Gönderen Konu: Ankara da bu işi iyi çözen usta  (Okunma sayısı 14910 defa)

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
Ankara da bu işi iyi çözen usta
« : 29 Haziran 2011, 09:08:49 »
Merhaba golf 4 ustaları bır konu hakkında yardımlarınıza ıhtıyacım olacak  kronık golf sorunu ama bu ısı cozecem usta bulmak zor ..oncelıkle sorunum golf 4 aracım kasıslere gırdıgınde on takımdan cok ses yapıyor amorsıtor fılan degıstı halen daha sorun devam edıyor..oncelıkle bu ısı cozecek ankara da bır usta arıyorum hem ısını ıyı yapan hemde fazla bana pahalıya gelmeyecek temız ıscılık yapan bırını arıyorum daha once bu sorun ıle karsılan olmustur..o yuzden sıze ne kadara patladı bunu ogrenemebılırmıyım..ankaradan da usta onerırsenız bugun bu ısı yaptıralım dıyorum :D ...

sımdıden tskler arkadaslar....

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara da bu işi iyi çözen usta
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2011, 09:59:11 »
bende bu işi araştırdım. viraj denge çubukları diye bişi duydum. ama henüz yaptırmadım.

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2011, 10:09:20 »
pekı bır usta bıldıgınız varmı acaba ankara da ben baktırayım ınsan soguyo aractan cunku bu yuzden :D

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2011, 10:18:22 »
balıkesir deyim hocam üzgünüm. :(

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2011, 11:55:16 »
Size kesin çözüm ivedikte bir usta akyurttan golfcu kürşat derseniz yardımcıda olur size..0537 400 93 83  0507 993 51 63

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2011, 13:01:07 »
valla bakmadan bişey demek doğru olmaz ama genellikle z rot lardan yapar bu tür vurma seslerini... z rotun tanesi 25 tl falan...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2011, 23:33:11 »
Merhaba golf 4 ustaları bır konu hakkında yardımlarınıza ıhtıyacım olacak  kronık golf sorunu ama bu ısı cozecem usta bulmak zor ..oncelıkle sorunum golf 4 aracım kasıslere gırdıgınde on takımdan cok ses yapıyor amorsıtor fılan degıstı halen daha sorun devam edıyor..oncelıkle bu ısı cozecek ankara da bır usta arıyorum hem ısını ıyı yapan hemde fazla bana pahalıya gelmeyecek temız ıscılık yapan bırını arıyorum daha once bu sorun ıle karsılan olmustur..o yuzden sıze ne kadara patladı bunu ogrenemebılırmıyım..ankaradan da usta onerırsenız bugun bu ısı yaptıralım dıyorum :D ...

sımdıden tskler arkadaslar....

ilk önce basit parçalardan yola çıkmak yerine kafadan amortisör değişmesi de ilginç olmuç.Z rotu, rotil, tabla fişekleri bunlara bir baktırın lifte kaldırıp

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2011, 07:45:32 »
Onerileriniz icin tskler dun izin gunumde biraz usta arastirdim cunku yoluncak kaz gibi hissettim kendimi o yuzden isini iyi yapan bir usta arasteiyorum ondan sonrada ustaya emanet edecem arabayi.. Tskler fiikirler icin

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2011, 11:08:28 »
Dediğim gibi verdiğim numarayı arayın hertürlü yardımcı olur ve eskihisar vw servisinin başustasıydı dediğim şahıs istifa edip kendi dükkanını açtı..akyurttan golfcu kürşat derseniz hertürlü yardımcı olur..ismi yakup usta.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2011, 11:11:46 »
benim ustayı söyleyim erciyes sitesinde otobusculern orda aydoğdu volkwagen var

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2011, 13:58:05 »
Arkadaslar ustaya gitme imkanim olmadi maasimin yatmasini bekliyorum bu arada on fren balatalarimi drgistirecrgim ankarada aydoganlara sordum orjinal parca 78 tl dediler cifti on kisim.. Eger orada yaptirirsam aracimin modeli 2000 model olursa %20 indirimi varmis 62 tlye geliyir ayrica da onlar takarsa 50 tl iscilik yine indrim ile 40 tl ye geliyor fren konusunda herkese guvenilmiyor nedersiniz sadece parca alip disardami taktiralim.. Yoksa hepsini orasi hal etsinmi..

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2011, 19:13:26 »
parçanı al gel :) 30 lıraya bız takalım :)

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2011, 08:39:16 »
Arkadaslar dun aydoganlarda onfren balata degistirdim.. Freni guvenli yerde degistirdim kafam rahat arka balatalarda sikinti yok..takirtiyi sordum ustaya aracin bizde kalmasi gerekiyor dediler mum aksam yrn servis kapali ancak pzt bakacaklar neyse dedim.. Akyurtlu kursat hocanin onerdigi yakut ustaya pazartesi ya da sali gitmek istiyorum.. Bakalim gelismeleri haber ederim.. Tskler..

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Temmuz 2011, 19:43:15 »
evet arkadaslar sabah kursat kardesimin onerdigi ustaya gittim rot rot basi takoz plastigi ve adini hatirlamidigim bi parca degisti parca fiyati 125 tl tuttu.. Ustalikta 70 tl verdik ama aracimda ne ses ne de pirpir etme hicbirsey kalmadi hal ettik ve aracim eskiden kucuk cukurlardan gecerken acayip ses veriyordu simdi tik yok arkadaslar kocaman cukurlara girdim amorsilerden tistis otobus gibi ses duydum gercelten hosuma gitti arkadaslar kursatin onerdigi ustaya gidin derim.. Zarar etmezsiniz her konuda usta ve gercekten usta..