Gönderen Konu: sağ ön kapı switch arızası iç aydınlatmayı ve kapı lambasını yakmıyor öneriniz??  (Okunma sayısı 48081 defa)

Çevrimdışı ofc_bjk

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4
Maalesef aynı sorun bende de var .
Golf 4 lerdeki kronik arızalardan biri olsa gerek.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
Maalesef aynı sorun bende de var .
Golf 4 lerdeki kronik arızalardan biri olsa gerek.

abi belki çok önemli birşey değil ama kafam takılıyor artık kararan dıkız aynasına alıştım pahada yuksek olduğu için ama basit birşey gibi görünüyor bunu bari yaptırıyım:)
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
eren týpký söylediðin gibi ayný problem o kýrmýzý beyaz olan kapý ýþýðýný deðiþtirdim ama aynen devam iç ýsýklarý yakmýo alarmla açýyým kapýyý o kapý açýk olsada arac kendýný kýlýtlýyo yaný açýlýp kapandýðý okunmuyor. gökhan abi erciyes e gideyim bende o zaman 50 lira uygun bir fiyat gibi gözüküyor:)
Bana da hsyli uygun geldi.Zira sol kapim icin Izmirde 100 lira fiyat verrdiler  >:(

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
Bana da hsyli uygun geldi.Zira sol kapim icin Izmirde 100 lira fiyat verrdiler  >:(
aynen fadıl abi banada 100 lıra dediler söküp onarmaya.

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
Aslinda cok onemli bir sorun degil ama yuz lira cok forumda elliden daha uygun yaptiran gormustum

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
ben ustam tanıdık olmasına rağmen 70 tl  verdim extradan bişey takmıyolar sadece işçilik parasına göre iyi bi kazanç :)

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
sorun çözüldü arkadaşlar 60 tl verdim kapı söküldü switch yerinden çıkarıldı yenisiyle değiştirildi sunroof würth sıprey yağ ile yağlandı 4 kapı kilit ve menteşeler yağlandı cam fitilleri soğuk spreyle yumuşatıldı(camlar azcık zorlanıyordu bazen sona kadar çıkıp geri aşağı iniyordu) şimdi herşey tıkır tıkır allah daha büyük problemlerle karşılaştırmaz inşallah.

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
asker donusu aracimin kapi isiklarindaki sorun icin bende bu servise gideyim ..

Çevrimdışı bekir__

• Profili Görüntüle
durup dururken alarm çalıyordu  benimkinde . ayrıca iç lambaları yakmıyordu kapıyı açınca . kapı kilitleri arızalıymış . tamir edildi ön iki kapının kilitleri 90 liraya . şimdi sorun yok .

Çevrimdışı tlg_s golf 4

• Profili Görüntüle
Bu sigortaları nasıl temizliyorsunuz çıkartırken direkt çıkartıyoruz mu ?? Yoksa çıkartmadan önce yapılması gereken var mı ?

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
sigorta ile bi alakası yoksorun swichtde.bende de aynı sorun var havalar ısınınca sökmeyi düşünüyom.sağ ön kapı.genelde sağda herhalde arızalar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
sigorta ile bi alakası yoksorun swichtde.bende de aynı sorun var havalar ısınınca sökmeyi düşünüyom.sağ ön kapı.genelde sağda herhalde arızalar.

:D :D benim de geçen sene sağ ön kapı, bu yıl sürücü kapısı sorun yaptı. geçen yıl kaportacıya söktürüp temizlettim. sürücü kapısına ise sorun yeni başlamış olduğundan dıştan kontakt temizleyici sıktım. kiri pisi kemikleşmeden önce çözdürüp açtı. şu an sorun yok.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
bu swicmi anahtarları nerde arkadaslar benmkinde de temassızlık var sanırım bazen tam yakmıyor
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
bende de arka kapıları açınca, kumandadan aracı açınca  ve kontak anahtarını çıkartınca yanıyor ama ön kapıyı açınca yanmıyor