Anket

MANUELMİ? OTOMATİKMİ?

OTOMATİK
24 (42.1%)
MANUEL
33 (57.9%)

Toplam Oy Verenler: 57

Gönderen Konu: Otomatik Golf Almak İstiyorum, Düşünceleriniz?  (Okunma sayısı 35694 defa)

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
Ynt: OTOMATİK GOLF ALMAK İSTİYORUM DÜŞÜNCELERİNİZ?
« Yanıtla #14 : 30 Temmuz 2011, 12:27:42 »
bu arada ; benim aracımda sunroof var ve şiddetle tavsiyem olur, keyfi başkaymışş ..  :sevgi:

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Otomatik Golf Almak İstiyorum, Düşünceleriniz?
« Yanıtla #15 : 30 Temmuz 2011, 15:06:47 »
Herkes tespitte bulunmus bende br tespitimi paylasayim. Otomatik vites araci olup satanlarin % 75 lik bolumu sanziman sikintisi cektikleri' arizalardan biktiklari yada astari yuzunu gectigi icin satarlar. Adama sorarsin enden satiyosun ` cok temiz bi araba var komsumda onu alcam; modeli degistirecem vs.vs ` sen araci alirsin bir bakarsin satan adam ayni aracin manuelini almistir :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Temmuz 2011, 16:00:06 »
ya al bi temiz otomatik keyfine bak, bakımları iyi yapılmış, manuel gibi kullanılmamış, otomatik vites kullanmasını bilen birinden alıp sen de iyi bakarsan bir sıkıntı olmaz.200-300 beygirlik spor araç kullanmıyoruz, bu bağlamda düşük motorlu araçlarda sürüş zevkinden çok; sürüş angaryası yaşatmaktan başka bişey değil, özellikle şehir içinde.Şehirlerarası ise otomatik manuel farkı kalmıyor.

bu işler biraz zevk işi, otomatik seven adama şöförlükten anlamıyor demek biraz saçma oluyor.

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Temmuz 2011, 16:49:54 »
Bir Atomatik Golf kullanıcısı olarak,
Manuel araçlara nazaran daha iyi kalkış yaptığını,
uzun yolda manuelden bir farkı olmadığını,
Şanzumanının mercedes kadar sağlam olduğunu,
Yokuşta araç bırakma, kaçırma, ve kaldırma gibi sorunlarının bulunmadığını,
Yakıt olarak agresif kullanılmadığı taktirde şehiriçi lpg ortalamasının 24-25 krş olduğunu,
özellikle şehiriçi, şehirdışı kullanımda çok rahatlık sağladığını söyleyebilirim.

Ben güvenli araç kullanımı için tavsiye ederim.
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Temmuz 2011, 17:29:59 »
burda kimsenin boş laf ettiği yok üslubunuza dikkat edin herkez kendi görüş fikir ve bilgisini paylaşıyo ;)
bence daha önce ikisinden herhangi birini kyullanmayıpta yorum yapan kişi boş yorum yapmış demektir... sna göre öyle değilse bilemem...

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Temmuz 2011, 19:37:06 »
kullanmadıklarını nerden biliyosun yada kullanmadığımı kendi düşüncemi söylüyorum bence sende sadece kendi düşünceni söyle ;)
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2011, 19:37:20 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Temmuz 2011, 19:38:53 »
Ben 2 sene golf 3 sportline otomatik, 3ay golf 4 otomatik, 5 ay bmw otomatik, 1,5 sene golf gtı manuel, 2 sene kartal, 2 sene pejo 206 hdı kullandım pek boş konuştuğumu sanmıyorum.

Bundan sonra yorum yaparken bilgi tecrübe geçmişimizide böle yazalım bari milletin kafası karışmasın.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Temmuz 2011, 19:39:49 »
Ben 2 sene golf 3 sportline otomatik, 3ay golf 4 otomatik, 5 ay bmw otomatik, 1,5 sene golf gtı manuel, 2 sene kartal, 2 sene pejo 206 hdı kullandım pek boş konuştuğumu sanmıyorum.

Bundan sonra yorum yaparken bilgi tecrübe geçmişimizide böle yazalım bari milletin kafası karışmasın.
  :saygılar
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Temmuz 2011, 19:49:18 »
Arkadaşlar kıymetli fikirleriniz düşünceleriniz ve yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.ama benim kafam dahada çok karıştı en güzeli otomatik bir golf bulup deneme sürüşü yapmak ve sürüş  kalitesini ve komforunu kendi aracımla kıyaslamak olacak.İZMİRDE  otomatik golf kullanan arkadaşlar varsa hem buluşup konuşmak hemde araclarımızı 10 dakikalığına değişip birlikte tur atmak isterim.kiralamak için izmirde golf bulamadım yoksa 1 gün kiralayıp öyle karar vermek isterdim.

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Temmuz 2011, 19:51:35 »
Zaten bu zevk anlatılmaz yaşanır  :D
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Temmuz 2011, 19:52:45 »
benim validede pug 206 var otomatik. ona sorsan çok memnundur kesin ama arabanın derdini bir ben birde babam bilir :)
kullanım olarak kolay ama bana kalırsa hiç keyiifli değil. 0 yada az kilometre yapmış otomatik alınabilir ama çok km yapmış yaşı olan bir araç alıcaksanız yapıcağınız tam bir kumar benden söylemesi. Aracın geçmişini bilmek çok önemli.
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Temmuz 2011, 20:07:38 »
Arkadaşlar kıymetli fikirleriniz düşünceleriniz ve yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.ama benim kafam dahada çok karıştı en güzeli otomatik bir golf bulup deneme sürüşü yapmak ve sürüş  kalitesini ve komforunu kendi aracımla kıyaslamak olacak.İZMİRDE  otomatik golf kullanan arkadaşlar varsa hem buluşup konuşmak hemde araclarımızı 10 dakikalığına değişip birlikte tur atmak isterim.kiralamak için izmirde golf bulamadım yoksa 1 gün kiralayıp öyle karar vermek isterdim.

Siz neden otomatik araca ihtiyaç duydunuz ? Debriyaja basmaktan mı sıkıldınız ?  :D

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 30 Temmuz 2011, 20:08:17 »

Abi yaşıda yazar mısın, o eksik kalmış ..  :D :D

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 30 Temmuz 2011, 20:14:10 »
Siz neden otomatik araca ihtiyaç duydunuz ? Debriyaja basmaktan mı sıkıldınız ?  :D
evet aynen debriyaja basmaktan gına geldi tek sıkıntım trafikte rahat etmek.