Gönderen Konu: soğukta tekliyo.  (Okunma sayısı 9668 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: soğukta tekliyo.
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2011, 15:23:18 »
ben sana şöyle bişey söyliyeyim senle bana 110 beygirden aşağı arabalar yaramıyo :) 1200 kilodan ağır arabayı 100 hp hele ki tüpte daha düşük performans alıyoruz. bize turbolu 110 luk bi araç lazım en az...
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı ömeruysal07

• Bora Bordo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Aralık 2011, 15:31:15 »
dogru dıyorsun kardesım ben kaç tane servıse sordum sen bu arabadan daha ne beklıyorsun dıyorlar sanırım ben farkında olmadan jet ucagı tarzında bır araba istıyorum galıba

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Aralık 2011, 15:34:15 »
ya o değilde benim arabayı hangi tamirciye bindirsem dioki abi araban cok güzel tertemiz tık ses yok maşallahı var böyle temiz bora bulamazsın bi daha diyolar ben arabaya binince illa bi sorun buluyorum biz de mi var acaba sorun  :o

Çevrimdışı ömeruysal07

• Bora Bordo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Aralık 2011, 15:50:59 »
bizde sorun var kardesss

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Aralık 2011, 15:54:10 »
:)  hemen gidelim birer scriocco çıkaralım sıfır buzz gibi :) kafamız rahat olsn :)

Çevrimdışı ömeruysal07

• Bora Bordo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Aralık 2011, 15:58:00 »
valla deşme yaralarımı ben duramıyorum aslında da durumum müsait değil şu an da gecen gun toyotanın kampanyası çıktı duymussundur  ıkıncı el arabaları değiştirıyorlar onlara telefonda arabayı verecegım dedım ne kadara alırsınız bılgılerını aldılar bız sıze donuş yaparız dedıler ama aramadılar daha bakalım kafam eserse eger toyota auris alırım ama belkı vw den vazgecmek ıstemıyorum ama kafam atıyor bazen bı de benım arabanın km si yuksek baya yada motor yaptırp bıneceğim

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Aralık 2011, 16:17:22 »
auris iyi ya bnde düşündüm onu ama çok pahalı bilader ya dünya para isdiolar hap kadar arabaya. o paraya ne passatlar ne mercedesler var bilion mu sen kız gibi binmeye kıyamazsın. ama sıfır aracın hali de başka işte 5 sene servise yağ tuz değişiminden başka uğramazsın kafalar karışık  :o

Çevrimdışı ömeruysal07

• Bora Bordo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Aralık 2011, 16:25:00 »
Evet kesınlıkle dogru sözlerın ya şuanda fazla da zıplamalak ıstemıyorum bıraz beklemem lazım durumlarımı duzelteyım belkı bunu verır vw  e baska alırım jetta veya golf 5 bakalım şuanda beklemekten baska carem yok gıbı işler zaten kes at

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Aralık 2011, 16:34:20 »
:( bizi bu hale düşürenler utansın olaydı benzin 1 lira alırdım bi 3.0 motor araç otururdum yola.

Çevrimdışı ömeruysal07

• Bora Bordo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 22 Aralık 2011, 16:39:26 »
hayırlısı kardesım bız bence bızde olana sukur edelım bızım arabalarımız çok ta kotu bı araba degıl kulagı duymasın araçlarda yabana atılacak bir araba degıl

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Aralık 2011, 16:59:10 »
tabi canım orası öyle benim boram gibisi var mı ya geçen bi arkadaşla değiştik araçları dedim sn bnm aracı al bn snn aracı alıyım dedim adamın arabası resmen leş gibi öyle bi debriyaj öyle bi ses olamaz resmen kütük gibiydi bnm aracım onların yanında ip gibi gidio maşallah :)

Çevrimdışı asi_karaca23

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2012, 12:21:37 »
ben ustayım bnı en önemlısı atesleme bobını ve bujı ve kablolarını degıs takımı degıs duzelır
ne mutlu türküm diyene..

Çevrimdışı drn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 06 Mayıs 2012, 13:38:15 »
caner bende de takleme değil de ara sıra stop ediyordu daha ben çözümü şu şekilde buldum , motora yağ konan yerde boğaz kelebeğine bağlayan bi tırtklı bit hortum var(akl motorlardan bahsediyorum) bu hortum yağ buharından dolayı çatlıyor bu siteden buldum bende zaten motor kapaklarını sökerek güzelce bantladım. bp den ultimate 97 oktan benzin ve lpg yi de bp ve shellden başka yerden almadım lpg de de deponun dibini bulmuyorum pislik varsa gaz ayarını bozar diye  . bir de filtreleri ve bujileri değiştirim özellikle benzin filtresi çok pisti değişim zamanın baya geçmişti. şimdi çok şükür baya düzeldi çok nadiren bazen  stop ediyor. ama dediğin gibi hararat 90 geldi mi müthiş oluyor.

Çevrimdışı asi_karaca23

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Mayıs 2012, 09:22:06 »
yuzde 200 bıjı yada bobını bu bogaz kelebegınde baya mesur olmus bılmeden etmeden konusuyolar arkadsım  :)
ne mutlu türküm diyene..