Gönderen Konu: Lpg Sistemi Taktırıcam Yardım  (Okunma sayısı 22775 defa)

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Ynt: Lpg Sistemi Taktırıcam Yardım
« Yanıtla #14 : 17 Şubat 2011, 22:44:36 »
bende ordan da gelen ses yok
ozaman ses yapmayan enjektörler geldi demişlerdi onlardan takmışlar.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2011, 09:36:24 »
Selamın aleykum abılem 2000 model  1.6 golf 4 aracıma sıralı sistem taktırmayı dusunuyorum sizce hangı marka taktırmam daha doru olur aracın km si 125 bin de bikac kısı kesınlıkle lovato dıyor bırı zavoli bırı brc ben lovato dıye dusunuyorum ama tamda bılmedıgım ıcın yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkur ederım
 Lovato : 1290 Tl Brc: 1600 Tl Atiker : tanıdık oldugunu ıcın 1000 dedi sımdıye kadar aldıgım fıyatlar bunlar

bende aracımı 2 ay önce aldım ve  LPG konusunu araştırdım uzun bir süre ... 2004 pasific var bende 100 binde ....
Teleflex ve prince fiyatları 2000 peşin fiyatı ,, ama bir numaralı LPG konusunda diyorlar ... ben BRC taktırdım 15 gün önce 1400 e performansta hiçbirşey hissetmiyorsun arıza lambası yanmıyor .. ama dediğim gibi bende yeniyim henüz ama sprun yaşamadım anadolu bölge bayii mavi denizlere taktırdım ilgi ve alakaları ve işçiliği çok hoş ... araştır umarım en iyi ve biütcene en uygun kararı verirsin ...

Çevrimdışı golf4ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2011, 11:51:04 »
abi valla çok tesekkur ederım seviyorum bu siteyi işte :) En kısa zamanda Bir sonuca varıp taktırdıgımla sizlerle paylaşmak isterim ÇOK SAĞOLUN ABİLER...

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #17 : 18 Şubat 2011, 19:25:27 »
bende aracımı 2 ay önce aldım ve  LPG konusunu araştırdım uzun bir süre ... 2004 pasific var bende 100 binde ....
Teleflex ve prince fiyatları 2000 peşin fiyatı ,, ama bir numaralı LPG konusunda diyorlar ... ben BRC taktırdım 15 gün önce 1400 e performansta hiçbirşey hissetmiyorsun arıza lambası yanmıyor .. ama dediğim gibi bende yeniyim henüz ama sprun yaşamadım anadolu bölge bayii mavi denizlere taktırdım ilgi ve alakaları ve işçiliği çok hoş ... araştır umarım en iyi ve biütcene en uygun kararı verirsin ...

üstad 1400 liraya taktırdım demişsin montaj dahilmi bu fiyata bide ruhsata işletmek için muayene dışında başka bi işlem gerekiyomu

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2011, 21:40:25 »
üstad 1400 liraya taktırdım demişsin montaj dahilmi bu fiyata bide ruhsata işletmek için muayene dışında başka bi işlem gerekiyomu

tabiki montaj dahil ..:)

brc  my-10 modeli ... 55 lt stepneye tank .. peşin 1400 dediler, biz 2 araç gittik 10 taksit yaptılar ...
dün muayene işinide hallettim 135 lira tutuyor oda ... son olarak ruhsatın kağıdı değişecek işte ... şöyle izah edeyim, lpg yi taktırıyorsun fatura aldığın tarihten itibaren yasal 1 ay süren var önce sızdırmaklık raporu alıyosun basit bişey 25 lira tutuyor .. sonrada muayene son olarakta ruhsata işletiyosun .. ve bitiyor ...

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Şubat 2011, 21:49:46 »
tabiki montaj dahil ..:)

brc  my-10 modeli ... 55 lt stepneye tank .. peşin 1400 dediler, biz 2 araç gittik 10 taksit yaptılar ...
dün muayene işinide hallettim 135 lira tutuyor oda ... son olarak ruhsatın kağıdı değişecek işte ... şöyle izah edeyim, lpg yi taktırıyorsun fatura aldığın tarihten itibaren yasal 1 ay süren var önce sızdırmaklık raporu alıyosun basit bişey 25 lira tutuyor .. sonrada muayene son olarakta ruhsata işletiyosun .. ve bitiyor ...
selam taraftar.
55 lt simit taktırdın sanırım.
55 lt simit tank bagaj taban halısını yüksek gelmiyormu ?
ben 45 lt taktırdım istetmenin yerinden yüksek atar dediler( 55 lt )bagaj taban halısı tam oturmaz dediler.

« Son Düzenleme: 18 Şubat 2011, 21:52:07 Gönderen: golf2001 »

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Şubat 2011, 21:57:39 »
selam taraftar.
55 lt simit taktırdın sanırım.
55 lt simit tank bagaj taban halısını yüksek gelmiyormu ?
ben 45 lt taktırdım istetmenin yerinden yüksek atar dediler( 55 lt )bagaj taban halısı tam oturmaz dediler.

evt 55 lt simit taktı usta,, taban halısında herhangi bir şekil bozukluğu yok.. diğer araç toyota avensis 2007 modeldi onada 55 lt taktılar .. toyotanın yedek lastiği ince bizim golfler gibi değil ... her iki araçta 55 lt ye tabiri caizse cuk diye oturdu ...

mavi denizler bölge bayiine taktırdım adamlar günde 10 araca felan takıyorlar .. o gün benden başka bir passat FSI birde Touren mi cip varya o vardı .. brc artık fsı motorada lpg kiti takıyormuş bilginize ... yani şunu söyleyeceğim adamların eli o kadar pratik olmuş ki ezberlemişler hangi araba hangi tip tank olacağını .....

inşallah ileride bir sorun yaşamam ... ben lpg taktırırken bir sürü müşteriyle konuştum biriside ostimde polismiş,,, adam çok araştırdım diyorr burada karar kıldım dedi ...

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Şubat 2011, 22:01:36 »
sn.golf2001

sanırım sende telefleks vardı değil mi ? ş.içi ortalama ne yakıyor,, ben 250 olarak ölçtüm .. henüz ş.dışına çıkmadım lpg ile .. 250 normal bir değer mi acaba ?

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Şubat 2011, 22:12:15 »
selam taraftar hemşerim.
bende prins var.GOLF otomatik vites confort.2001 model.
yakıt dğerlerimi (yeni lpg yakıt değerleri)konusu içine attım uzun yol değerlerini
sende birşeyler yazmışsın depoyu tam bitirememişsin demişsin .
taraftar kardeş simit tank birden biti verir lambalara aldanma.bende ilk lpg taktırdığımda 2 ışık yanar iken birden lpg biti verdi.benzine geçti
kardeş sen 55 tank a boş kenmi 42 lt gaz fulledin bunu anlamadım.
şehir içi 0.250 tl iyi gibi kış ayında.
deponu hep aynı istasyon aynı pompadan al tam ölçüm yapa bilirsin.
kolay gelsin.

Çevrimdışı golf4ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Mart 2011, 19:21:02 »
SONUNDA TAKTIRDIM BRC MARKA COK MEMNUNUM 5 GUN OLDU ARACIMIN CEKISINDE BI SIKINTI HISSETMEDIM BENZINDE CALISIYO GIBI SUANKI YAKIT DEGERIDE 280 KRS LPG YIDE 2.07 KURUSTAN ALDIM 20 LIRAYA 70 KM GITTIM NORMAL MI SIZCE

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Mart 2011, 21:53:11 »
SONUNDA TAKTIRDIM BRC MARKA COK MEMNUNUM 5 GUN OLDU ARACIMIN CEKISINDE BI SIKINTI HISSETMEDIM BENZINDE CALISIYO GIBI SUANKI YAKIT DEGERIDE 280 KRS LPG YIDE 2.07 KURUSTAN ALDIM 20 LIRAYA 70 KM GITTIM NORMAL MI SIZCE
hayırlı olsun güle güle kullan.
20 tl 70 km normalmi diye sormuşsun
araç ın düz vitesmi otomatikmi ?

Çevrimdışı madmax3131

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Mart 2011, 22:34:23 »
lavato taktır kafan rahat etsin

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mart 2011, 22:57:33 »
bende 1.2 senedir brc var memnunum çekişte bi problem yok enjektörler uzun yıllar gider 15-20 bin kullandıkatan sonra ver 50 tl filtresini değiştir bi o kadar daha kullan.parasından çok takan usta ve sistem bilgisi ii olması lazım yoksa parası falan birbirine yakın atiker dışında. brc de başına bi problem geldiği zaman ara genel merkezi sen problemi çözene kadarrahatsız ederler.test edildi onaylandı. bence brc:)
efsaneye binenlerde efsanedir...

Çevrimdışı golf4ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Mart 2011, 23:54:56 »
golf2001 abi aracım düz vites birazda ibre 70 80 den asagı dusmedı sanayıden gelırken bu hıza bu yakıt gıderı nedır sence