Gönderen Konu: LPG ye geçiş  (Okunma sayısı 39706 defa)

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
Ynt: Re: LPG ye geçiş
« Yanıtla #84 : 18 Aralık 2012, 13:25:12 »
Evo ciddi anlamda sessiz ama onceki takilanlar baya sesliymis.

mobilden...

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
Ynt: LPG ye geçiş
« Yanıtla #85 : 18 Aralık 2012, 13:30:57 »
umarım pısman olmam evo karar verecem galıba
VW İle Yaşamak..

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
« Yanıtla #86 : 18 Aralık 2012, 13:41:56 »
Benim konu güme gitmiş valla. 100 km de 14 lt lpg yakıyorum kimse çözüm bulmuyor ya :bekleriz: :t :o

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 18 Aralık 2012, 14:08:19 »
benım korkumda senın durumuna gelmek ıste kardes cok sıkıntılı ee ustan ne dıyo kımse cozum bulamıyomu olmassa ustan baska marka taksın sole degıstırsın onun sorumlulugu sonucta
VW İle Yaşamak..

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 18 Aralık 2012, 14:41:16 »
umarım pısman olmam evo karar verecem galıba
bende 2 yılda motor garantisi vardı. devam ediyormu evo da.

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 18 Aralık 2012, 14:52:50 »
2 yıl garantı oldugunu bılıyorum ama kapsamından emın degılım
VW İle Yaşamak..

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 18 Aralık 2012, 15:16:07 »
benım korkumda senın durumuna gelmek ıste kardes cok sıkıntılı ee ustan ne dıyo kımse cozum bulamıyomu olmassa ustan baska marka taksın sole degıstırsın onun sorumlulugu sonucta
usta ne diyecek senin araban bozuk diyor

Çevrimdışı crombera

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 18 Aralık 2012, 15:34:31 »
yapana kadar hıc bı sıkıntı olmaz sorun olmaz derler paarayı alınca sorun snde gelde sovme..
VW İle Yaşamak..

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 18 Aralık 2012, 16:03:46 »
usta ne diyecek senin araban bozuk diyor

onceki sayaflarda kacirmadiysam eger denedin mi bilmioyrum ama ustanı degistir veya sehir degistir. Sorununu cozunce kendi sehrine don tekrar tabi ;) Simdi Bursa`da olsan kime yonlendirecegimi bilirim de. Cok ufacik birseyi atliyor olabilir usta. Birde aracini bir baskasi kullansin usta sursun veya ne bilim baban sursun bir degisiklik olacak mi bakalim yakitta.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #93 : 18 Aralık 2012, 16:31:47 »
Benim konu güme gitmiş valla. 100 km de 14 lt lpg yakıyorum kimse çözüm bulmuyor ya :bekleriz: :t :o
baya fazlaymış benzinden bi farkı kalmamış benzin neredeyse. ustanıza söyleyin şikayet edicem deyin benzinde sorun olmayan araçta lpg dönüşümü yapıldıktan sonra bi ayarsızlık var ise sorun araçta çıkma şeyini ustanın beceriksizliğinden başka bişey değildir. benzinde sorun yok araç sapasağlam gaz dönüşümü yaptır biraz ekonomi için neymiş efendim araç bozuk. ustanıza söyleyin hangi marka lpg dönüşüm takıldıysa oraya şikayet edicem ve mahkemeye vericem şeklinde ya değiştirsin yada bi şekilde çözümünü bulsun ekonomi olsun derken zararına iş yapmanında bi anlamı yok yani.. saygılarımla..

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 18 Aralık 2012, 16:37:18 »
bende 2 yılda motor garantisi vardı. devam ediyormu evo da.
2 yıl normal garantisi var ancak motor garantisinde 5 yaş veya 60 bin km olacak.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 18 Aralık 2012, 16:47:45 »
2 yıl normal garantisi var ancak motor garantisinde 5 yaş veya 60 bin km olacak.
ben 1,5 yıl önce taktırdım. 2002 model 103 bin km de idi. demekki sistemlerini değişmişler.

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 18 Aralık 2012, 18:02:17 »
baya fazlaymış benzinden bi farkı kalmamış benzin neredeyse. ustanıza söyleyin şikayet edicem deyin benzinde sorun olmayan araçta lpg dönüşümü yapıldıktan sonra bi ayarsızlık var ise sorun araçta çıkma şeyini ustanın beceriksizliğinden başka bişey değildir. benzinde sorun yok araç sapasağlam gaz dönüşümü yaptır biraz ekonomi için neymiş efendim araç bozuk. ustanıza söyleyin hangi marka lpg dönüşüm takıldıysa oraya şikayet edicem ve mahkemeye vericem şeklinde ya değiştirsin yada bi şekilde çözümünü bulsun ekonomi olsun derken zararına iş yapmanında bi anlamı yok yani.. saygılarımla..
Teşekkür ederim  ilginize,başka ustalara da gösterdim,ustanın kendiside sürdü KM 25 i geçince bitiyor10 tl lik benzin,tuhaf olan da bu zaten ne ayar yapılırsa yapılsın yaklaşık 3,70  lt ile 25 km yani 100 km de 14 lt yi geçiyor...her zaman az az alıyordum benzini deneme yapmak için.enson shellden depoyu doldurdum 86 tl ye bakalım şimdi ne gidecek,değişen bişe olmazsa da vazgeçtim artık böyle binecem,sıkıldım çünkü

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #97 : 18 Aralık 2012, 18:35:07 »
işinin ehli bi usta ile bu sorunu halletmeye çalışın bulunduğunuz ildeki ustalarla değilde çevre illerdeki ustalarla araştırarak sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz   :)