Gönderen Konu: vw polo calasic aracım ile kaza yaptım.kasko belei ödemeleri ile ilgili bilgi  (Okunma sayısı 3858 defa)

Çevrimdışı fenci1981

• Profili Görüntüle
değerli vw kullanıcısı dostlarım gecen cumartesi günü aracım ile samsun ankara kavşağında kaza yaptım.aracıma samsun istikamaetinden gelen arac vurdu.ve polom sağ ön kapı dahil darbe aldı.Çok şükür can kaybımız yok.Arac vw servisinde.yapılan masraf aracın fiyatını gecebilir dediler.Kaskom ALLİANZ kaskodur.Bu arac bedeli ne kadar öderler sizce.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
değerli vw kullanıcısı dostlarım gecen cumartesi günü aracım ile samsun ankara kavşağında kaza yaptım.aracıma samsun istikamaetinden gelen arac vurdu.ve polom sağ ön kapı dahil darbe aldı.Çok şükür can kaybımız yok.Arac vw servisinde.yapılan masraf aracın fiyatını gecebilir dediler.Kaskom ALLİANZ kaskodur.Bu arac bedeli ne kadar öderler sizce.
piyasa bedelini ödemesi lazım
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı fenci1981

• Profili Görüntüle
sahibinden.com baktığımda araclar 13500 ile 15500 tl arası satılıyor.piyasa değeri buna mı bağlıdır.ALLİANZ irtibat kurdum ama tam net bilgi vermediler...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
sahibinden.com baktığımda araclar 13500 ile 15500 tl arası satılıyor.piyasa değeri buna mı bağlıdır.ALLİANZ irtibat kurdum ama tam net bilgi vermediler...

sahibinden.comdan deger almıyorlar onlar kendi sistemlerinden ortak hareket ederler
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Kasko poliçesindeki değerden 1-1.5 aşşağı teklif ediyorlar ama sigorta şirketine göre değişir heralde bana öyle olmuştu.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Her yıl yayınlanan araç kasko değerleri var. Bence onun üzerinden vermesi lazım.
Gelir İdaresi Başkanlığı