Gönderen Konu: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım  (Okunma sayısı 140921 defa)

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
Ynt: Hadi Efsane Golf 4'ün Olumsuz Yönlerini Yazalım
« Yanıtla #364 : 03 Ocak 2013, 11:36:33 »
yukarda bir tane golf 4 paylaşmışsın mavi 17750 yenımahallede araca defalarca baktık alıp satmak için araçta değişenler ve boya söz konusu haberin olsun yıllardırda satışta:)

hadi be vay karaktersiz herif ya favorilerimden çıkardım hemen
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2013, 11:40:22 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 03 Ocak 2013, 11:39:57 »
demek araç hem değişenli hem de komple boyalı. adam en iyi ihtimalle unutmuştur yazmayı. :p

sigortacı en garantisi aslında. 5664te çıkmayabiliyor bazı hasarlar. şasi no ile sigortacıdan arandığında plaka değişikliğinden de önce meydana gelen hasarlar da ortaya çıkar.

golf4 konusunda da acele etme. tok satıcı olursan aracını da istediğin fiyattan satarın, istediğin gibi de araç bulursun. ama kısa da olsa bir süre arabasız gezmeyi de sineye çekmen gerekebilir. ha kaçırmak istemediğin bir araç çıkar karşına, götürür çok çok galeriye verirsin, biraz altına satarsın. ama sabırlı davranırsan her şey istediğin gibi olur. acele etme sadece.

bir de bir şey daha. internet ve galeriden ziyade araba pazarlarına bak.

abi bana arabasızılıgın günlük masrafi 10 lira geçen ay bizim evin arka garajına ilk defe koyacaktım arabayı koymaz olaydım dönerken sol tarafı ön kapı arka kapı  çamurluk boya yaptırdım hemen  baya bi sürttüm kurtaramadım da abi buda benım polonun ilanı bıde sen bak fiyatım iyimi değilmi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-satilik-99-polo-orjinal-ankara-arabasi-109344459/detay/
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2013, 11:42:21 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #366 : 03 Ocak 2013, 15:28:06 »
arabasızlığın günlük masrafı 10 lira da arabanın da günlük masrafı en az 6-7 lira vardır en az. ayda 300 yerine en az 150-200 yine verirsin yani. ikisi arasındaki maliyet farkı olan 100-150 lirayı ödeyip alabileceğin en güzel aracı almanın keyfine ise paha biçilemez.

fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim. hem piyasasını iyi bilmiyorum hem de bilsem dahi değer biçmek için aracın başında olmak gerekir. hakkında hayırlısı olsun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 03 Ocak 2013, 15:39:55 »
 :D tolga abi peki ya uykunun değeri saat 8:45 de kalkmak varken birde 7:00 de kalkması var 15 dk da otobüs duragına yürümek var  8) :saygılar
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #368 : 03 Ocak 2013, 17:03:08 »
:D tolga abi peki ya uykunun değeri saat 8:45 de kalkmak varken birde 7:00 de kalkması var 15 dk da otobüs duragına yürümek var  8) :saygılar

hah öyle söyle o zaman. rahatlığına alıştım de.  :D

onun da kolayı var. idareten hemen paraya çevirebilecğein bir araç alırsın. r9, şahin vs. bakarsın kar bile edersin alıp satarken. olmadı aldığın fiyattan satsan bile çok çok 80 liraya (noter satışı) araba kiralamış olursun.

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 03 Ocak 2013, 18:03:41 »

hah öyle söyle o zaman. rahatlığına alıştım de.  :D

onun da kolayı var. idareten hemen paraya çevirebilecğein bir araç alırsın. r9, şahin vs. bakarsın kar bile edersin alıp satarken. olmadı aldığın fiyattan satsan bile çok çok 80 liraya (noter satışı) araba kiralamış olursun.

;D abi 3 tane golf 4 buldum da benim poloyu satmak ve kredi çekmesi kaldı  sadece  tolga abi :D
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #370 : 03 Ocak 2013, 23:41:43 »

;D abi 3 tane golf 4 buldum da benim poloyu satmak ve kredi çekmesi kaldı  sadece  tolga abi :D

ah be abi senin derdin çok :D

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 04 Ocak 2013, 09:11:43 »
ah be abi senin derdin çok :D

hayır benim anlamadığım fiyata göre ve km ye göre  en uygun olan benim polo ama ne bilim daha arayan bile yok
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2013, 09:13:33 Gönderen: abdullahçam »
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #372 : 04 Ocak 2013, 10:04:30 »
Abdullah kardeşim allah gonlune gore versın ınsallah ama aşağıdaki cümlen süper olmuş baya bi Dolaylı yani :)

''ARACIM DA EŞİMDEN DOLAYI VE BENDEN DOLAYI   GARAJ DUVARINA SÜRTMELERDEN DOLAYI ''

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #373 : 04 Ocak 2013, 10:41:49 »
Abdullah kardeşim allah gonlune gore versın ınsallah ama aşağıdaki cümlen süper olmuş baya bi Dolaylı yani :)

''ARACIM DA EŞİMDEN DOLAYI VE BENDEN DOLAYI   GARAJ DUVARINA SÜRTMELERDEN DOLAYI ''

eyvallah sağolasın eren hocam yalan mı söylim bizim hanım da otomatikci   ama dolayı fazla koymusum ilanı düzenlim dedim 2  3 saat de anca aktif oluyo bende ugrasmadım   birde bizim garaj duvarını bi gör sedan araba zor geçio   nasıl bi mütahitlikse  zaten bu 3 golf beğendim onlarda satılırsa artık arabayı galeriye vermek zorunda kalacam 

BİRDE ARKADAŞLAR HİÇ GOLF 4 KULLANMADIM VİTES GEÇİŞLERİ ARALIKLARI FARKLIMI POLOYLA
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #374 : 04 Ocak 2013, 10:43:34 »
bende biraz kemikli 1. ve 2. vites. ona hafta sonu bi ayar çektireceğim. açıkçası normalde nasıl olması gerekir onu da bilmiyorum.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #375 : 04 Ocak 2013, 23:20:20 »
ah şu benzin fiyatları  :D bi r32 motoru koysan işlem tamam da işte  ;D

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 05 Ocak 2013, 00:09:38 »
Valla ne yalan soyleyim bende gorunce o sandim simdi birazdan reklama baslar dedim ama gunahini almisim.

yok be kardeşim bende yalan olmaz ama daha araba için arayan bile yok ona çok canım sıkılıo bır an once satsam da mk 4 alsam tek hayalım bu :D
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 05 Ocak 2013, 01:05:01 »
abdullah kardeşim ilkbaharı bekle şimdi canın sıkıldıkca fıyat kırarsın sakın acele etme araban aklımda zaten ama pıyasa çok durgun.
abs siz olur bbs siz asla..