Gönderen Konu: golf'üme yeni imaj yaptım iç we dış.. yorumlarınız benim için önemli..  (Okunma sayısı 29987 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: golf'üme yeni imaj yaptım arkadaşlar we foto koyabildim :)
« Yanıtla #14 : 11 Mart 2008, 15:56:10 »
bence de jantlar değişik bir hava katmış. kazasız belasız :tamamdir

Çevrimdışı adige46

• Profili Görüntüle
metecim eline sağlık emek vermişsin fakat ne yazık ki ben diğer arkadaşlar gibi düşünmüyorum.açık fikrimi söylemek istiyorum.sanrof ve jantlar harika.onun dışında taban döşeme vw(helede golfIV de :) yakışmayacak kadar basit duruyor.iç döşemeyle tavan ve direklerde de bariz bir uyumsuzluk göze çarpıyor.ha! birde avatarın bence bu ortama gitmiyor.kusura bakma dost acı söyler derler. :saygılar

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
metecim eline sağlık emek vermişsin fakat ne yazık ki ben diğer arkadaşlar gibi düşünmüyorum.açık fikrimi söylemek istiyorum.sanrof ve jantlar harika.onun dışında taban döşeme vw(helede golfIV de :) yakışmayacak kadar basit duruyor.iç döşemeyle tavan ve direklerde de bariz bir uyumsuzluk göze çarpıyor.ha! birde avatarın bence bu ortama gitmiyor.kusura bakma dost acı söyler derler. :saygılar
  kardeşim öncelikle yorumun için saol..  tabanı özellikle yaptım halıfleks çok çabuk kirleniyo we temizliği zor, döşemeye gelince siyah daha hoş olacaktı ama açık renk olsun istedim,, we awatara gelince kız arkadşımda değiştirmemi söledi ama değiştiremedim tekrar deneyeceğim..  tekrar teşekkürederim..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
    • Profili Görüntüle
jant seçimin ii olmamış can.pas pas ve göstergelerde yine aynı şekilde.jant konusunda biraz daha araştırmanı öneriririm

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
tolga onlar paspas değil ya tabn kaplaması paspasları koymadan çektim öle..  jant vallahi bunu tercih ettim ama önümüzdeki sezona değiştiririm senimi kıracam sen bikaç çeşit öner bana..

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
oktay saol kardeşim inşallah yaygınlaşır bu model..  passat takinde ofset olsa hemen hemen aynısı..

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullan.. Keşke tabanı kaplatmasaydın yada illaki kaplatıcam diyorsan siyah kullansaydın.  Çok basit olmuş.. Avatarla ilgili zaten sölemiş arkadaşlar... Tekrar kazasız belasız...
« Son Düzenleme: 12 Mart 2008, 23:31:34 Gönderen: Dr_EmrE »

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
emre evet ya önce siyah aklımdaydı sorma bunu yapmış bulundum.. awatara gelince değiştirdim artık:)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Abicim bu ne boyle ya :D
Cok begendim.Masallah super olmus.Allah kaza bela gostermesin.
Hemen nazarligi ekleyelim:

Jantlara bayildim.
Bugunlerde bu tur jantlari epey gorur oldum ve cok hosuma gidiyor.Donup donup bakiyorum.
Gule gule kullanirsin insallah.

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
Abicim bu ne boyle ya :D
Cok begendim.Masallah super olmus.Allah kaza bela gostermesin.
Hemen nazarligi ekleyelim:

Jantlara bayildim.
Bugunlerde bu tur jantlari epey gorur oldum ve cok hosuma gidiyor.Donup donup bakiyorum.
Gule gule kullanirsin insallah.
  saolasın vallahi bişeler yapmaya çalıştım ama bağzı yerlerini sanırım iyi yapamamışım önceden bu formu bilseydim herkesden fikir alırdım ama yinede içime sindi şimdilik böle bincem..  nazarlık için ayriyeten teşekkürederim:)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
kardes bencede dösemelerı sıyah renk yapsan daha sık dururdu..
taban kaplama dedıgın gıbı temızlık ve kullanım acısından rahat olur ama bence pek gıtmemıs...
jant fena degıl guzel ama oğuzun dedıgı gıbı senın arabana gıdecek daha farklı modellerde mevcut ;)
allah kaza bela nazar vermesın kardes

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
taban kaplaması siyah renk olsa çok daha hoş olurdu bence ve maliyeti ne acaba, çünkü çok kullanışlı olur çamura ,toza karşı. aracın çok güzel kazasız belasız :saygılar

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
taban kaplaması siyah renk olsa çok daha hoş olurdu bence ve maliyeti ne acaba, çünkü çok kullanışlı olur çamura ,toza karşı. aracın çok güzel kazasız belasız :saygılar
   evet sende yaptırmayı düşünüyosan siyah düşün ben bunu yapmış bulundum artık maliyeti 150 ytl tamamen kaplama açık biyer kalmıyo bire bir görmüş olsanız hoşunuza gider bence.. fotoda biraz itici geliyo olabilir..