Anket

Başlıktada söylediğim gibi böyle bi dergi oluştursak kimler her ay bu dergiyi almak ister  ?

Evet ben alırım
Hayır ben almam

Gönderen Konu: Kimler Aylık VWTR Dergisi Almak İster ?  (Okunma sayısı 3827 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Kimler Aylık VWTR Dergisi Almak İster ?
« : 21 Aralık 2011, 09:20:39 »
Bu anketin sonucuna ve sizlerinde  fikirlerinize göre  aylık VWTR dergisi oluşturmak için girişimde bulunmayı düşünüyorum ... Ve ilk oy benden ...

*  Evet  ben alırım
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2011, 09:21:28 Gönderen: rsb »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kimler Aylık VWTR Dergisi Almak İster ?
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2011, 22:34:21 »
Tabi kide alırım yıllardır burdayım ve aile olduk burda  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2011, 23:08:59 »
Reha bugün konuşamadık seninle! Yapılacak herşeyde VARIM...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2011, 23:18:09 »
abi sitemizde böyle önemli ve kalıcı şeyler olmasını isteyen çok az kişi var  .. yeterli değiliz .. ama sabırla bekliyorum

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2011, 23:25:51 »
abi sitemizde böyle önemli ve kalıcı şeyler olmasını isteyen çok az kişi var  .. yeterli değiliz .. ama sabırla bekliyorum

bence sayı başlangıçta önemli değil eğer ısrarcı olursak bu projede, ileride türkiyedeki tek vag-german style otomobil dergisi olur. ama olayı çok profesyonelce projelendirmek gerekiyo sonuçta ülkemizde aylık dergi takip eden insan sayısı az

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2011, 00:05:42 »
+1 ciddi bişekilde çıkarılması düşünülüyor ve yardım gerekiyorsa  ;)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2011, 01:57:10 »
eğer kapıma gelirse alırım ancak :) geçen zaman içinde bir dergi işi içerisindeydim ancak ayrıldım türkiyede dergi okuyucusu ciddi şekilde az bu yüzden dergiler kan ağlıyor bunu ilk başta yapabilmek için yazılımcı gerek, fotoğrafçı gerek, muhabir gerek, reklam işleriyle uğraşıcak biri gerek, sermaye gerek ve bunu karşılıksız yapabilecek vwciler gerek, bu işi ticarete döktük mü (yani dışarıda halka açık satılabilmesi için) ofis gerek vergi levhası gerek sigortalı çalışan ve bağkurlu işveren gerek bunları bulduk mu dergi çıkar çıkmasında bir sorun olmaz :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2011, 01:58:20 »
gözünüzü korkutmak gibi olmasın yanlış anlamayın lütfen ortada kesin bir iş varsa bende zamanım oldukça yardım etmeye çalışırım :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2011, 10:00:36 »
forumdan  girişimci insanlar bi adım öne çıkmaya başlamış gibi görünüyo :) buda beni sevindiriyo .. inşallah guzel seyler cıkcak ortaya .. en azından ticari amaçla olmasada  zevk amaçlı  kendimize  bi hatıramız olucak ...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2011, 13:20:21 »
Kağıda basmayın sanal alemden yapı en uygun yolu bu :D bir site açılır tasarlanılır her hafta yada aylık güncelleme yapılır :D dergi şeklinde acrobat tarzında olabilir flash olabilir. Ötekisi zararınıza olur.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2011, 14:08:15 »
oyumu evet olarak verdim ancak vwtr kısıtlı bir konuya sahip olacaktır düşüncesi içerisindeyim. vagturkiye vwtürkiye gibi bir dergi olursa sadece siteye bağlı kalmadan bütün Türkiye'yi kapsayan bir dergi okuyucu kitlesi yönünden de konu bakımından da daha zengin olacaktır.

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2011, 17:49:40 »
isim önerilerimin arasında   vag  vardı  komple bütün gruba hitaben ... içerisinde  sadece vwtr üyeleri degil seat üyeleri audiciler vs vs  ..  sanal dergiyi çok düşündüm ama  elimizde   en azından bir basım bile olsa   somut bi hatıra kalmasını kim istemezki ??

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2011, 19:09:50 »
isim önerilerimin arasında   vag  vardı  komple bütün gruba hitaben ... içerisinde  sadece vwtr üyeleri degil seat üyeleri audiciler vs vs  ..  sanal dergiyi çok düşündüm ama  elimizde   en azından bir basım bile olsa   somut bi hatıra kalmasını kim istemezki ??
O zaman sadece abonelik ile yapın derim :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin