Gönderen Konu: LPG ye geçiş  (Okunma sayısı 39706 defa)

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Ynt: LPG ye geçiş
« Yanıtla #112 : 03 Ocak 2013, 10:41:51 »
atiker safefast 1500 km-2 ay oldu takılalı

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 03 Ocak 2013, 11:32:37 »
atiker safefast 1500 km-2 ay oldu takılalı
hocam ne kadar yardımı olabilir bilmiyorum ama BRC İç Andolu Bölge Bayisi Özençler Otogaz sahibi Mehmet Özençin numarasını vereyim. ChevroletClubTR'den Gökhan Hocam size danışmamı söyledi dersiniz ve derdinizi anlatırsınız. merisnde yaşadığınızı ve burada kime gidebileceğinizi sorarsınız. O size bir isim verecektir. Tel numarasını pm olarak atıyorum.

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 06 Ocak 2013, 17:29:55 »
Dün aynı şikayetle montaj yapılan yere gittim yine,yeni bir usta girmiş işe;fazla uzatmayacam adam bi ayar yaptı 10 tl lik gazla 44 km gittik ama yol şehirdışı sayılır çok dur kalk yok.bende bugün 2 defa şehir içi denedim 10 tl ile 36 km civarı gittim...işin çözümü basit bir ayarmış 2 aydır araban bozuk diye başlarından atıyorlar beni...İnşallah bu şekilde yakmaya devam eder aracım...

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...... :sevgi:

Çevrimdışı gokeri06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 06 Ocak 2013, 22:37:38 »
sevindirici bir haber sevindim... bi test eder misiniz 30 km hızla giderken birden roketleme yapar mısınız? arıza lambası yakacak mı benim lpg takıldıktan sonra ilk 30 km hızl ile roketleme yaptığımda aynı gün arıza lambası yakıt tekrar bi ayar yaptılar düzeldi ayarı kısmıç olmasınlar fakir karışım yapmasın. bir daha da yapmadı şeytan kulağına benim takılalı 1 bucuk ay olacak 4000 km yi geçtim . Bu akşamda depoyu fulledim 327 km yol yapmışım 70,41 liralık gaz aldı. litre fiyatı 2.46

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #116 : 06 Ocak 2013, 23:24:40 »
Dün aynı şikayetle montaj yapılan yere gittim yine,yeni bir usta girmiş işe;fazla uzatmayacam adam bi ayar yaptı 10 tl lik gazla 44 km gittik ama yol şehirdışı sayılır çok dur kalk yok.bende bugün 2 defa şehir içi denedim 10 tl ile 36 km civarı gittim...işin çözümü basit bir ayarmış 2 aydır araban bozuk diye başlarından atıyorlar beni...İnşallah bu şekilde yakmaya devam eder aracım...

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...... :sevgi:
geçmiş olsun umarım sorununuz gerçekten çözüme ulaşmıştır

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 07 Ocak 2013, 08:52:35 »
sevindirici bir haber sevindim... bi test eder misiniz 30 km hızla giderken birden roketleme yapar mısınız? arıza lambası yakacak mı benim lpg takıldıktan sonra ilk 30 km hızl ile roketleme yaptığımda aynı gün arıza lambası yakıt tekrar bi ayar yaptılar düzeldi ayarı kısmıç olmasınlar fakir karışım yapmasın. bir daha da yapmadı şeytan kulağına benim takılalı 1 bucuk ay olacak 4000 km yi geçtim . Bu akşamda depoyu fulledim 327 km yol yapmışım 70,41 liralık gaz aldı. litre fiyatı 2.46

gidişinde,hızlanmasında falan bir problem yok şuan gayet iyi.Ama yine de bir denerim

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 07 Ocak 2013, 08:53:13 »
geçmiş olsun umarım sorununuz gerçekten çözüme ulaşmıştır

Teşekkür ederim inşallan bidaha olmaz