Gönderen Konu: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.  (Okunma sayısı 26636 defa)

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
Ynt: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.
« Yanıtla #14 : 25 Şubat 2011, 17:38:33 »
dostum eger arıza klima kompresörüyse bence yaptırmalısın eger tamamen kliman arızalanırsa ki kompresör klimanın canı bildigim kadarıyla klimanı tümden arızalandırabilir ki buda bence 100 liradan fazlasına mal olur gibime geliyor

evet haklısın arkadaş ustanın nosunu verirse gideyim bari çünkü benim gittiğim servis baya bi fiyat çekti bana ...

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 25 Şubat 2011, 17:39:51 »
evet haklısın arkadaş ustanın nosunu verirse gideyim bari çünkü benim gittiğim servis baya bi fiyat çekti bana ...
baya derken dostum ne kadar dediler merak ettim  :-\

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2011, 17:42:54 »
baya derken dostum ne kadar dediler merak ettim  :-\

arıza tam olarak nasıl anlatılır bilmiyorum da kuş sesi gibi hakaten ötüyor kayış sürter gibi yada öle diyelim önce onlarda bilemediler hatta o kısma biraz su döktüler kesiyo sesi azda olsa sora kaça patlar usta bize bu iş dedim işçiliği çok zor tam fiyat veremem ama 300 400 filan dedi bende kalsın dedim ne yapayım :) trigiyeri değiştirdim ben o paraya:)

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Şubat 2011, 17:44:44 »
anlamadığım nasıl neden oldugunu bilmeden 300-400 diye kafadan fiyat veriyor?Sökecek takacak bişiler yapıcak üstünede para alıcak enteresan hakkat  :D

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2011, 17:50:21 »
aynen öle kardeşim sesin oradan geldiği % 100 değil yani ben konuşmalarından öle anladım ama şimdi arkadaş yukarda komprasör filan diyince doğruymuş demekki dedim hakaten usta çok önemli aynı yerde bi elektrikçi var mesela benim büyük fan çalışmıyordu 210 TL yada 240 tl tam hatırlayamadım öle bi fiyat çektiler çocuk saolsun söktü bi baktı kömürü değmiyormuş filan yaptı onu bi paket sigaraya 240 Tl den yırtdık yani adamlara kalsa parça çalışmıyormu hemen değiştirelim arkadaş bi durun ya belki tamir oluyor bu demi ama aynı şey ön kapı swiclerinde de oldu değiştirelim dediler bi sürü para ya usta baktı bişeyler yaptı onlarda çalıştı ufak ışıktan bahsediorum kapıdaki yani kısacası ALLAH kimseyi bunların eline düşürmesin....

Çevrimdışı bpinarci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Şubat 2011, 17:53:36 »
aynen öle kardeşim sesin oradan geldiği % 100 değil yani ben konuşmalarından öle anladım ama şimdi arkadaş yukarda komprasör filan diyince doğruymuş demekki dedim hakaten usta çok önemli aynı yerde bi elektrikçi var mesela benim büyük fan çalışmıyordu 210 TL yada 240 tl tam hatırlayamadım öle bi fiyat çektiler çocuk saolsun söktü bi baktı kömürü değmiyormuş filan yaptı onu bi paket sigaraya 240 Tl den yırtdık yani adamlara kalsa parça çalışmıyormu hemen değiştirelim arkadaş bi durun ya belki tamir oluyor bu demi ama aynı şey ön kapı swiclerinde de oldu değiştirelim dediler bi sürü para ya usta baktı bişeyler yaptı onlarda çalıştı ufak ışıktan bahsediorum kapıdaki yani kısacası ALLAH kimseyi bunların eline düşürmesin....
işçiliğinden emin olmadan kimseyi arabaya el sürdürtmeyeceksin bu devirde bilende bilmeyende yaparız ederiz diyor anasını ağlatıyor arabanında seninde..

Çevrimdışı zfr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Şubat 2011, 18:27:04 »
aynı ses bende de var arkadaşlar ben önemsemiyorum ama ostimde AK servis var oraya götürdüm klima kompresörü dediler banada bi zararı varmıki yaptırmasam... 100 liraya kurtarırsam yaptırırım da sanmıyorum ben..

Arkadaşım o dediğin servise ben hararet göstergesi arızası için gitmiştim. Göstergeler komple sökülecek değişecek işçiliği de baya tutar diyerek 400-500 tl civraında fiyat çıkardılar. Ben kalsın dedim daha sonra şaşmazda bi oto elektrikçide işçilik dahil 80-90 tl gibi bir fiyata yaptırdım. Sen başka yerlerden de araştır fiyat al bence...

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Şubat 2011, 22:45:23 »
imajorist, çok teşekkürler anlattığın için. Ben de doğuşa gitsem mi diye düşünüyordum...  :bekleriz:
[/quotebahadır kardeş ankarada dört dört lük ( özel servis )ustam var çok memnunum tavsiye edebilirim.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Şubat 2011, 22:51:49 »
Arkadaşım o dediğin servise ben hararet göstergesi arızası için gitmiştim. Göstergeler komple sökülecek değişecek işçiliği de baya tutar diyerek 400-500 tl civraında fiyat çıkardılar. Ben kalsın dedim daha sonra şaşmazda bi oto elektrikçide işçilik dahil 80-90 tl gibi bir fiyata yaptırdım. Sen başka yerlerden de araştır fiyat al bence...
mesele neymiş. bende de var da gösterge sorunu. müşir mi?
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Şubat 2011, 23:28:29 »
mesele neymiş. bende de var da gösterge sorunu. müşir mi?
''mesele neymiş yeğen''
iyi usta iyi servis imiş
ramis yesilkrt

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Şubat 2011, 00:11:39 »
''mesele neymiş yeğen''
iyi usta iyi servis imiş
ramis yesilkrt
:D :D :D çok iyi yaa.
ben hararet göstergesi sorununun neyden kaynaklandığını merak ettim aslında :D
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı desouzaa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2011, 15:44:19 »
o da birşey mi ben edirne mercan yetkili servise alarm arızası yüzünden 3 gün bıraktım, birde sağ arka stop yanmıyor diye belirttim. 3 gün sonra gittim arıza yapılamamış, stop ta hala yanmıyordu. boşuboşuna ödediğim paraya gelince , o da bana kalsın

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #26 : 26 Şubat 2011, 16:45:09 »
bunları yaşıyoruz, görüyoruz, duyuyoruz. sonra sırf servis için farklı araç alsak mı diye düşünüyoruz. toyotanın ve opelin müşterileri ballandıra ballandıra anlatıyorlar. özellikle toyota müşterileri. bizde anca dinliyoruz. en azından benim çevremde böyle

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Şubat 2011, 16:53:25 »
ankara şaşmazdan daha önce de gelmişti şikayet forumda sanırım.
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion