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
Öncelikle aracın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...

Aslında araca ne yapacağın birincisi sana bağlı ikincisi ise maddi duruma
Bu araca yapılacakları sırasıyla;

1. Sticker (vwtr.net)
2. Logoyu siyaha boya
3. App plaka yoksa bastır. ( Bu konuda yardımcı olurum.)
4.Farların Hella ise far karartma (Sadece Farın içindeki çerçece, Biraz el becerin varsa kendin yapabilirsin)

Para gerektiren şeyler ise sırasıyla;

5.Cam Filmi
6-Far için Xenon ( aracın kırmızı sis takmasan göze daha güzel gelebilir.)
7.Gövde rengi çıta ve kapı kolları.
8.R32 Spoiler (Olmazsa olmaz)
9.17" Güzel bir jant
10. Yay (durumun biraz iyi ise amortisör + yay) jantı taktıktan sonra leylek gibi kalacaktır. Mutlaka takmalısın.

Şimdilik sıralayacağım bunlar aklıma gelirse yazarım...

« Son Düzenleme: 23 Kasım 2011, 08:38:44 Gönderen: emrah_akkas »

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
xenon markası tavsiye edebilecek var mı sorun çıkarmayan?

Bende çok araştırdım Xenonlarda önerebileceğim çok güzel marka Philips banada Koray Arkadaş önermişti. Çoğu yere sordum tuningcilere herkes philipsden şaşma diyor.
Burdan bakabilirsin. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/philips-photon-xenon-h7-8000k-6000k-germany-43267571
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı eren06

• Profili Görüntüle
bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum önerileri, yorumları için. allah kimseye kaza bela vermesin hepimiz can güvenliğimiz için aracımızın bakımlarını zamanında yaptıralım ve fazla hız yapmayalım lütfen. eğer hız tutkunları varsa benim gibi araçta tek başımızayken hız yapalım başkalarının canını tehlikeye atmayalaım. UNUTMAYALIM AŞIRI HIZ ÖLDÜRÜR...

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
Bende çok araştırdım Xenonlarda önerebileceğim çok güzel marka Philips banada Koray Arkadaş önermişti. Çoğu yere sordum tuningcilere herkes philipsden şaşma diyor.
Burdan bakabilirsin. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/philips-photon-xenon-h7-8000k-6000k-germany-43267571

sen kullanıyormusun Philips?

bide HDI markasına iyi diyorlar kullanan varmı acaba?

ayrıca  PHOTON yazan Philips marka beyaz ampül aldım tam 1 ay sonra biri sonra 1 er hafta arayla lambaların hepsi patladı  >:( bundan sonra photon yazan hiçbişi almam sadece Philips yazacak  ;)ı
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2011, 19:55:47 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
Maşaallah,
Kazasız belasız inş. :)
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum önerileri, yorumları için. allah kimseye kaza bela vermesin hepimiz can güvenliğimiz için aracımızın bakımlarını zamanında yaptıralım ve fazla hız yapmayalım lütfen. eğer hız tutkunları varsa benim gibi araçta tek başımızayken hız yapalım başkalarının canını tehlikeye atmayalaım. UNUTMAYALIM AŞIRI HIZ ÖLDÜRÜR...
tek iken de başkalarının canını tehlikeye atıyoruz onu nasıl yapıcaz :D
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı eren06

• Profili Görüntüle
hımmmm bak o açıdan hiç düşünmedim  ???

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
xenon markası tavsiye edebilecek var mı sorun çıkarmayan?
öncelikle araban hayırlı olsun kardeşim. ALLAH kaza bela vemesin inşaALLAH. güle güle kullan.  xenon içinde tavsiye edebileceğim ürün. clearvision.ben kullanıyorum ve memnunum. tabi yinede sen bilirsin. arkadaşın verdiği linkdeki xenon tartışmasız 1 numara. eğer ikinci bir seçeneğim olsun diyorsan bu markada iyi.  H7  6000K  genellikle kullanılan xenon tercihi. ''yolun ve farın daima açık olsun''.
http://www.clearvision.com.tr/
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2011, 23:19:08 Gönderen: deli_kan57 »

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
sanırım ocak ayında gani kardeşimiz toplu R32 spoiler siparişi alıcak. kaçırmamanı tavsiye ederim. :tamamdir.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
bu renge sakın film çektirme kendi fikrim cro gibi olur affedersin ama allah kaza bela vermesin gule gule kullanın modelı yuksek comfortlıne pek tatlı olur masallah camlar renklı sanrm ole kalsın hıc elleme pacific jantı alabılırsın logoyuda sıyaha boyama :) 17 jant guzel olabılır r 32 replica uydurabılırsen olur tamponları alabılırsın r32 yada karlık bantları kapı kolları boya guzel olur golf 4 ler zaten yere yakın araçlardır gerek duymassn buyuk jantta  yaya bu orjınal zenonlar oluyor passatlarda falan pembemsı yanıyor onlar cok hos durabılır o konuda pek bılgım yok stopları karartabılırsın yada degısık tıp stoplar kullanabılırsın