Gönderen Konu: Kalorifer  (Okunma sayısı 40935 defa)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
Ynt: Kalorifer
« Yanıtla #84 : 18 Ocak 2012, 22:16:04 »
sende hepte yatırıyon arabayı :)ben hergün marşına basıyorum iş icabı :)bende eşşek gibi binmeye devam ediyorum :)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 18 Ocak 2012, 22:28:44 »
sende hepte yatırıyon arabayı :)ben hergün marşına basıyorum iş icabı :)bende eşşek gibi binmeye devam ediyorum :)

1 sende 5 bin yapmışım yeter :) bunun 2000 km izmit istanbul :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #86 : 18 Ocak 2012, 22:32:14 »
ölee mk3 çokk var piyasada :) eşek niyetine biniylar :) bizde binmeye kıyamıyoruz 15 günde bir çıkarıyoruz :) yılbaşında park ettim daha kımıldatmadım :) 1 hafta daha yatar bu gidişlee :)

Fatih iki günde bir git marş bas, motor krank çevirsin yağ yatmasın.. Sen daha iyi biliyorsun meseleyi :tamamdir
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 18 Ocak 2012, 22:34:14 »
Ne kadar abartmışsınız :)  korku filmi  işte ne yapar yapar bu  hale getirtmem.Nerde biliyosunuz daha önce deflarrca aracınızın o duruma gelmediğini ilk sahibi değilseniz :)
Mecbur bu hale gelecek klimanız yoksa yada kalorifer peteginiz su kacırıyorsa ve kış ayındaysanız.
Durumda bi enteresanlık yok sadece işlem uzun sürüyor bide elektirikçi değilseniz daha uzun sürüyor.
Sökülen 6lık ve 8lik vidaların hattı hesabı yok :) ayrı ayrı koymaktan şu şuranın bu buranın çay tabağı bitti :)

Az bile abarttık kardeşim.. Biz arabalarımıza çok iyi bakıyoruz ve böyle yarma işlemlerden uzak kalmaya özen gösteriyoruz. Ön konsol başka şeye benzemez özellikle MK3'te ayar kaçtımı zıplar durur.. En son çare soğuk ve buğulu gezilmez tabi..
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 18 Ocak 2012, 22:36:51 »
Fatih iki günde bir git marş bas, motor krank çevirsin yağ yatmasın.. Sen daha iyi biliyorsun meseleyi :tamamdir
soguk her marj motoru aşındırırr hele bu sogukda marja gerek yok yağım 5000 ooldu soguklarda iyice kalınlarşır marj basmakda fayda göremiyorum ve eski yag. yag yag filitremi aldım 2,3 parça var gelicek garaja alıcam :) epeydir ellemdimm bi bakıma alalımm:) askı rotu degişicek egsozlar komple yapılacck:) iş var yani liste yaptım yine :) 0-40 mobil 1 new life ile herşey daha iyi olucak :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 18 Ocak 2012, 22:40:41 »
0-40 mobil 1 new life tabi anlıyorum seni :)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 21 Ocak 2012, 14:44:17 »
arkadaşlar ön konsolu söktürkmekle tereddürtteyim ne yapayım sizce,sizin dediğiniz gibi ya zıplama falan yaparsa ya ayar tutmzssa,yorumlarınızı bekliyorum.aşağıdaki linkteki arkadaşlada tel görüştüm ve bana her konu hakkında garanti verdi ve aracı burda deniyeceğini ve hiç sıkıntı çıkmayacağını özenle işini yaptığını ve bizde vw genciyiz dedi nayapım arkadaşlar

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 21 Ocak 2012, 21:21:45 »
vallahi resim ürkütücü gözüküyor. Ama ısınamıyosanda yapıcak bişey yok. İlla çözüm bulunması gereken bi durum. Başka alternatifin kalmadıysa mecbursun sanırım..
Referee

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 22 Ocak 2012, 00:19:00 »
murat senı burada gormek bi şeref :D
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 22 Ocak 2012, 13:25:04 »
O seref bana ait abi. 2 ay net yoktu ewde pek giremiyodum  :-\
Referee

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 23 Ocak 2012, 00:29:35 »
arkadaşlar ön konsolu söktürkmekle tereddürtteyim ne yapayım sizce,sizin dediğiniz gibi ya zıplama falan yaparsa ya ayar tutmzssa,yorumlarınızı bekliyorum.aşağıdaki linkteki arkadaşlada tel görüştüm ve bana her konu hakkında garanti verdi ve aracı burda deniyeceğini ve hiç sıkıntı çıkmayacağını özenle işini yaptığını ve bizde vw genciyiz dedi nayapım arkadaşlar

6n kullanan bır arkadasımda kalorıfer yuzunden on gövdeyı komple sokturdu... suan bi sıkıntı yok gıbı gozukuyor... egeer yapacak usta işinin piriyse korkmadan yaptır.... hatta bnmon konsaldan 1-2 tıkırtı gelıyor ben bıle dusunuyorum sokturmeyi....

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 23 Ocak 2012, 00:30:19 »
O seref bana ait abi. 2 ay net yoktu ewde pek giremiyodum  :-\

arabanın masallahı var göze cok hos geliyor... allah kaza bela vermesın.....

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 23 Ocak 2012, 01:39:57 »
arabanın masallahı var göze cok hos geliyor... allah kaza bela vermesın.....

Teşekkürler saolasın..   ;)
Referee