Gönderen Konu: alt kısımdan gelen ses  (Okunma sayısı 5955 defa)

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
Ynt: alt kısımdan gelen ses
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2012, 09:37:08 »
katalitiktende gelebilir ses eğer dağılmışsa.
katalik yok ki  :D
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #15 : 01 Eylül 2012, 21:29:36 »
:D valla o zaman bişey diyemem usta katalitik yok ise bi soru sorucam bende katalitik iptal ettirdim orjinali dağıldı :D seninki gibi sesler çıkıyordu :D sürekli motor ışıgını yakıyor silmekten sıkıldım  arıza ışığını uzun yolda yakıyor sendede böyle bir problem varmı?

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Eylül 2012, 23:36:23 »
:D valla o zaman bişey diyemem usta katalitik yok ise bi soru sorucam bende katalitik iptal ettirdim orjinali dağıldı :D seninki gibi sesler çıkıyordu :D sürekli motor ışıgını yakıyor silmekten sıkıldım  arıza ışığını uzun yolda yakıyor sendede böyle bir problem varmı?

yanıltıcı taktır sorun kalmaz

Çevrimdışı küçükkaranlık

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Eylül 2012, 14:09:13 »
ARKADAŞLAR AYNI SES BENDEDE VARDI ÇOK ARAŞTIRDIM EN SONUNDA BULDUM. O GELEN SES EGZOSDAN GELİYOR. EKZOS BAĞLANTI KAYNAĞI KOPUK OLDUĞUNDAN KAYNAKLANIYOR. BİR KANALA GİRİN VE EKZOSUNUZUN SALLANIP SALLANMADIĞINI ELİNİZLE KONTROL EDİN. EĞER SALLANIYORSA KESİNLİKLE ONDANDIR VE BİR EGZOSCUYA GİDİP KAYNAK YAPTIRIN. SORUN BU KADAR BASİT, EN AZINDAN BENDEKİ ÖYLE İDİ.

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Eylül 2012, 16:58:14 »
belki ses sorununu çözmüşsünüzdür bilemem ama ben bu ses konusunda farklı bir yorum yapmak istiyorum.
arkadaşlar o bahsettiginiz sese benzer ses bende de vardı geçenlerde aracı lifte kaldırdığımızda aracın orta yerinde olan eksoz bağlantı kısmında bir sac bar o sacın içinne taş gitmiş onu çıkardık ses kalmadı birde eğer aracınızda kartel muhafazası varsa onun arasında da bakın derim küçük taş parçları motorla sacın arasında sıkışınca öyle sesler çıkırıbiliyor.
kerim_dikmen