Gönderen Konu: selamla karışık abf dereceli egzantrik :)  (Okunma sayısı 8721 defa)

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
selamla karışık abf dereceli egzantrik :)
« : 19 Ağustos 2011, 01:13:06 »
arkadaşlar herkese merhaba,forumu bi süredir takip ediyorum,aranıza yeni katıldım,96 gtı sahibiyim,kendi çapımda toplamaya uğraşıyorum,dereceliyle başlıyayım dedim:) elinde olan yada uygun :) temin edebileceğim bi yer bilen varmıdır,bismillah.

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: selamla karışık abf dereceli egzantrik :)
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2011, 01:15:39 »
bizim burda hunerşaftkam var onlar yapıyorlar yaklaşık 1000 tl filan üzerindeki orjinaline yapılıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-vw-golf-2-0-16v-gti-dohc-dereceli-eksantrik-mili-ve-performans-t/detay/?
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2011, 01:16:03 »
hoşgeldin kardlşim aracında görelimm:) dereceli buluruz gani abide olması gerekk tabi önce chip ve headrs girmen gerekirki eksentrigin faydasını daha iyi göresin:) başka neler var makinada???
Exclusive Garage

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2011, 01:32:31 »
süleyman teşekkür ederim,b.paşaya bakıcam bi, atmosferik zetec e 42 hp yazmış:),chiple beraber biz ne kurtarırız acaba:)

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2011, 01:38:38 »
eyvallah bilal kardeşim,foto işini halledicem yakın zamanda,makinada bişey yok,yeni motor yaptım üstüne artık imkanlar elverdikçe:)bosch dynoda 140 larda bişeyler çıktı moralim bozuldu biraz o konuda,bi de egzantriğin üzerine chip yapsak daha iyi olmazmı.

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2011, 01:39:42 »
ismim 'temel' bu arada:)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2011, 02:06:29 »
eyvallah bilal kardeşim,foto işini halledicem yakın zamanda,makinada bişey yok,yeni motor yaptım üstüne artık imkanlar elverdikçe:)bosch dynoda 140 larda bişeyler çıktı moralim bozuldu biraz o konuda,bi de egzantriğin üzerine chip yapsak daha iyi olmazmı.

temel kardeşim motor yeni yapıldı ise biraz düşük çıkar normaldir benimkide130bnde stok 145 flitre 147. heards 152 chip 159 alabildim:)
eksantrik bence en son işlem yada yapmışken hepsi beraber:) ilk önce egsoz çıkışını rahatlat üstüne chip. üstüne eksantrik:)  sadece eksantrik ilee 42 hp imkansız :) hesaplar teorikdeki gibi tutmuyo:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2011, 02:26:26 »
bilal senin aracın konusunu takip ettim gerçekten en iyi renk,kasa,model kombinasyonu,ve de en önemlisi temiz,ayrıca malum orj.parça dahi sıkıntılıyken biz nelerin peşindeyiz :)ben bi de görüntüye fazla önem vermiyorum ciğerli olsun yeter,chip ve headers ın maliyeti ne oldu sana ?ya da bize ne olur :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2011, 08:01:59 »
Temel bu araçlar stock haliyle zaten tekerlekte 135 hp filan verir senin 140 hp lastikteki değer mi yoksa motor çıkışındaki değer mi ? Bayrampaşaya gelirsen banada uğra bende bayrampaşadayım. Eski bir golf 3 GTI cı olarak yardımcı olmaya çalışırım ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2011, 10:21:40 »
Süleyman konu GTI olunca ağzın sulanıyor bakıyorumda
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 19 Ağustos 2011, 11:49:00 »
Foruma hoşgeldin Temel,eğer aracına egzantrik düşünüyorsan yazılımı egzantrikten sonra yapman senin menfaatine olacaktır. Hem yazılımdan hem de egzantrikten maximum gücü ancak bu şekilde alabilirsin. Dereceli egzantrik meselesine gelince 270 dereece düşünürmüsün :)

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Ağustos 2011, 22:48:02 »
la suleyman gitti senin araba bugun ankaraya :( ardından baka kaldı ömer... güzel makinaydı alan adam eskiden vr6 g60 filan kullanmış yapacam diyor bakalım ne olacak süleyman :) kaçıncı sahibi oldu du bi sayalım 1 senden onceki 2 sen 3 onur 4 o hımmm :)
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 19 Ağustos 2011, 22:58:26 »
haha gfl gezginyaa yerinde durmuyo:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı yenko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2011, 00:21:23 »
arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim,gün içinde fazla netle ilgilenemiyorum kusura bakmayın,bu arada süleyman bayrampaşada nerdesin,gani kardeşim bende senin gibi düşünüyorum aslında sıralama konusunda egzantriğe göre bi yazılım sağlıklı olur diye düşünüyorum,önce havayı sokalımda benzini bi şekilde getiririz nasıl olsa,süleyman bu arada krankta 140 :(